قیمت هدرز پژو 405

طراحی و ساخت این قطعه یک فرآیند وقتگیر و پر هزینه محسوب میشود به همین دلیل بسیاری از خودروسازان به صورت فابریک ان را بر روی خودروها نصب نمیکنند. یافتن راهکاری هایی برای هوا رسانی بهتر به پیشرانه یکی از اصول پایه علم تیونینگ به شمار می آید اما از سوی دیگر تخلیه سریعتر و کامل تر سیلندر از گازهای منفجر شده یا همان دود اگزوز نیز تاثیر بسزایی در مکش قدرتمندتر و تنفس بهتر پیشرانه ایفا می کند.از این رو نصب قطعه ای موسوم به هدرز یکی از اولین مراحل تیونینگ خودروهای معمولی محسوب میشود. بنابراین فرآیند ساخت همچین قطعه ایی پیچیده تر و بهای آن نیز بیشتر است ، اما در نهایت پس از تعویض منیفلد چدنی قدیمی با منیفلد جدید (هدرز) شاهد افزایش عملکرد موتور خواهیم بود. در برخی موارد شاهد این هستیم که یک سری از هدرزها به صورت اصولی ساخته نمیشوند و میتواند منجر به افزایش مصرف سوخت شود. افزایش شتاب – تهران – ایران گوگل: شاهد افزایش عملکرد موتور خواهیم بود. افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید.

یکی از قطعات که بخشی از سیستم اگزوز محسوب میشود، هدرز نام دارد و در حقیقت جایگزین منیفولد چدنی فابریک پیشرانه خواهد شد. طراحی و ساخت این قطعه یک فرآیند وقت گیر و پر هزینه محسوب می شود و به همین دلیل بسیاری از خودرو سازان به صورت فابریم آن را بر روی خودرو ها نصب نمی کند . اما داستان روغن موتورهای خارجی این است که هیچ روغن موتور خارجی وارد ایران نمیشود و این به دلیل تحریم ها و… بلامانع است.هدرز های حرفه ای معمولا به صورت آبکاری شده تولید میشوند اما گذر زمان و حرارت پیشرانه معمولا باعث تغییر رنگ هدرز میشود. الف خودرو شاسي بلند پژو تولید ایران خود. تمام خودروهای تولید شده در کشور به غیر از چند مدل وطنی در اروپا یا آمریکا تست تصادف شده اند. سربلندی پراید در تست تصادف در آزمایش آمر. یکی از مزایای هدرز ها ، نصب ساده آن ها می باشد که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام می باشد . چون یکی از قابل ارقاعترین موتور ها روی این بدنه ها نصب شده : نصب دسته شاتون پژو 407. تیغ زدن نشیمنگاه سوپاپ ها. یعنی نهایتاً ریمپ میتواند 10% افزایش شتاب خودرو برای عموم ماشین ها را داشته باشد.

هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند. تغییر گیربکس اورجینال به 1975 میتواند تاثیر بسزایی روی اتومبیل شما داشته باشد به نوعی که مطابق با آخرین تست ها توسط خود ما ، سمند با تغییر گیربکس و نصب هدرز به راحتی پژو 207 را از میدان به در کرده و شتاب بیشتری را نشان داده است. فروش عمده تقویت کننده شیشه بالا بر اتومبیل پژو 405 و پرشیا … تصادف خرید و فروش ماشین های تصادفی پژو. تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیا و پژو405 .اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس می کنید موتورشون بهتون حال نمیده و ضعیفه و کلا بدرد این ماشین نمی خوره… دوستان برای ارتقا قدرت موتور پژو 405 انژکتوری به 110 اسب بخار چه مواردی رو پیشنهاد می کنید؟

چه مواقعی در درگ باید باد لاستیک کمتر باشد؟ درگ هیوندای جنسیس و پژو 405 تقویت شده – 2. رهبری. چه مواقعی در درگ باید باد لاستیک بیشتر باشد؟ تفاوت هدرز با مانیفولد خروجی اگزوز چه می باشد ؟ هدرز چیست و چه وظایفی دارد؟ تغییر گیربکس معمولاً برای خودرو 405 ، پرشیا ، سمند توصیه میگردد چراکه موتور این خودروها به صورت کامل با گیربکس زانتیا همخوانی دارد ، یعنی در واقع شما گیربکس اورجینال را با گیربکس زانتیا یا همان گیربکس ربز دنده 1975 تعویض خواهید کرد. تقویت موتور افزایش شتاب سرعت بالا مجموعه کامل تقویت موتور پراید پارس سمند … تصادف شدید کامیونت با سمند در اتوبان باب. تصادف خرید و فروش ماشین های تصادفی. صحنه ای باورنکردنی از تصادف با موتور تصو. در دنیای امروزی طراحی بهنیه اجزای تیونینگ موتور ، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزار های حرفه ای می باشد . هدرز نیز قطعهای است که به تخلیه بهتر گازهای خروجی کمک میکند. پژو که یک خودروی شاسی بلند است حدود سال پیش به بازارهای دنیا عرضه شده است. در صورتی که این قطعه به درستی طراحی و نصب شود، حدود ۵ الی ۱۰ درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه در خودروهای معمولی افزوده خواهد شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *