هدرز فولادی پژو 405 – اگزوز خودرو مشهد

فنی موتور کامل G64 ، مقایسه قیمت موتور کامل G64 ، قیمت روز موتور کامل G64. خرید موتور کامل G64 ، لیست قیمت موتور کامل G64 ، ارزانترین قیمت موتور … لیست قیمت لوازم یدکی پژو 405 – قیمت قطعات پژو 405 – glx … 1, استپر موتور 405 و زانتیا سفید ممتاز با ضربه گیر لاستیکی – کاراکو. لیست قیمت قطعات استوک موتور ونیم موتور و متعلقات موتور ارائه قطعات استوک و وارداتی با پنج درجه کیفی: ممتاز( کم کارکرد) – فابریک درجه ۱ … لیست قیمت قطعات استوک موتور ونیم موتور و متعلقات موتور ارائه قطعات استوک و وارداتی با پنج درجه کیفی: ممتاز( کم کارکرد) – فابریک درجه ۱ – فابریک درجه ۲ … در صورتی که قطعه مورد نظر خود را در لیست قیمت لوازم یدکی پژو 405 با ما تماس بگیرید : ۷- … لیست قیمت قطعات بدنـه و سپر خودروهای داخلی صفحه 1 ,Auto-Parts-Prices , قیمت قطعات خودرو 206 , قيمت قطعات خودرو , قیمت قطعات خودرو … محمدباقر با اشاره به اینکه هدرزهایی که در مجموعهشان تولید میکنند مناسب چه خودروهایی است، اضافه کرد: برای تمامی خودروهای تولید شده در داخل کشور و خارج از کشور هدرز تولید می کنیم.

اگر بخواهیم در رابطه با طراحی این قطعه بگوییم؛ باید گفت که این قطعه سطحی کاملا صاف و صیقلی دارد، چرا که اگر اینچنین نباشد و بر روی سطح آن زبری دیده شود، این زبری مانع از خروج گاز میشود، بنابراین ساخت و طراحی این قطعه را میتوان یک عمل دشوار و نیازمند به علم مخصوص در نظر گرفت. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز فولادی پژو 405 از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. ادامه دارد. همچنین در روند سبک سازی خودرو تک سرنشین بودن و البته خارج کردن زاپاس از روی خودرو نیز تاثیر بسیاری دارد. شکل هدرز به صورت لوله هایی است که ابتدا به صورت سه و یا چهار لوله مجزا از یک طرف متصل به یک فلنج فلزی شده و از طرف دیگر لوله ها به هم متصل شده و در نهایت تشکیل یک لوله کلفت تر را میدهند و در آخر نیز یک فلنج کوچکتر بروی آن لوله نهایی متصل میشود.

همانطور که در چند سطر بالا به مزایای نصب هدرز اشاره شد، در برخی از مواقع تجهیز خودرو به این قطعه چندان بدون مشکل هم نیست؛ چرا که برخی از هدرزهای دست سازی که به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند نه تنها نمیتوانند کارایی هدرزهای حرفه ای را داشته باشند، بلکه در بعضی از موارد گزارشهایی در خصوص افزایش صدای پیشرانه و سیستم اگزوز، افزایش مصرف سوخت و حتی افزایش آلایندههای خارج شده از خودرو هم منتشر شده و در یک کلام نتیجه برعکس برای خودرو دارد. افزایش عکس العمل پدال گاز، افزایش گشتاور در تماس دورهای موتور، نرمتر کار کردن موتور تعویض دنده های سریعتر در مدل های اتوماتیک، افزایش شتاب ، کاهش مصرف سخت در صورت رانندگی نرمال ، همگی با انجام عمل ریمپ ایسیو با Dimsport به ارمغان می آید. عصر خودرو- گیربکس کامل پژو ۴۰۵ در بازار به قیمت یک میلیون و ۲۶۵ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین چنانچه خواستار یک ترمز بسار خوب قابلیت نصب ترمزدستی هیدرولیک بر روی ۲۰۶ هستید پکیج ترمزهای D2 با ۶ پیستون بر روی کلیپر جلو و ۴ پیستون بر روی کلیپر عقب همراه با کلیه ملحقات یک ترمز بی نظیر را برایتان فراهم می کند.

این موضوع در مورد ECU های بوش ME 7.7.4 و ME 7.4.5 صدق می نماید. هدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headers این هدرز قابل نصب بروی پژو 405 پرشیا و سمند 1800 xu7 و یا هر خودروی دیگر با موتورxu7 و 1800 سی سی 8 سوپاپ میباشد. هدرز 206 تیپ 5 چیست و چه مزایایی برای خودرو دارد؟ اگر روغن موتور را به موقع تعویض می کنید و دینام خودرو دارای هیچ نوع ایرادی نمی باشد و ذغالهای دینام به خوبی عملکرد خود را دارند و سیم های خروجی دینام بدون افت قدرت انرژی خود را به باطری خودرو تحویل می دهند. پس با بکار بردن فیلتر K&N هوای بیشتری در زمان مشابه در اختیار موتور برای عمل احتراق قرار می گیرد که باعث افزایش قدرت موتور شده و به دلیل فیلتراسیون بهتر از ورود ذرات و غبار به داخل موتور که سبب استهلاک قطعات داخلی موتور می شود جلوگیری می نمایید افزایش قدرت حدودا %۱۰ در فیلترهای جایگزین و کاهش مصرف سوخت %۱۰ که متعاقب افزایش قدرت پدید می آید به همراه مادام العمر بودن فیلترهای K&N و نیاز به شستشوی هر ۱۵۰۰۰ کیلومتری آنها که با هزینه جزئی حدودا ۱۲۰۰۰ تومانی انجام می شود هزینه زمان خریداری آن را به راحتی جبران می نماید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.