هدرز فولادی پژو 405 – اگزوز خودرو مشهد

طراحی و ساخت مانیفولد به صورتی است که سطح آن صیقلی نیست و زبر و ناصاف نیز به نظر میرسد، از همین جهت در هنگام خارج شدن گازها آلاینده، اختلالاتی دیده میشود، اما از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز 206 آلمینایز از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد. از فواید سینی موتور ، به این نکته عرض کنم که سنگ تیزی سینی پلاستیکی محافظ موتور پرادو 120 بنده را پاره کرد ، اما کوچکترین خراشی به مجموعه موتور وارد نشد . مدل دستي 300 هزار تومان گرانتر از مدل اتوماتيك است كه البته دليل اين موضوع شش سرعته بودن گيربكس دستي آن است. سایر مشخصات: بیوک بی ۵ مدل ۱۳۵۷، موتور ۳۵۰ لوازم دار، رینگ پیستون تخت یاتاقان اویل پمپ بوش میل سوپاپ استکان تایپیت ها سوپاپ ها نو بسته شده،میل سوپاپ ریس، سرسیلندر ۴۱۵ سوپاپ بنزین ۱.۹۴ کاربراتور روچستر ۸۰۰cfm ساسات برقی، هدرز بلند، دلکو ۶۵۰۰۰ ولت ،کیت استیل لوازم موتور، دینام ۱۰۰ آمپر نو، پمپ هیدرولیک نو، استارت سرویسشده، پمپ ترمز نو،بوستر سرویس شده، lunch control سوئیچ برن اوت، گیربکس ۳۵۰کیت B&M توربین ۴۰۰ سرویس شده، کولر روشن، دیفرانسیل کلاچ دار با کرانویل پینیون ۱۳.۴۰ نو بستهشده، در دیفرانسیل استیل، شیشه ها همه سافتریزه ها همه نو بسته شده اصلی ، آبگیر ها همه اصلی، تیغه برف پاکن فابریک، آرم کاپوت فابریک، تودوزی نو، رو دری ها فابریک .

روی بلیزر مدل 1978، این پیشرانه قادر به تولید بیشینه قدرت 165 اسببخار و بیشینه گشتاور 353 نیوتنمتر بوده است. پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار هلکت هم اکنون قدرت 1012 اسب بخاری و گشتاور عظیم 1314 نیوتون متری را تولید می کند که به لطف سوپرشارژر ارتقا یافته، پولی های جدید، هدرز از جنس فولاد ضدزنگ، اگزوز بهتر و… Treadwear یا شاخص چسبندگی این لاستیکها 100 است که باعث میشود حتی در مسیرهای لغزنده و خیس هم خودرو بر روی جاده چسبندگی مناسبی داشته باشد. در دامپ ریمپ شده برای پژو ۲۰۶ با ای سی یو Siemens CBM ، خودرو از یورو ۴ به یورو ۲ تبدیل شده و قابلیت فوق در آن اعمال شده است. ما میتوانیم با تنظیم مجدد سنسور اکسیژن دوم و یا حذف آن در ای سی یو چراغ چک را که بر اثر نصب هدرز ، خالی کردن کاتالیزر و دلایل دیگر دائما روشن میشود را کاملا خاموش نماییم.

سایلنسر داره و صداش تو 3 حالت تنظیم میشه. شمع و وایر خودرو از دیگر قطعاتی هستند که مستقیما به احتراق خودرو مربوط می شوند و در صورتی که در آن ها مشکلی بوجود آید، خودرو از تنظیم خارج و به درستی کار نخواهد کرد. وزن پايين خودرو نيز سرعت و شتاب خوبي به آن ميدهد. واسه 6 سیلندر وزن زیادی سنگینه و گشتاورش کم که توی مسیر های گلی و برفی سر بالا مشکل زاست به شدت.ولی توی مسیر های صخره ای و جاهایی که ماشین 3 لنگ یا 2 لنگ میشه به خاطر فنر بندی عقبش بسیار یهتر از موهاوی عمل میکنه. همانطور که پیش از این اشاره کردیم قدرت موتور B3 با وزن پراید تناسب خوبی دارد و با کوچکترین بهبود در قدرت آن حس رانندگی متفاوتی را به راننده القا میکند .نمیتوان از وزن کم پراید در تغییر محسوس افزایش نسبت قدرت به وزن آن چشم پوشی کرد . به عنوان مثال حجم موتور اسمی پیكان ۱۶۰۰ سی سی و یا پژو ۴۰۵ با حجمهای ۱۶۰۰، ۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی (ساخت داخل) می باشد كه نباید آن را با قدرت موتور اشتباه گرفت.

داخل کابین هم آرام و بدون صدا است. در کنار جنبه های روانی این قضیه برای جامعه و اینکه تب این هیجان ممکن است تا کجا ادامه پیدا کند، می توان از منظر مصرف زدگی نیز به آن نگریست و تاسف خورد که چرا چشم و هم چشمی و اسراف کاری و هزینه های سرسام آور و غالبا بی مورد، برای زیباتر جلوه دادن اتومبیل به نوعی ارزش در جامعه ما تبدیل شده است. این کار یعنی مستقیم نمودن مسیر خروجی لوله از کاتالیست تا صندوق عقب می باشد. این خودرو همچنین تنها یکی از سه پیکاپ هنسی با قدرت فراتر از 1000 اسب بخار بوده و در کنار دو خودروی دیگر یعنی جیپ گلادیاتور ماکسیموس و ماموت 6 چرخ قرار می گیرد. ماموت 1000 به محصولی کاملاً قدرتمند، جذاب و منحصربه فرد بدل شده است. به عنوان مثال زیبایی صدای اگزوز یوشیمورا در موتوری با حجم 250 با دو سیلندر، کمتر از موتوری با حجم 1000 با چهار سیلندر می باشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.