قیمت هدرز پژو 405

تمام حقوق این سایت متعلق به آپارات می باشد. مسولیت محتوای ویدئو ها با منتشر کننده آن است و آپارات مسولیتی نسبت به آن ندارد. گشتاور در واقع مقدار نیروی وارد بر یک جسک ضربدری طول آن نسبت به محور افزایش می یابد . در دریچه گاز برقی امکان کنترل دقیق تر به میزان هوای ورودی به موتور نسبت به دریچه گاز مکانیکی موجود دارد و در نتیجه باعث افزایش راندمان و کارایی موتور خواهد شد . همانطور که پیش از این اشاره کردیم قدرت موتور B3 با وزن پراید تناسب خوبی دارد و با کوچکترین بهبود در قدرت آن حس رانندگی متفاوتی را به راننده القا میکند .نمیتوان از وزن کم پراید در تغییر محسوس افزایش نسبت قدرت به وزن آن چشم پوشی کرد . 15سال تولید 405 ایرانخودرو را خوردو ساز نکرد، 206 را تحمـیل د. مراسم افتتاح خط تولید موتورهای کممصرف ایرانخودرو و همچنین رونمایی از محصول جدید …

این خودرو همچنین تنها یکی از سه پیکاپ هنسی با قدرت فراتر از 1000 اسب بخار بوده و در کنار دو خودروی دیگر یعنی جیپ گلادیاتور ماکسیموس و ماموت 6 چرخ قرار می گیرد. تصادف وحشتناک موتور سوار زمانی که خودروی خلاف کار چراغ قرمز را رد میکند ولی خوش شانسی موتور. در زیر صفحه دیسک مناسب برای این گیربکس را نیز معرفی خواهیم کرد… با توجه به جنس آلیاژ و نوع خودرو، هدرز نیز قیمت متفاوتی میتواند داشته باشد. در کنار جنبه های روانی این قضیه برای جامعه و اینکه تب این هیجان ممکن است تا کجا ادامه پیدا کند، می توان از منظر مصرف زدگی نیز به آن نگریست و تاسف خورد که چرا چشم و هم چشمی و اسراف کاری و هزینه های سرسام آور و غالبا بی مورد، برای زیباتر جلوه دادن اتومبیل به نوعی ارزش در جامعه ما تبدیل شده است. هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند.

شاید دیده باشید اتومبیل های صفر کیلومتر که تازه از کمپانی خارج شده اند دارای محدودیت سرعت میباشند که این محدودیت معمولاً روی 170 الی 180 کیلومتر بر ساعت است ، یعنی شما نمیتوانید با این خودرو بیش از این سرعت را تجربه کنید ، تمامی این محدودیت ها با ریمپ کردن ای سی یو رفع خواهد شد. در نقطه مقابل بیشتر نسل جوان به دنبال دور زدن این محدودیت ها هستند تا بتوانند شتاب خودرو را به حداکثر میزان خود برسانند. این قطعه بر روی خودروهای شهری معمولا نصب نمیشود مگر این که صاحب خودرو تمایل داشته باشد و آن را به صورت جداگانه نصب کند. به اعتقاد برخی از کارشناسان یکی از دلایل عدم استفاده از هدرز به صورت فابریک بر روی محصولات شرکت های خودروسازی همین هزینه بالای طراحی و تولید قطعه است که اغلب انجام آن را برای علاقهمندان به متخصصان مراکز تیونینگ واگذار می کنند. در ادامه مجموعه های تیونینگ فنی خودروی ۲۰۶ و ریمپ ایسیو ( ۲۰۶ ECU Remapping ) آن را بنا به ضرورت و قیمت و تاثیر آن با توضیح مختصر به شما معرفی می نماییم.

نصب هدرز ۲۰۶ و ۲۰۷مخصوص موتور TU5 نصب هدرز بر روی ۲۰۶ از جمله آپشن هایی است برای مشتریان محترم دارای خودروی ۲۰۶ ارایه میشود نمونه ای از نصب هدرز در عکس زیر مشاهده میکنید ! پژو که یک خودروی شاسی بلند است حدود سال پیش به بازارهای دنیا عرضه شده است. همچنین چنانچه خواستار یک ترمز بسار خوب قابلیت نصب ترمزدستی هیدرولیک بر روی ۲۰۶ هستید پکیج ترمزهای D2 با ۶ پیستون بر روی کلیپر جلو و ۴ پیستون بر روی کلیپر عقب همراه با کلیه ملحقات یک ترمز بی نظیر را برایتان فراهم می کند. با توجه به اینکه ایران خودرو تصمیم گرفته تا دوباره پژو تیپ را تولید کند موقعیت خوبی. این کار یعنی مستقیم نمودن مسیر خروجی لوله از کاتالیست تا صندوق عقب می باشد. بنابراین می توان با همان فشار اندک پدال مسیر را ادامه داد. ما میتوانیم با تنظیم مجدد سنسور اکسیژن دوم و یا حذف آن در ای سی یو چراغ چک را که بر اثر نصب هدرز ، خالی کردن کاتالیزر و دلایل دیگر دائما روشن میشود را کاملا خاموش نماییم. به عنوان مثال حجم موتور اسمی پیكان ۱۶۰۰ سی سی و یا پژو ۴۰۵ با حجمهای ۱۶۰۰، ۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی (ساخت داخل) می باشد كه نباید آن را با قدرت موتور اشتباه گرفت.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.