قیمت هدرز پژو 405

تغییر گیربکس برای چه ماشین هایی توصیه میشود؟ اگر خودروی شما بتواند سیستم توربوشارژ یا سوپرشارژ را پشتیبانی کند، خواهید دید که چه گشتاور و قدرت فوق العاده ای به موتور القا می شود. تنظیم و کنترل تغییر دریجه گاز در نوع برقی با توجه به نیاز مشتری و دستور العمل تعریف نشده امکان پذیر است که سبب می شود امکان استفاه از یک نوع دریچه گاز برای موتور های مختلف وجود داشته باشد . استفاده و بکارگیری میل سوپاپ های اسپرت در تیونینگ پرشیا ، به اندازه ی بیشتر باز شده و حجم بیشتری از هوا و سوخت وارد سیلندر های موتور خودرو شود. هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند.

و نکته دوم در زمان تعویض روغن استفاده از شوینده موتور است ، شوینده موتور ماده پاک کننده بسیار قوی میباشد که قبل از تعویض روغن بایستی درون موتور ریخته شود که در نهایت کافی است بعد از این کار موتور 20 دقیقه کار کند (بهتر است ماشین رانده شود) این ماده علاوه بر اینکه داخل موتور را کاملاً پاک میکند میتواند صافی کارتر را نیز پاک کند که در نتیجه این کار پمپاژ روغن به نحو احسنت انجام خواهد شد. تعویض شمعهای معمولی با شمعهای سوزنی و ایردیوم میتواند به احتراق درون سیلندرها کمک کند تا مقاومت کمتری در برابر جرقه داشته باشند. شمع های سوزنی به علت نوع طراحی خاصی که دارند جرقه بهتر تولید میکنند و در نتیجه احتراق کاملترحاصل میشود. کیت های مکش هوا به علت قرار گیری در مسیر جریان آزاد هوا و همچنین فضایی دور تر از موتور خودرو، علاوه بر افزایش حجم هوای ورودی، هوایی خنک تر نسبت به حالت قبل را به سمت پیشرانه خودرو می فرستند. با استفاده از اين سيستم راننده در مواقع نياز با تزريق نيترو اكسيد به درون مانيفولد ورودی، ميزان اكسيژن مخلوط را بالا مي برد و موجب ايجاد احتراق قوی تری در محفظه احتراق می شود كه نتيجه مستقيم آن، افزايش چشمگير اما محدود و مقطعی توان توليدي موتور است.

که در نتیجه آن احتراق قوی تری شکل گرفته و قدرت موتور به اندازه چشمگیری افزایش می یابد. این مورد بودجه خاصی نمیپذیرد و هر میزان که بخواهید میتوانید هزینه کنید و با هزینه بیشتر میتوانید نتیجه مطلوب تری دریافت کنید. یعنی اگر شتاب 0 تا 100 خودرو شما 10 ثانیه است Remap کردن ECU میتواند این میزان را به 9 ثانیه برساند. Remap کردن خودرو برای خودروی پراید میتواند تا 20% افزایش شتاب خودرو را در پی داشته باشد اما برای خودروهای دیگر این میزان مساوی با 10% میباشد. در طی تیونینگ با تعویض و بهبود برخی قطعات اتومبیل و همچنین زیبا کردن اتومبیل شما ، خودروی شما را از حالت اولیه متمایز می کنند. میباشد همچنین هزینه وارد کردن روغن موتور به داخل کشور از طریق گمرک بسیار زیاد است و این هزینه برای فروشنده به صرفه نخواهد بود ، توجه داشته باشید به هیچ عنوان اعتمادی به حرف فروشندگانی که میگویند این روغن موتور آلمانی است یا این روغن موتور ساخت فلان کشور است نکنید. اين گاز وقتي وارد سيلندر پژو پرشیا مي شود، به دليل گرماي زياد داخل محفظه به اتم اكسيژن و نيتروژن تجزيه می گردد.

تیونینگ پرشیا چگونه انجام می گیرد ؟ بستن هدرز روی ماشین که یکی از کارهای رایجی است که برای تیونینگ پرشیا انجام میشود. تیونینگ پرشیا به شما اتومبیل خودرویی جدید و با قدرت بسیار بیشتری می دهد. ههمچنین با افزایش راندمان موتور مصرف سوخت نیز بطور میانگین 0.6 لیتر در صد کیلومتر کاهش یافته و موتور نرمتر کار کرده و عمر بیشتری میکند. سبک سازی خودرو نیز یکی از روش های افزایش شتاب میباشد که از فلایول شروع شده تا میل لنگ و حذف صندلی ها ، تبدیل برخی قسمت ها خودرو مانند کاپوتها به فایبرگلس و… برای تیونینگ خودرو روش های بسیار زیاد و متفاوتی وجود دارد که از آنها می توانید به ریمپ ecu ( ایسیو ) و زیبا سازی خودرو و اسپرت کردن و تقویت موتور ، آن نام برد . این روش یکی از بهترین روش ها ، برا تیونینگ خودرو است که هم ارزان است و هم بسیار کارایی دارد . بهترین نوع های شمع های سوزنی برند بوش و NGK هستند. استفاده از پیستون های مخصوص مسابقات در پژو پرشیا سبب می شود که تراکم سوخت در درون سیلندر افزایش یافته و در نتیجه نیرو و توان بیشتری در موتور خودرو ایجاد شود. با بهینه سازی سرسیلندر پرشیا ، به راحتی می توانید از موتور قدرت بیشتری دریافت نمایید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.