قیمت هدرز پژو 405

کیت های مکش هوا به علت قرار گیری در مسیر جریان آزاد هوا و همچنین فضایی دور تر از موتور خودرو، علاوه بر افزایش حجم هوای ورودی، هوایی خنک تر نسبت به حالت قبل را به سمت پیشرانه خودرو می فرستند. میللَنگ قطعهای در موتور پرشیا است که حرکت خطی پیستونها را تبدیل به حرکت دورانی میکند. لوله های به کار رفته در ساخت این کیت ها، معمولا قطور و نرم هستند تا مانع افت فشار هوایی که جریان دارد، نشوند. اين سيستم معمولا با دخالت راننده و اغلب فقط موقع شتاب گيری به صورت بسيار محدود مورد استفاده قرار می گيرد. درود بله هدرز کیت مکش هدرز و پکیج های افزایش شتاب استیج 1 تا 3 ما عالی میباشد برای خودروتان هر کدام را بخواهید می توانید سفارش داده و نصب نمایید. این کار باعث افزایش سرعت، کاهش مصرف سوخت ، افزایش کارایی موتور ، افزایش شتاب صفر تا صد و… با بهینه سازی سرسیلندر پرشیا ، به راحتی می توانید از موتور قدرت بیشتری دریافت نمایید. هنگامی که ما پای خود را روی پدال گاز می فشاریم، دریچه هوا به موتور بازتر می شود و اگر هوای کافی به موتور نرسد، مطمئنا نمی توان از موتور انتظار قدرت بیشتری داشت.

استفاده و بکارگیری میل سوپاپ های اسپرت در تیونینگ پرشیا ، به اندازه ی بیشتر باز شده و حجم بیشتری از هوا و سوخت وارد سیلندر های موتور خودرو شود. تعداد زبانه های گیربکس 1975 بیستر از نسخه اورجینال میباشد و در نتیجه میتواند سرعت بیشتری را با دور موتور کمتر به شما ارائه کند یعنی فکر کنید در جاده با سرعت 110 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت هستید ، گربکس اورجینال روی دور موتور 3.1 میباشد اما گیربکس ربزدنده 1975 روی دورموتور 2.7 خواهد بود و این یعنی شما میتوانید سرعت بیشتری را با یک دور موتور یکسان نسبت به گیربکس اورجینال تجربه کنید. تقویت موتور پژو و سمند و پژو پارس با هد. تقویت موتور پژو 405 سمند پژو پارس با هدرز 7 ساخت. هدرز موتور XU7 ( قابل نصب بر روی پژو 405 و سمند و پارس)، … این کار درون یک موتور معمولی، واقعاً قدرت را 5 که تا 7 اسب بخار افزایش مـیدهد. روغن مورد استفاده درون موتور پژو پارس روغنی با درجه گرانروی SAE 20 W 50 با… اول از همه موتور به علت یورو4 بودن اصلا شتاب و قدرت مناسب نداره که برای برطرف کردن این عیب من مجبور به استفاده از هدرز با صرف هزینه یک میلیون 300 هزار تومان شدم.که تا حدودی این مشکل رو برطرف کرد و موتور به نرمی کار میکنه و دور گرفتنش از قبل بهتر شده.دنده یک و دو به سختی جا میرند.

شمع های سوزنی به علت نوع طراحی خاصی که دارند جرقه بهتر تولید میکنند و در نتیجه احتراق کاملترحاصل میشود. گاز CNG به علت بالا بودن درجه اکتان و کم بودن نسبت تراکم موتور راندمان کاری موتور را کم می کند و درنتیجه شتاب خودرو نیز کم می شود. مطمئنا هر شرکت سازنده ای با توجه به مشخصات موتور و فضایی که در اختیارش قرار داده می شود، باید یک شکل از هدرز را طراحی کند. در کنار جنبه های روانی این قضیه برای جامعه و اینکه تب این هیجان ممکن است تا کجا ادامه پیدا کند، می توان از منظر مصرف زدگی نیز به آن نگریست و تاسف خورد که چرا چشم و هم چشمی و اسراف کاری و هزینه های سرسام آور و غالبا بی مورد، برای زیباتر جلوه دادن اتومبیل به نوعی ارزش در جامعه ما تبدیل شده است. به طوری که مصرف سوخت اندکی کاهش پیدا کرده و قدرت موتور و شتاب بیشتر میشود. این قطعه جایگیزین منیفولد (منیفول) چدنی فابریک موتور شده و به سبب طراحی بهتر خود , موجب افزایش عملکرد , بهبود قدرت خروجی پیشرانه و کاهش مصرف سوخت می شود . که در نتیجه آن احتراق قوی تری شکل گرفته و قدرت موتور به اندازه چشمگیری افزایش می یابد.

پژو پارس یا پژو پرشیا به صورت پیش فرض موتور قدرتمندی به نسبت رقبای خود دارد و میتواند خود به تنهایی رضایت شما را تا حدودی جلب کند، ولی تقویت آن میتواند شما را بهتر به هدفتان برساند. ریمپ ecu پژو پرشیا عبارت است از برنامه نویسی مجدد کامپیوتر خودرو ، برای ارتقا بسیار از پارامترهای مربوط به آن . برای تیونینگ خودرو روش های بسیار زیاد و متفاوتی وجود دارد که از آنها می توانید به ریمپ ecu ( ایسیو ) و زیبا سازی خودرو و اسپرت کردن و تقویت موتور ، آن نام برد . با استفاده از اين سيستم راننده در مواقع نياز با تزريق نيترو اكسيد به درون مانيفولد ورودی، ميزان اكسيژن مخلوط را بالا مي برد و موجب ايجاد احتراق قوی تری در محفظه احتراق می شود كه نتيجه مستقيم آن، افزايش چشمگير اما محدود و مقطعی توان توليدي موتور است. تعویض شمعهای معمولی با شمعهای سوزنی و ایردیوم میتواند به احتراق درون سیلندرها کمک کند تا مقاومت کمتری در برابر جرقه داشته باشند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *