هدرز پراید یورو 4 فولادی – اگزوز خودرو مشهد

یکی از مزایای هدرز ها ، نصب ساده آن ها می باشد که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام می باشد . شاید بتوان گفت که در منبع اگزوز هم چنین اتفاقی میافتد، یعنی امواج صدای تولید شده در موتور، منعکس شده و در نهایت کمتر میشود تا صدای خروج گازها، گوشخراش نباشد. همانطور که میدانید بنزین در ایران کمی کم کیفیت است و این موجب افت شتاب خودرو میشود ، زمانی که بنزین اکتان کمی داشته باشد به صورت کامل نمیسوزد و در نتیجه به صورت نیم سوز از اگزوز به صورت دود خارج میشود ، برای اینکه بتوانیم بهترین کیفیت را از بنزین بگیریم کافی است تا کمی اکتان بوستر اضافی کنیم به باک این ماده را میتوانید در عموم پمپ بنزین ها پیدا کنید همچنین اگر پیدا نکردید میتوانید از تینر 20000 نیز استفاده کنید. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پرشیا موتور زانتیا ELX از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود.

طراحی این قطعه باید کاملا علمی صورت بگیرد و در ساخت آن معمولا از آلیاژ های بی نظیر فولا و استیل و نمونه های دیگر گران قیمت استفاده خواهد شد . همچنین طراحی خاص و سطح صیقلی هدرز ها که معمولا از جنس فلزاتی ، چون فولاد ، استیل و آلیاژ های بسیار گران قیمت ساخته می شوند به خروج سریع و پر فشار گاز های سوخته شده حاصل از احتراق یاری می رساند و به تنهایی در حدود 5 تا 10 درصد به قدرت و گشتاور تولید پیشرانه خودرو های معمولی می افزاید . هدرز قطعهای برای تقویت پیشرانه خودرو و بخشی از مجموعه سیستم اگزوز خودرو است. معمولا پس از اعمال چنین تغییراتی، دستکاری مپ ECU و یا تغییر مجموعه کاربراتور در مدلهای کاربراتوری واجب است. مطعمنا هر شرکت سازنده ای با توجه به مشخصات موتور و فضایی که در اختیارش قرار داده می شود ، باید یک شکل از هدرز را طراحی کند .

طی مدت فعالیت این سازنده نه تنها هدرز،مافلر و انواع متعلقات سیستم اگزوز خودرو را عرضه کرده بلکه در صنایع دریایی نیز شناخته شده است. خب همون طور که توضیح داده شد ما هرچه فشار خروجی کمتری داشته باشیم شاهد بالا رفتن عملکرد موتور خودرو شده ایم. فشار خروجی که ازش نام بردیم در واقع همان گازهای پشت سوپاپ دود میباشند. این نوع ساخت یک عامل محدود کننده در خروج گازها هستند که تنها نکته مثبت همان راحتی در جای دادن قطعه در فضای موتور و صدای کم میباشد. طراحی و ساخت این قطعه یک فرآیند وقت گیر و پر هزینه محسوب می شود و به همین دلیل بسیاری از خودرو سازان به صورت فابریم آن را بر روی خودرو ها نصب نمی کند . دنیایی از رقابتهای هیجان انگیز در دوران اوج پیشرفت صنعت خودرو جهان. در موتور های پیشرفته همچون موتور های هیبریدی با سیستم پاشش سئخت مستقیم و کنترل سرعت کروز استفاده از دریچه برقی کاملا ضروری است . از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام می شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت .

وقتی که شما در حال خرید فیلتر هوای بنز کابین خودرو هستید درواقع شما در صدد بهبود کیفیت هوای تنفسی داخل کابین خودرو برای خودتان و مسافرانتان هستید. این سنسور موقعیت لحظه ای دریچه گاز را به منظور تشخیص وضعیت های دور آرام ، شتاب گیری ، کاهش سرعت خودرو می شود . هدرزها برخلاف اکثر منیفولدهای دود فابریک خودروها، تا محل بسته شدن در گلویی اگزوز، برای هر سیلندر دارای یک لوله مجزا هستند که همین عامل از اختلال و برخورد گازهای خروجی به هم و کاهش سرعت آنها جلوگیری میکند. آخرین محصول باراباس، Brabus EV12 مدل 1010 معروف به «بارن سیاه پوش» است که با 800 اسب بخار قدرت و حداکثر سرعت 380 کیلومتر بر ساعت، خود یک شاهکار مهندسی محسوب می شود. فیلتر هوا هیوندای النترا مدل ۲۰۱۴. جلوپنجرهی جدید، نوار نورانی قرار گرفته در سپر جلو، دو قلاب، رکابهای جانبی، بچه گلگیرها، عناصر مشابه مدل رپتور روی کاپوت، پوششهای سفارشی روی سپر و برخی جزئیات رنگی را میتوان در بدنه مشاهده کرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *