هدرز پراید یورو 4 – اگزوز خودرو مشهد

طراحی و ساخت یک هدرز حرفهای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نیست. کیت نصب شده به جای سپر جلویی خودرو برای خودروی آئودی TT نسخه RS برداشته شده که به دلیل خطوط بکار رفته در نمای جلو و جلو پنجره این سپر انتخاب شده است. هدرز هم جزوی از این سیستم پس برای کارکرد هر چه بهتر این سیستم تمامقطعات باید در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند. پس برای کارکرد هر چه بهتر این سیستم تمام قطعات باید در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند. محفظه ای که تشدید کننده نامیده می شود با یک سوراخ به محفظه ی اول وصل شده است تشدید کننده حجم مشخص و طول معینی دارد تا موجی تولید کند که صدا هایی با بسامد مشخص را خنثی کند چگونه این کار انجام می شود ،بیایید نگاهی نزدیکتر بیاندازیم. بلند گو در یک لوله که دور اگزوز پیچیده شده قرار گرفته است طوری که صدای موتوردراگزوز در راستای صدای بلندگو حرکت می کند.یک رایانه میکروفون هایی که قبل و بعد از بلند گو قرار گرفته اند را بررسی می کند.با دانستن چیز هایی در باره ی شکل و طول لوله ها،رایانه می تواند سیگنالی را برای تحریک بلند گو ایجاد کند.این سیستم می تواند بیشتر صدایی که از منبع می آید را خنثی کند.میکروفونی که بعد از بلندگو قرار دارد به رایانه اجازه می دهد بفهمد تا چه اندازه خوب کار می کند و در صورت نیاز تنظیماتی را انجام دهد.

البته دوستان توجه کنید که این تفکر به وجد بیاد که هر چه قدر قطر لوله هایهدرز بیشتر باشد شاهد افزایش توان هستیم. انواع هدرز را میتوان در سه نوع کرومی، فولادی و سرامیکی دستهبندی کرد؛ طراحی یک هدرز 206 تیپ 5 باید با توجه به موضوعاتی چون افزایش توان هدرز، توجه به میزان آلایندگی موجود و میزان تاثیری که بر مصرف سوخت میگذارد، طراحی شود. افزایش هستیم. در مبحث سیستم تخلیه گازه های سوخته شده مطلب مهمی وجود دارد به عنوان فشار خروجی. هر چه قدر که اینراه خروجی هموارتر و بدون مانع باشد شاهد سرعت بیشتر خروج گازها. در این حالت جریان آب و روغن نسبت به حالت درجا بیشتر است. سطح فشار هوا : دامنه ی امواج بلندی صدا را تعیین می کند امواج صدایی با دامنه بیشتر ، پرده گوش ما را بیشتر حرکت می دهند و ما صدای بلندتری را درک می کنیم. مثلا ما برای بستن طبق بالای سیستم تعلیق عقب که به نوعی بخشی از بار دیفرانسیل را هم تحمل میکند هیچ فضایی در اختیار نداشتیم. پسارمانی ترین حالت ما این است که اصلا فشار خروجی نداشته باشیم. این افزایش قطر نیز باعث کاهش سرعت خروج امواج گاز میشه و موج خروجی شروع به ایجادضربان های ناگهانی در درون لوله ها میکنند.

هدرز پراید انژکتوری ساخته شده توسط گروه صنعتی EngineArts با افزایش 5.2 اسب بخار و کاهش نیم لیتر مصرف سوخت بهترین راه برای تقویت موتور پراید انژکتوری است. USP شرکت می باشد در .فرآیند پورت سیلوهدرز پراید انژکتوری ساخته شده توسط گروه صنعتی EngineArts با افزایش 5.2 اسب بخار و کاهش نیم لیتر مصرف سوخت بهترین راه برای تقویت موتور پراید انژکتوری است. انتخاب نوع لوله ها و قطرشون دارای فرمول های خاص خودش هست که بعدا بهشمیپردازیم.اما بهترین راه برای تقویت سیستم اگزوز که دارای شرایط و کارکرد خوبی باشه چیست؟ انتخاب نوع لوله ها و قطرشون دارای فرمول های خاص خودش هست که بعدا بهشمیپردازیم.اما بهترین راه برای تقویت سیستم اگزوز که دارای شرایط و کارکرد خوبیباشه چیست؟ این هماهنگی با ازمایشان مکرر واستفاده از دستگاه دیناموتور برای بدست اوردن ایده ال ترین وضعیت هست.در شرایط عادیکارکرد موتور و درست زمانی که سوپاپ دود باز میشود گازهای خروجی با فشاری معادل 15PSI خارج میشوند. یکی از مشخصه های مهم صدا خفه کن فشار برگشتی است.صدا خفه کن هایی که در بخش قبل دیدیم به خاطر وجود مجرا ها و سوراخ هایی که گازهای خروجی باید از آن عبور کند فشار برگشتی زیادی تولید می کنند و این کمی از توان موتور می کاهد.

همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرزتمام استیل 206 تیپ 5 لوله بلند حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز تمام استیل 206 تیپ 5 از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. را برعهده دارد. با نصب این قطعه می ­توانید بالاترین میزان پاشش سوخت، زمان­بندی شمعها، میزان ورودی هوا و … ابزارآلات یدکی خودرو – فیلتر – فیلتر هوا هیوندا سوناتا 2015 به بالا LFفروشگاه کالا راه حلی هنرمندانه برای تجارت الکترونیک – فروشگاه کالا راه حلی مناسب برای کسب و کار آن لاین.فیلتر هوا هیوندای سوناتا ۲۰۰۷ – تعمیرگاه و فروشگاه خودروفیلتر هوا هیوندای سوناتا ۲۰۰۷.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *