هدرز 206 تیپ 5 تمام استیل – اگزوز خودرو مشهد

چگونه هدرز درست کنیم؟ این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز 206 تیپ 5 و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. هدرز برای هر سیلندر یک خروجی منحصر بفرد در نظر گرفته شده تا بلافاصله پس از اشتعال و بالاآمدن پیستون در سیلندر،گازهای خروجی با کمترین مقاومت موجود در دیواره های مجرای خروجی از سیلندر خارج شده و نسبت به مانیفلد چدنی معمولی،این کار سریعتر و آسانتر انجام می شود که البته در خنکسازی موتور هم بی تاثیر نیست. در روز تست این صدا به حدی زیاد بود که به منطقه جنگلی در شمال شرق تهران پناه می بریم که این آلودگی صوتی زیاد موجب مزاحمت مردم نشود . فیلتر هوای بنز مسئولیت تنظیم میزان هوای ورودی موتور و جذب آلودگی ها و ذرات هوا فیلتر هوا را بر عهده دارد حتی می توان گفت همانظور که ریه در بدن انسان نقش مهم و بسزایی دارد؛فیلتر هوا نیز در اتومبیل تاثیر اساسی دارد و بسیار مهم و ضروری میباشد و در صورتی که به موقع تعویض نشود یفلتر هوای بنز تنفس خودرو را دچارعواقب و مشکلات خواهد کرد.همچنین تمیز نبودن فیلتر هوای بنز ماشین سوخت بنزین را تحت تاثیر قرار می دهد و اگر به موقع عوض نشود و کثیف شود هوا به درستی به سوخت نمیرسد و مصرف سوخت در اتومبیل را افزایش می دهد.

«فیلتر هوا»نکته برای تعویض فیلتر هوا توسط صاحب اتومبیل، انتخاب «فیلتر هوا»ی صحیح می باشد یکی از ارزان قیمت ترین لوازم برای تعویض در خودرو می باشد و صاحب اتومبیل هم می تواند به راحتی آن را تعویض نماید. لیست قیمت فیلتر هوا هیوندای سوناتا – YF | . ابزارآلات یدکی خودرو – فیلتر – فیلتر هوا هیوندا سوناتا 2015 به بالا LFفروشگاه کالا راه حلی هنرمندانه برای تجارت الکترونیک – فروشگاه کالا راه حلی مناسب برای کسب و کار آن لاین.فیلتر هوا هیوندای سوناتا ۲۰۰۷ – تعمیرگاه و فروشگاه خودروفیلتر هوا هیوندای سوناتا ۲۰۰۷. وظیفه ی این قسمت که یکی از قسمت های اگزوز خودرو است، گرفتن دودهای خروجی از مجاری موجود در سیلندر و انتقال آن به لوله ی اگزوز است. اولین نوع رول بارها ، مدلی است که بر روی بدنه خودرو، به وسیله پیچ های مقاوم متصل می شود و به صورت متحرک عمل می کند تا در استفاده روزمره از اتاق جدا و در مواقع نیاز به آن وصل شود . این لوله ها اجازه می دهند گازهای خروجی از اتاق احتراق خارج شوند تا موتور بتواند به درستی کار کند.

ر برابر فشار وجود داشته باشد که پیستون باید از آن فشار آورد تا گازهای خروجی را به زور خارج کند ، نیرو هدر می رود. اگر گشتاور اتومبیلی استاندارد و قدرتش 100 اسب بخار باشد، بعد از نصب کیت حرفهای، به 104 تا 106 HP افزایش خواهد یافت. بعد از نصب این دفرانسیل و در هنگام تست کاشف به عمل آمد که در هنگام شروع حرکت، کله آن به زیر اتاق اثابت می کند! به نوعی اتصالات بسیار مستحكم گفته می شود كه بین دو سر کمک فنرهای اتومبیل نصب شده و باعث می گردد در مانور های سریع فشار وارد بر اتاق کاهش یابد و مانع از تغییر شكل اتاق و افزایش فاصله فنرها و برهم خوردن كمبر چرخها می گردد. به مجموعه ۴ تکه ای که گفته می شود که در قسمت پایین اتاق و سپرها نصب شده و موجب پایداری بیشتر اتومبیل در مقابل جریان شدید هوا می شود.

هر چند در حالت استاندارد جز قویترین نمونه های تولید شده توسط نیسان نیست اما پتانسیل بالایی برای افزایش خروجی تا 350 اسب بخار دارد. اما از گلویی اگزوز به بعد که اصطلاحا 4 به 1 نامیده میشود برند Flowmaster وارد میدان میشود تا وظیفه ادامه پروسه انتقال هیدروکربنهای سوخته به خارج از موتور را، با یک واسطه H شکل و دو مافلر سوپر 44 بر عهده بگیرد. در سیستم تخلیه با وجود یک اگزوز خوب می توان افزایش اسب بخار(بسته به خودرو) را به خوبی حس کرد. کیفیت منتاژ در حد ژاپن ، انژکتور کیهین ژاپن ، کیفیت قطعات عالی ، شتاب گیری هیولا . در حاله حاضر این مجموعه دارای بیش از هشت بخش مجزا و حرفه ای میباشد؛ که با بهره گیری از جدیدترین متد ژاپنی و اروپایی و آمریکا اقدام به کارآمد کردن و امن تر کردن اتومبیل دودیفرانسیل مینماید. هدرز ها نسبت به شکل، طراحی، و جنسهاي انها باعث افزایش قدرت از ۵٪ الی ۱۵٪ در موتور می شود. در کنار این، نصب قطعهای به­نام هدرز می تواند به تخلیه سریع­تر و کامل­تر سیلندر از گازهای منفجر شده و مکش قدرتمندتر و تنفس بهتر موتور کمک شایانی کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *