هدرز 206 تیپ 5 تمام استیل – اگزوز خودرو مشهد

بعد از نصب هدرز میتوان ریمپ خودرو را انجام داد و از راندمان و تغییرات بهتری بر روی ماشین تیونینگ شده ایجاد کرد. در یک تعریف کلی میتوان هدرز 206 تیپ 5 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. تقویت موتور پژو 405 و سمند و پژو پارس با هدرز xu7 ساخت EngineArts . خرید استپر موتور سایپا سیتروئن زانتیا,ایران خودرو ,پژو پارس ELX … به منظور محافظت از سیستم تهویه خودروی خود و بیهنه سازی و کارائی مطلوب ( و همچنین جهت محافظت و سلامت خود و سرنشینان خودرو) تعویض و جایگزینی فیلتر هوای کابین خودرو در مفاصل معین از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. توربوفن ها چند نوع هستند که شامل توربو فن های طرح که نسخه اورجینال نبوده و بسیار شکننده هستند که در فشار زیاد جریان هوا بعد از مدتی دچار شکستگی میگردند و یا اینکه بلبرینگ آنها دچار نقص میگردد ، نسخه دیگر نیز simota میباشد که خود دارای نسخه های اصل و بدل هستند.

بعد از نصب نیز که تا حدود زیـادی جبران افزایش وزن این اتاق ها را کرده و به عملکرد 206 تیپ 5 بسیـار نزدیک مـیکند. برخی از خودروها هم که در بازار زیاد نیستند به صورت دستی هدرز آن ها را تولید می کنیم. همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز 206 تیپ 5 نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است. هدرز در واقع یک منیفولد بهینه سازی شده و ارتقاء یافته است.هدرز همان وظیفه ی منیفولد یعنی ترکیب و هدایت دود به لوله های اگزوز را انجام می دهد با این تفاوت که با ایجاد فضای اختصاصی بیشتر برای هر سیلندر مانع ازدحام دودها در خروجی هدرز می شود. فروش انواع دستگاههاي كم کارکرده و سالم تعمیرگاهی با قیمت استثنايي.

14452463. فروش فوری پژو پارس ELX , مدل 90 نوک مدادی، فوق العاده , سالم – فقط مصرف… قیمت پارس ELX موتور زانتیا. خریداریکدستگاه پارس ELX , موتور زانتیا ترجیحا کم کار , و بدون رنگ. بهترین خریدار پارس ELX ، مدل 83 تا 92 به بالاترین قیمت ، قیمت از شما خرید از … بهترین خریدار ELX » ، موتور زانتیا فقط سنداول ، 1م بالاتر از آخرین قیمت شما ادامه . بررسی و تعویض فیلتر هوای بنز، براساس توصیهای که سازنده آن به خریدار میکند، مهم است که البته اغلب نادیده گرفته میشود. بهطورکلی، انواع هدرز بر اساس جنس به سرامیکی، فولادی، کرومی و فولاد ضدزنگ طبقهبندی میشود. به طوری که شتابگیری آن بهتر از گذشته شده و مصرف سوخت آن کاسته میشود. یکی از راه های بهبود عملکرد موتور افزایش حجم ورودی به آن است. جالب است که مجموعه نشانگرها برخلاف سایر خودروهای هم دوره به شکل دایرهای طراحی شده اند و دیگر از سرعت سنج خطی عریضی که عنصری مشترک در اغلب آمریکاییهای هم سن و سال است، اثری دیده نمیشود. به لطف ظرفیت های مهندسی نیسان، این پیشرانه نیز با تغییرات جزیی بالاتر از 400 اسب بخار خروجی را در اختیار برنامه های شخصی سازی قرار می دهد.

از تغییراتی که این موتور با نسل قبلش دارد ترمز های جلوی آنهاست ترمزهای نسل اول Nisin می باشد که در کاوازاکی این برند را به کرات می بینیم ولی در نسل دوم از برند معروف Tokico استفاده شده که دیسک های دوبل 310 میلی متری سوراخ دار یا 12.2 اینچی جلو که در هر کالیپر آنها 4 پیستون و تک دیسک 220 میلی متری یا 8.7 اینچی عقب که تک پیستون می باشد استفاده شده که در زمانی که به این موتور گاز می دهید چیزی جز آنها این موتور سیکلت قدرتمند را نگه نمی دارد. از این موتور سیکلت به عنوان موتور سیکلت میان وزن و میان اندازه یاد می شود و از نکات مهمی که باید بدان اشاره داشت روحیه رقابت طلبی CBR 600 RR می باشد که علاوه بر استفاده ایده آلی که می توانید در شهر از این موتور سیکلت داشته باشید به دلیل حجم کمتر نسبت به موتور 1000 سی سی، در ریس هم سر افراز بیرون می آیید. برای خرید زانتیا مدل 83 یا 84 باید چه چیزایی رو مد نظر گرفت و چه …

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.