لوازم يدكي نیازپرداز – فروش هدرز پژو 206 تیپ 5 و پژو 405

برای انجام عمل احتراق به سوخت و هوا نیاز می باشد که با جرقه شمع و احتراق انرژی سوخت آزاد و در موتور تبدیل به انرژی مکانیکی می گردد. هرچند طراحی و تولید این قطعه شرایط خاصی را میطلبد و فرآیندی وقت گیر و پر هزینه دارد اما یکی از مزایای هدرزها، نصب ساده آنهاست که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام است. به بیان ساده هدرز قطعه جایگزین چدنی فابریک خودرو است که تخلیه دود را به مراتب تسهیلتر میکند؛ همین موضوع باعث این می شود که فشار مضاعف از روی موتور خودرو برداشته شود و به افزایش ۱۰ درصدی توان موتور به علاوه ۱۰ درصد کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش دمای موتور میانجامد. مزایای نصب هدرز روی موتور پژو ۲۰۶ هدرز بر روی موتور TU5 باعث افزایش ۷٫۵ اسب بخاری قدرت این موتور شده مصرف سوخت آن را می کاهد. 5 راهکار ارزان برای افزایش قدرت موتور :: وان کار – 1Car, Dani @dani.speed.405 Instagram Profile | Picburn, بررسی مشخصات کیا ریو (مونتاژ) 1384 – 1390 | bama, پژو پارس ELX – خودرو بانک, پژو پارس TU5 بخریم یا سمند سورن ELX با موتور EF7؟ ماشین سواری، خودرو و ماشین، آگهی خرید و فروش سواری، ماشین، موتور، خودرو، پراید، پژو، پژو 405، پژو 206، کامـیون، ولوو، نیسان، خاور، ماشین سنگین، تندر، روا، رنو، موتور سیکلت نو و دسته دوم و کارکرده با قیمت مناسب و ارزان درون ارومـیه و …

CBR 600 RR در سال 2003 شروع به تولید شد و تا سال 2004 نسل اول این موتور سیکلت به فروش رسید همانطور که می دانید نسل های موتور سیکلت های این چنینی 2 سال به 2 سال تغییر پیدا می کند و در هر دو سال توسط کمپانی سازنده بهینه سازی می شوند، این موتور سیکلت از سری موتور سیکلت های قدرتمند کمپانی هونداست و مدل سال 2005 یا همان نسل دوم از این محصول پر طرفدار به حساب می آید. هدرز عملا جایزگینی گران قیمت برای منیفورلد خروجی استاندارد پیشرانه می باشد و به دلیل قیمت زیاد و هزینه های تولید بسیار بالا ، کمتر از سوی خودرو سازان به شکل استاندارد استفاده خواهد شد . علت اصلی کاهش کارایی ترمز حرارت ایجاد شده در اثر ترمزگیری می باشد به همین دلیل از ذیسک های خنک شونده در جلوی این خودرو استفاده شده ولی برای افزایش اثر پخش سریع گرما کمپانی های دیسک ساز از دیسک سوراخدار، شیاردار و یا هر دو استفاده می کنند.

دیسک های اسپرت ژاپن تروکس دارای ظاهری زیبا و خشن و باقابلیت پخش حرارت و آب بالا ترمزگیری بهتری را در شرایط رانندگی اسپرت بوجود می آورد. سیستم کامل اگزوز اسپرت ایتالیایی شامل هدرز، لوله ها، مانیفولد و انباره هم یک میلیون و 400 هزار تومان قیمت دارد. 40 تا لوله مي بيني كه از سيلندر تو موتور زده بيرون و به هم پيوستن و يكي شدن و رفتن زير ماشين. پس اط تجهیز به هدرز های کاملا حرفه ای ، کارخانه را ترک می کنند. ساختار مخروطی فیلترهای بکار رفته در این کیت ها و همچنین لوله های با پیچ و خم کمتر با مهندسی طراحی جریان هوای ورودی K&N امکان هوادهی بیشتر و ورود هوای خنک تر به موتور و افزایش قدرت بیشتر نسبت به فیلترهای جایگزین که در قاب فابریک خودرو قرار می گیرند را فراهم می آورند. تنوع پیستونها از نظر بور و فرم تاج برای پیشرانه پراید کم نیست اما باید دقت کرد پیستونی انتخاب شود که بهترین فرم تاج را برای مدل سرسیلندر و نسبت تراکم مورد نظر داشته باشد تا بدین ترتیب نیازی به کف تراشی بلوک و تراش تاج پیستون یا دستکاری ابعاد شاتون و میل لنگ نباشد و یا نیاز به آن در حداقل باشد.

سرعت پایین هم می توان استفاده بهنیه از آن ها کرد که تاثیر در مصرف سوخت دارد . برای بلند کردن جسمی باید 1 اسب بخار که برابر است با 75 کیلو گرم است ، استفاده کرد . و به زبان ساده تر می توان گفت که توان برابر است با انجام کاری . دومین نوع رول بارها ، مدلی است که به وسیله لوله ای مقاوم و قطور و اتصالات مورب و دقیق، شکل کلی رول بار را درون کابین خودرو تشکیل می دهد و هم چنین بعد از سوراخ کردن زیر آنها ، به سمت شاسی کشیده شده و با اتصالات قوی و جوش های مقاوم ، در برابر هرگونه ضربه و فشار ناشی از واژگونی ، امنیت سرنشین را تامین کرده و شکل اتاق را نیز حفظ می کند . کیارش محمدباقر اضافه کرد: با نصب هدرز یکی از مزایایی که راننده از آن بهره میبرد این است که بدون نیاز به ایجاد تغییری در پیشرانه خودرو، موتور بهتر دور میخورد و دیگر نیازی به این نیست راننده در سربالایی پدال گاز را تخت گاز فشار دهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.