لوازم يدكي نیازپرداز – فروش هدرز پژو 206 تیپ 5 و پژو 405

خودرویی با همان شخصیت پژو 405 که به عنوان یک گام کوچک در خودروسازی … میباشد همچنین هزینه وارد کردن روغن موتور به داخل کشور از طریق گمرک بسیار زیاد است و این هزینه برای فروشنده به صرفه نخواهد بود ، توجه داشته باشید به هیچ عنوان اعتمادی به حرف فروشندگانی که میگویند این روغن موتور آلمانی است یا این روغن موتور ساخت فلان کشور است نکنید. به منظور اولین قسمت محصول جدید سایپا یعنی ساینا را درون برابر پژو 405 SLX … دوشاخه ماهک تعويض دنده کامل پژو 405, 1202132, 0, دوشاخه ماهك تعويض دنده پژو 405, 1202022, 0… 129, 472025, پایـه دسته موتور سه پیچ, پژو 405, 18. 130, 202021, دسته موتور الومـینیومـی کامل پایین راست Tu3, پژو 206, 16. 131, 252021, دسته موتور الومـینیومـی… این هدرز قابل نصب بروی پژو 206 تیپ 5 و پارس tu5و 405 slx و یا هر خودروی دیگر با موتورTU5 و 1600 سی سی میباشد. بنابراین نصب هدرز بدون اعمال تغییر در سایر بخش های سیستم اگزوز ، تاثیری بر وضعیت و شرایط آلایندگی صوتی خودروی شما نخواهد داشت.از سوی دیگر عکس این وضعیت نیز صادق است و چنانچه از صدای خودروهای اسپورت و مسابقه ای لذت میبرید، نصب مجموعه اگزوز حرفه ای به همراه هدرز ، قدرت بیشتر و صدای زیبا و هیجان انگیز را برای افراد علاقه مند به ارمغان می آورد.البته باید گفت در کشور ما ، نصب مجموعه اگزوز اسپرت تا حدودی با منع قانونی همراه است و به طور کلی استفاده از ادواتی که منجر به افزایش آلودگی صوتی خودروها میشوند توسط پلیس غیر مجاز اعلام شده است.

چنانچه نمی خواهید به اندازه دیسک ها و لنت های تروکس هزینه نمایید لنت های سرامیکی بندیکس انتخاب خوبی خواهند بود. لوله به کار برده شده در هدرز نباید زیاد بزرگ یا زیاد کوچک باشه باید بسته به اندازه فشار خروجی دود از سیلندر باشه و مهم ترین قسمت هدرز هم قسمتیه که لوله های هدرز یکی می شود . یکی از مهم ترین قسمت های موتور ماشین سیستم تخلیه می باشد . حرفه ای و مهمتر از همه “ایمن” تقویت کنید وبا این تقویت هم از سواری 405 لذت ببرید . میل سوپاپ های مورد استفاده ساخت کمپانی ایتالیایی کلمبو باریانی Colomb bariani می باشد که از سال ۱۹۳۴ در این زمینه فعالیت دارد. در واقع با قرار دادن سیستم اگزوز سوپر اسپرینت بر روی یک خودروی ۲۰۶ TU5 شما اجازه آزاد شدن ۱۵hp اسب بخار به همراه ۱۱ نیوتن متر گشتاور بیشتر را به موتور می دهید که این معنای شتاب گیری بهتر می باشد. یکی از این علایقی هم که دارند، شنیدن صداهای مختلف اگزوز است؛ یعنی دیگر دوست ندارند که به یک صدا اکتفا کنند و هر بار دوست دارند صدایی خاص از اگزوز ماشینشان بشوند.

Remap کردن خودرو برای خودروی پراید میتواند تا 20% افزایش شتاب خودرو را در پی داشته باشد اما برای خودروهای دیگر این میزان مساوی با 10% میباشد. بنابراین فرآیند ساخت همچین قطعه ایی پیچیده تر و بهای آن نیز بیشتر است ، اما در نهایت پس از تعویض منیفلد چدنی قدیمی با منیفلد جدید (هدرز) شاهد افزایش عملکرد موتور خواهیم بود. پس بهترين راه حل همون ريمپ ECU با استفاده از سوپر چيپ هست که حدود 500 تومن براي شما هزينه داره! بطوری که یک منیفلد اگزوز از جنس چدن حدودا 25 الی 30 دلار و یک منیفلد با راندمان بالا (هدرز) بیش از 500 دلار قیمت دارد. در تنظیم باد لاستیک برای درگ باید بدانید که لاستیک تایرها باید بیشتر از حالت معمول باشد تا چسبندگی کمتر شود. شاید این سوال را داشته باشید که حتی اگر فیلتر هوای اصل و اسپرت داشته باشید هم باید این کار را بکنید؟ این قسمت از بازار تقریباً بهطور کامل درون انحصار دو خودروساز بزرگ داخلی … این متخصص تیونینگ خودرو در پاسخ به این سوال که چرا با نصب هدرز کاتالیست خودرو دچار خرابی میشود، بیان کرد: در اکثر خودروها وقتی هدرز نصب می شود، کاتالیزور آن از مدار حذف می شود.

کیت های فیلتر ۰۳۰۲-۵۷ برای موتورهای TU3 – ۱۴۰۰ ccو کیت های ۰۳۷۷-۵۷ موتورهای TU5 – ۱۶۰۰ cc، تا سال ۱۳۸۴ و کیت های ۰۶۶۰-۵۷ برای کلیه موتورهای TU5-1600 cc به کار می رود. ساختار مخروطی فیلترهای بکار رفته در این کیت ها و همچنین لوله های با پیچ و خم کمتر با مهندسی طراحی جریان هوای ورودی K&N امکان هوادهی بیشتر و ورود هوای خنک تر به موتور و افزایش قدرت بیشتر نسبت به فیلترهای جایگزین که در قاب فابریک خودرو قرار می گیرند را فراهم می آورند. اگر به دنبال تغییر بیشتر در صدا هستید علاوه بر هدرز میتواند کیت اگزوز به صورت جداگانه خریداری و نصب کنید. محمدباقر با اشاره به اینکه هدرزهایی که در مجموعهشان تولید میکنند مناسب چه خودروهایی است، اضافه کرد: برای تمامی خودروهای تولید شده در داخل کشور و خارج از کشور هدرز تولید می کنیم. سیلندر یـا بدنـه موتور قطعه سنگینی هست که درون آن مجراهای آب و روغن و های صاف و … استپر موتور …. جدول/ قیمت واحدهای ۷۰ متری درون تهران اطلاعات کارتهای بانکی درون امنیت کامل…

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.