قیمت هدرز 206

هدرز (headers) قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتوراست که بخشی ازسیستم اگزوز خودرو محسوب میشود. برای مثال استفاده از لاستیک های پهن با چسبندگی بالا تر می تواند تا حدودی موجب افزایش شتاب خودرو باشد. با ۶ ۷ تومن سخته. گفتم ببینم میشه با ۶ ۷ تومن توربو کرد میارزه یا نه دردسر داره؟ سلام فرهاد شرمنده من زیاد مزاحم میشم من یه اشتباهی کردم دیسک وصفحه پرایدی مارک سکو نصب کردم بکنش عالیه وتیزه ولی تو دنده عقب رفتن اگه یه ذره سربالایی باشه ماشین دیگه راه نمیره یعنی اتاق شدید میلرزه وذره ای حرکت نمیکنه عین ماشین هایی که دیسک وصفحه ندارن جالبه فقط تو دنده عقب اینجوری میشه به نظرت دیسک وصفحه والئو وضعیت رو بهتر نمیکنه؟ ولی وقتی که کارکرد ماشین زیاده همه چی عوض میشه. رو کارکرد پایین که کاتالیزور طبق محاسبات انجام شده کارشو انجام میده همه چی درسته. به نظر من رو ماشین کارکرد بالا نبود کاتالیزور بهتر از بودنشه. رو مدل ۹۱ راحت جواب میده؟ منم چند هفتست میپرسم کسی جواب نمیده! شما بلدی جواب بدی؟ افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید.

خیر. برخی باور دارند که کیت مکنده هوای خنک دارای مکانیزمی است که اکسیژن را قبل از رسیدن به محفظه احتراق، سر میکند – اما اینطور نیست. مراکزی که کار تست انژکتور و دیاگ خودرو انجام میدهند معمولاً توانایی این را دارند که ECU شما را ریمپ کنند. شما بپرس شاید یکی ۳ ساعت دیگه آنلاین شد. در تلاش برای حداکثر عملکرد، شما ممکن است وسوسه شوید مبدل کاتالیزوری خود را حذف کنید، اما به دلایل بسیاری این ایده بد است. کاهش وزن خودرو به هر طریقی می تواند باعث بالا رفتن سرعت و شتاب ماشین شود. برای مثال اگر میزان سوخت ورودی به طور غیر اصولی کم یا زیاد شود ممکن است باعث افزایش بیش از حد دمای موتور و در نتیجه سوختن واشر سرسیلندر و یا مشکلات دیگر شود. اما هاوارد! هاوارد نوعی لوله اگزوز اسپرت است که علاوه بر ایجاد صدای زیبا باعث افزایش قدرت موتور نیز می شود.اکنون شرکتهای معتبر تولید اگزوز حتی در نوع صدای تولیدی نیز به مشتری خود حق انتخاب می دهند. البته در همین ابتدای کار باید به این نکته اشاره کرد که خودروی مورد نظر جهت کاربری شهری و استفاده روزانه تیون نشده و به منظور شرکت کردن در مسابقات درگ، این تغییرات را به خود دیده است.

در یک تعریف کلی میتوان هدرز پراید را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. همچنین حداکثر سرعت این خودرو 240 کیلومتر در ساعت است که مالک آن بارها به چنین سرعتی دست یافته است. این سوخت بسیار قوی است و هنگام تزریق به موتور، سرعت و شتاب مهلکی را به وجود می آورد. پس اگر تصمیم به انجام ریمپ ای سی یو دارید حتماً با بررسی های کافی در جای مناسب و توسط افراد حرفه ای این کار را انجام دهید. هدرز در واقع یک مینفولد خروجی بازنگری شده است که براساس اصول علم مکانیک سیالات شکل گرفته و به نحو دقیقی ساخته شده است.

وقتی یک خودروی اسپرت شده با رینگ های پهن و ارتفاع کم از زمین میبینیم ناخودآگاه این حس ایجاد میشود که این خودرو برای سرعت و شتاب ساخته شده است. به اصطلاح تخصصی تر باید گفت برای اینکه Back pressure ، یا فشار بازگشتی ایجاد نگردد و یا به کمترین مقدار برسد، می بایست طراحی و ترکیب لوله ها از قواعد خاصی تبعیت کنند. اما در نظر داشته باشید تمام این موارد بدون تخصص میتواند آسیب های جدی به موتور خودرو وارد کند چرا که هر خودرویی برای مقدار معینی از قدرت ساخته شده است. تاریخ انقضا به مرورگرها میگوید که کدام فایل از سرور و کدام فایل از حافظه نهان درخواست شود. با توجه به تعاریف بالا، اکنون میدانید که کیت اگزوز چست و به چه کاری میآید. مثلا اگر موتوری خالی بدون سیم و نیز بدون پلاک به منظور ما بیـاورند محاسبه نوع سیم پیچی این موتورها نیز امکان پذیر است. فشار بوست توربو نصب شده در این موتور در حالت عادی بین 10 تا 15 psi تنظین شده است که قابلیت افزایش تا 25 psi را نیز دارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.