هدرز 206 آلمینایز – اگزوز خودرو مشهد

نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت هدرز 206 آلمینایز باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند. مصطفی گفت انقد باید فکر کنی که کچل بشی البته جور دیگه! به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد، به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند. جرقه زدن شمع به این صورت، موجب موتور و بخش های مهم آن مانند سیلندرها و پیستونها فشار به موتور و حتی خاموشی آن هم می گردد که خود بالا رفتن نسبی مصرف سوخت را به دنبال دارد. لوازم يدکي اين موتورها در بازار وجود دارد.

پیش روی ما یک دستگاه مینی کوپر مدل 1975 قرار دارد. وقتي کليد اين سيستم در حالت روشن قرار بگيرد، درصورتيکه دور موتور بالاي 3000 باشد و پدال گاز تا آخر فشرده شود، سيستم بدون توجه به اينكه گيربکس در چه دندهاي قرار دارد، عمل ميکند. اين سيستم بيشتر مناسب افرادي است که نميخواهند موتور خودروي خود را تقويت كنند؛ اما اگر اين سيستم را روي پرايد نصب كنيد، بدون شک و در هر شرايطي ميتوانيد بهراحتي نيسان ماکسيما را جا بگذارد. مدل 82 موتور 2.0 ماشین بدون رنگ و ضربه فنى فول بشرط کارشناس … اگر باز هم قانع نشدهايد، ميتوانيد با تعويض هواکش و مانيفولد ورودي اين موتور به همراه تعويض کامل سيستم اگزوز، نيروي توليدي آنرا حدود 10اسببخار تقويت کرده و مصرف سوخت را هم 10درصد كم کنيد. نيتروكسين هم شيوهاي ديگر براي تقويت موتور است. تعداد زيادي از اين سيستم وارد ايران شده و روي خودروهاي زيادي هم نصب شده است. به عقيده پليس راهور تنها کارخانه سازنده خودرو براساس رعايت استانداردها مجاز به تغيير در ساختار خودروست و خارج از چارچوب کارخانههاي خودروسازي، هرگونه تغيير در سيستم فني و ظاهري خودرو، قطعاً مورد تأييد مؤسسه استاندارد و پليس راهنماييورانندگي قرار نخواهد گرفت و کساني که اقدام به اين کار ميكنند، بايد فرايند استاندارد را بهصورت مطلوب طي کنند.

با اجرای چنین مواردی که در مجموع کمتر از 2 میلیون تومان هزینه خواهند برد، میتوان به اعداد و ارقامی قابل قبول نسبت به پراید استاندارد دست پیدا کرد. هدرز پراید افزایش 5.2 اسب بخاری را برای این خودرو به ارمغان آورده وهمچنین مصرف سوخت آن را 0.5 لیتر در صد کیلومتر کاهش میدهد. سيستم dry به اين معني است که فقط Nos به درون منيفولد هوا تزريق ميشود و سوخت به درون منيفلد هوا تزريق نخواهد شد و براي چنين روشي از يک نازل مخصوص استفاده ميشود؛ اما براي فراهمكردن سوخت اضافي که مورد نياز خواهد بود، بايد راه حلي پيدا كنيد. این قسمت از بازار تقریباً بهطور کامل درون انحصار دو خودروساز بزرگ داخلی … اين سيستم هوشمند است و در فاصله تعويض دنده بهطور خودکار قطع ميشود. که با چرخش شاتون حول میل لنگ پیستون این فاصله را به صورت رفت و برگشتی طی می کند. البته موتورهاي ديگري مانند bpt وجود دارند که 340اسببخار را در اختيار شما قرار ميدهد، اتفاقاً روي پرايد هم نصب ميشود؛ اما قيمتش هم بالاتر خواهد رفت. درحالحاضر شركت آپكو (وابسته به ايرانخودرو) به تيونينگ انواع محصولات اين شركت و ستكو (وابسته به سايپا) به تيونينگ انواع پرايد ميپردازند.

میل موجگیر سیستم تعلیق از انواع قابل تنظیم انتخاب شده است و طبقها نیز به منظور تنطیم زوایای چرخ از انواع Adjustable است. ِ. هدرز ار اس قابل نصب بروی زانتیـا کاهش مصرف سوخت افزایش قدرت و شتاب قیمت: 800 تومان و فروش انواع موتور و گیربو . صندلیهای ریسی ریکارو به همراه کمربندهای اسپرت اسپارکو، آمپرهای نشانگر میزان سوخت و هوا، فضار روغن، بوست کرنتل و میزان فشار توربو نصب شده روی داشبورد، بهخوبی حال و هوای یک خودروی مسابقهای را به سرنشینان القا میکنند. در مرکز ریمپ ecu دکتر ریمپ افزایش شتاب اولیه و ثانویه چشمگیری را برای چری تیگو 5 رقم میزنیم و کار را با گارانتی تقدیم میکنیم ، 2 ثانیه تفاوت در صفر تا صد تیگو ثبت گردید پس ریمپ ای سی یو معادل 12 درصد افزایش بازده در تیگو 5 است که با تقویت سیستم برقی و سوخت رسانی میتوان تا 15% تغییر را انتظار داشت. اين روش براي اولينبار در جنگ جهاني در جنگندهها استفاده شد؛ اما طي دهه گذشته استفاده از آن براي خودروها رواج پيدا کرده است. این راه حل مکملی برای افزایش قدرت با استفاده از روش های پرخوران (توربو و سوپرشارژر) ، بهینه سازی مجاری اگزوز و استفاده از هدرز است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *