هدرز 206 آلمینایز – اگزوز خودرو مشهد

این خودرو سفارشی آپکو از سامانه هدرز تقویتی، نرم افزار اجرایی جدید، واتر متانول، کیت مکش، تریم داخلی چرم و نشانگر تخصصی سامانه توربوشارژر بهره میبرد. وزن پايين خودرو نيز سرعت و شتاب خوبي به آن ميدهد. حال در محفظه احتراق به علت دما، فشار و کمپرس زیاد سوخت با اکتان پایین قبل از جرقه زدن شمع ها در زمان مناسب به سرعت مشتعل شده و تولید یک شعله می کند، اکنون شمع در تایمینگ نامناسب جرقه زده و باز هم یک شعله شکل میگرد و برخورد با شعله قبلی ایجاد صدای ناک می کند که با صدای چق چق مانند همراه است که بسیار مخرب است. شاید هم خودروی شما در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد و همه چیز آن درست کار می کند، اما دوست دارید قدرت ماشینتان بیشتر از این باشد که بتوانید بدون خرج زیاد، احساس کنید در یک ماشین مدل بالاتری هستید، سرعت بیشتری داشته باشید و در سربالایی ها به راحتی سبقت بگیرید. اگر دو توربوشارژر یکسان کنار هم قرار دهید، به آن تویین توربو گفته میشود و اگر از دو توربوشارژر متفاوت (مثلاً یک مدل قوی و یک مدل ضعیفتر) استفاده کنید، بای توربو نامیده میشود.

البته ناگفته نماند کـه مـی توان با راهکارهایی بسیـار ساده از موتور سه فاز بـه جای موتور تک فاز هم استفاده نمود . فیلتر هوای معمولی خودروها خاصیت خنک کنندگی نداشته و از طرف دیگر توان ارائه هوای زیاد به موتور را در زمان نیاز ندارند. بهتر است از ترفندهای دیگر این مقاله برای تقویت برق خودرو استفاده کنید. از سمت دیگر عکس این موقعیت هم درست است و در حالتی که از صدای خودروهای اسپورت و مسابقه ای لذت میبرید نصب گروه اگزوز ماهر به همراه هدرز توان بیشتر و صدای خوشگل و هیجان آور را برای اشخاص عشق و علاقه مند به ارمغان میاورد. از آنجا که سوخت بنزین به اکسیژن نیاز دارد با رسیدن اکسیژن بیشتر، احتراق سوخت بیشتر و سریع تر است که باعث می شود از توان موتور، بیشتر بهره ببرید. درباره ساختن این قطعه هم میتونم بگو بله.میشه ساخت ولی نیاز به مهارت زیاد،دانش کافی و استفاده از نرم افزارهای مخصوص داره.یکی از دوستان برای پرشیا ساخته بود که من هرچی گشتم تاپیکش رو پیدا نکردم.

سنسور وایدبند برای اینکه درست کار کند باید به اندازه کافی گرم شود. هنگامی که ما پای خود را روی پدال گاز می فشاریم، دریچه هوا به موتور بازتر می شود و اگر هوای کافی به موتور نرسد، مطمئنا نمی توان از موتور انتظار قدرت بیشتری داشت. هر چقدر سریع تر این گاز ها خارج شوند فضای بیشتری برای احتراق بنزین ایجاد می شود. و معمولا اگر فصل تابستان باشد با روشن کردن کولر، یا با نصب سیستم های صوتی، ایراداتی مثل عطسه کردن موتور، کم شدن نور چراغ ها، ایجاد نواساناتی در فن خودرو مشاهده خواهید کرد. در این مقاله با راه های ارزان تقویت قدرت خودرو آشنا خواهید شد که خودروی شما را مثل روز اول خواهد کرد. این کار ساده و ارزان به طرز شگفت انگیزی توان موتور را تا چند برابر بالا می برد. اگر شما در مناطق سردسیر زندگی می کنید و سیستم مکش شما و هوای تنفس موتور از این لحاظ مناسب است.

و باطری نیز مصرف کننده ها را از لحاظ انرژی تامین و همچنین دستگاه نیز عدد ثابتی را به نمایشگر آمپر متر ارسال می کند. مدل اول از داخل خودرو کشیده شده و تا حد زیادی فضای داخلی خودرو را کم کرده و از انعطاف راننده می کاهد ولی شکیل تر و نیز مقاوم تر می باشد. اولین مدل نیسان رونیز در سال ۱۳۸۲ به بازار آمد دقیقا زمانی که در بازار خودروی شاسی بلند جدیدی نداشتیم و بازار به همچین خودرویی نیاز داشت. در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب بخار نیز فروشی معادل 1947 دستگاه داشت. برای بلند کردن جسمی باید 1 اسب بخار که برابر است با 75 کیلو گرم است ، استفاده کرد . این قطعه که در مجاری تنفسی موتور و یا در دهانه ی ورودی هوای کاربراتور و انژکتور قرار میگیرد با یکدست کردن جریان هوا به افزایش کارایی سیستم مکش کمک می کند که البته به علت قیمت بالا در مقابل کارایی کم کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. احتمالا خودروی شما مشکل خاصی ندارد و مدتی است که از خریدتان می گذرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *