قیمت هدرز 206

قیمت این هدرز حدودا ۲۰۰ دلار و حتی در بعضی سایتها کمتر از این هم فروش میره ! من از ۵۰۰ تومان دست دوم تا ۸۰۰ تومان نو رو قیمت دارم که به نظرم ارزش این همه هزینه رو نداره ! ولی چون به صورت تک وارد میشه و احتمالا هزینه زیاد ارسال .. قیمت خیلی بالا و کاذبی اینجا پیدا می کنه ! اما میدونی که با این کار فشار ضربه های ناگهانی به سر پیستون چقدر زیاد میشه و گژنپین. شاتون یاتاقان و میلنگ چقدر تحت فشار قرار میگیرند. جلوپنجره و چراغها هم بزرگتر شدند و پایینتر قرار گرفتند. جلوپنجره حالت افقی تری به خود گرفت و دریچه های هوای جلو خودرو جای خود را به یک سیستم تهویه به نام Astro Ventilation دادند. جلوپنجره پایین تر امد. شما اگه یک قطعه رو تقویت میکنید باید بقیه قطهات رو هم تقویت کنی ، اگه نکنی عمر ماشین پایین میاد. ۱۰. برای توقفِ بهینهی یک خودروی تقویت شده سیستم ترمز باید در شرایط ایدهآل باشد. یه مثال میزنم راجع به تقویت موتور. قسمت انتهایی این موتور سیکلت یا به اصطلاح دم این موتور ریس سبک و بلند طراحی شده و در کنار آن هم دو آبشش برای ورود و خروج هوا تعبیه شده است، این دم زیبا قدرت مانور موتور سیکلت را بالا می برد و در زیر آن هم اگزوز 600RR قابل مشاهده می باشد که در مرکز موتور قرار دارد و این همان روح RC 211V می باشد که با ملایمت در این موتور سیکلت دمیده شده است و بدان اشاره کردیم.

خروجی اگزوز برانکو برخلاف بلیزر، تکی بوده و صدای تولیدی آن نسبت به شورولت کمتر است. اين مشكل در بقيه لوله هاي اگزوز و منبع اگزوز ها هم وجود داره كه اونا رو هم مي شه عوض كرد. از مزیت که این به هدرز اصلی داره اینه که دیگه نمیخواد برای لوله اگزوز دنبال واسطه برگردی،اخه قسمت دوبل به یکش به لوله اگزوز زیر جعبه دنده نمیرسه و باید لوله سرش کنید ولی این یکی همون قسمت جلو ماشین فیت فابریک میشه. این قدرت و گشتاور در تریم XLT، توسط یک جعبه دنده خودکار سه دنده، در حالت پیش فرض به محور عقب و در دو حالت 4H و 4L به چهار چرخ این خودرو منتقل میشود. موتور B5برروی خودروهای مزدا۳۲۳ و فورد لیزر کارایی خوبی به نمایش گذاشتهاست.مدل دیگر B5 که ۱۶ سوپاپ و تک میل سوپاپ است نیز دارای سریهای مختلف میباشد که تنها یک سری آن از کاربراتوری است ، توان و گشتاور تولیدی این موتور به ترتیب ۹۱ اسب بخار و ۱۲۲ نیوتن متر است.سریهای دیگر آن که انژکتوری هستند میتوانند قدرتی در بازه ۸۰ تا ۱۰۰ اسب بخار تولید کنند و درکنار آن گشتاورشان نیز بین ۱۱۸ تا ۱۳۲ نیوتن متر متغیر است .

پیش از این پیشرانه M15 تنها در نسخه های اتوماتیک ساینا و کوییک دارای دریچه گاز برقی بوده و از چند هفته قبل هم با آغاز تولید ساینا S و کوییک S ، دریچه گاز برقی بر روی این خودروها هم دیده شده است. بسیاری پس از حجم زدن پیشرانه به سراغ پیستونهای تیبا، ریو، B5 و دوو سییلو میروند. پس از نصب شاهد کارکرد نرم تر و روانتر موتور خواهیم بود. یک ابرویی در دو سمت خودرو و سرتاسر ان امتداد یافته بود. سیستم اول یک درپوش موتور جدید بود که به کمک یک رم ایر، هوای خنک را به موتور منتقل می کرد. سپرهای ویژه ی Endura نیز همانند دو سیستم رم ایر در تمام ورژن های SS نصب می شدند. راهنماهای روی گلگیر نیز اضافه شدند. «فیلتر هوا» اکثرا در محفظه ای مستطیلی یا مربعی شکل قرار گرفته که درپوشی به واسطه پیچ یا گیره بر روی آن بسته شده است.

هم اکنون به صورت استاندارد در سایپا 131 ایموبیلایزر وجود دارد و کیسه ی هوا در سایپا 131 قابل سفارش است.کاسه ی چراغ عقب سایپا 131 نیز به مدل های جدیدی تغییر یافته است رنگ و نوع آن تغییر کرده است . به لطف این ارتقا حالا تراک هاوک برای رسید به سرعت 100 کیلومتر از حالت سکون تنها به 2.3 ثانیه زمان نیاز دارد و حداکثر سرعتش نیز به 321 کیلومتر در ساعت رسیده است.همچنین این شاسی بلند مسافت 400 کیلومتر را با حداکثر سرعت 233 کیلومتر بر ساعت و در مدت زمان 9.6 ثانیه در خواهد نوردید.شتاب تراک هاوک آنچنان زیاد است که خود جان هنسی ادعا کرد دستاورد جدیدش ،لقب سریعترین شاسی بلند جهان را از آن خود خواهد کرد. در آن زمان برخلاف امروزه، استفاده از مخمل در تودوزی یکی از عناصر لوکس بودن محسوب میشد و به همین دلیل، قسمت نشیمن و تکیه گاه صندلیهای برانکو، از جنس مخمل و سایر قسمتهای آن از جنس چرم هستند. چندسالی است که علاقهمندان به خودروهای اسپرت و تیون شده با روی آوردن به سمت پراید، این خودروی پر حاشیه را تبدیل به یکی از گزینههای مناسب جهت ارتقای فنی و تیونینگ کردهاند. مثلا تاثیر منفی روی پمپ هیدرولیک یا کمپرسور کولر بذاره (من این معایب رو در ماشین خودم هیچ وقت مشاهده نکردم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.