هدرز 206 آلمینایز – اگزوز خودرو مشهد

هدرز برای هر سیلندر یک لوله کوچک تخلیه گاز فراهم می آورد. کلاچ را گرفته پا را به سمت پایین فشار می دهیم و جعبه دنده 6 سرعته درگیر می شود، شروع به حرکت می کنیم صدای زیبای موتور در دور موتور 2500 دور شنیده می شود به یک باره گاز می دهیم شاهد بالا آمدن قسمت جلوی موتور هستیم، قدرت بالای این 600 سی سی با لوازم دیگری که مالک بر روی آنها بسته در هم آمیخته شده تا سواری این موتور سیکلت کمی شبیه به کابوس شود. حال دیگر باید چه توقعی از یک موتور سیکلت با این لوازم داشت یک موتور سیکلتی که وزن بدون راکب آن 163.7 کیلوگرم می باشد و با راکب از 200 کیلوگرم هم بیشتر می شود اما قدرت هنوز می چربد! انژکتورهای موتور Denso می باشد و سیستم انژکتوری آن Dsfi می باشد که سوخت را به خوبی پودر می کند و با سرعت می پاشد تا راندمان و قدرت بالاتر برود و پرفورمانس موتور به طور محسوس بالاتر می رود، سیستم احتراق این موتور به صورت کامپیوتری کنترل می شود و ترانزیستوری دیجیتال با 3 مدل برنامه ریزی می باشد. حال قصد داریم تا به همراه راننده این موتور سیکلت سوار بر این سامورایی وحشی شویم، پس از پوشیدن لباس کامل موتور سواری و به سر گذشتن کلاه کاسکت ریس که همین لباس های مخصوص این رشته برای خود داستان ها دارد، قطع کن را فعال می کنیم تا سوخت وارد انژکتور شود و سپس استارت این موتور سیکلت را فشار می دهیم.

ماشین پیروزیه تودوزی شده رولبار داره تور داره استتار و.رنگ شده یکم باید تنظیمش کنم برای روشن شدن دوسال روشن نشده نیش استارت روشن میشد . در صورت تعویض نشدن به موقع فیلتر روغن بنز کاغذ فیلتر روغن بنز به واسطه ی ذرات مسدود می شود و روغن موتور به خوبی گذر نخواهد کرد و فشار روغن کم تر فیلتر روغن بنز می شود در نتیجه موجب آسیب زدن به پمپ روغن موتور ( اویل پمپ ) و عدم روان سازی و روغن کاری درست قطعات فیلتر روغن بنز می شود و در آخر آسیب جدی برای موتور اتومبیل به همراه دارد از دیگر وظایفی که فیلتر روغن بنز بر عهده دارد میتوان به این مورد اشاره کرد که در هنگام خاموش شدن موتور با نگه داشتن روغن موتور به مقدار مشخص در خود نگه می دارد و در استارت اولیه فیلتر روغن بنز پیش از اویل پمپ روغن رسانی می نماید . از طرفی، اگر فشار یک موج حداکثر و فشار موج دیگر حداقل باشد و دو موج دقیقا متضاد یکدیگر باشند، یکدیگر را خنثی میکنند؛ به این حالت، تداخل مخرب گفته میشود. وقتی در حال گوش دادن به اجرای زنده یک گروه موسیقی هستید، با وجود این که صدا از چندین منبع متعدد میشنوید، موج هایی که پرده گوش را تحریک میکنند، با هم جمع میشوند؛ بنابراین، پرده گوش شما در یک لحظه، تنها یک موج را احساس میکند.

اما حقیقت اینجاست که خیابان پیست نیست و تیونینگ هم “فقط موتور نیست! حذف کاتالیزور در ایران، یکی از راحتترین کارهایی است که در مراکز تیونینگ انجام میشود؛ که دوباره باید با گازهای خورنده و خرسهای قطبی کنار بیایید! البته هزینهی تیونینگ سیستم تعلیق، سیستم ترمز، رینگ و لاستیکهای جدید و… سیستم برق رسان ، ولتاژ 12 ولت را از باتری می گیرد به داخل MSD باکس540 تعبیه شده می دهد و به 540 ولت تبدیل می گردد ؛ سپس این مقدار ولتاژ به سمت کوئل می رود و تبدیل به 70 هزار ولت ! مداری که از طرف باک بنزین مکیده شده و سپس به داخل آن باز می گردد. موجی که وارد محفظه میشود، به دیواره منبع برخورد و به طرف خارج سوراخ برگردانده میشود. صدایی که گوش شما میشنود، حاصل جمع همه امواجی است که در یک لحظه به گوشتان برخورد میکند. انشاء الله بزودی کسی رو تمام وقت می ذارم پای سایت که جوابگوی سوالات باشه و اطلاعات رو لحظه به لحظه در اختیار علاقمندان عزیز قرار بده.

سرنشینان رو یکم بیشتر صدا بیرون میره تا بیاد تو یه کم لرزش داره. ۲-یا از سوراخ کردن منبع اگزوز استفاده می کنن با استفاده از یه پیچ و مهره هر وقت پیچ رو باز کنی صدا میده هر وقت ببندی صدا قطع میشه. مسائل مربوط به شتشوی موتور طریق شستن و مواد مورد استفاده در موتور شوی پراید. یکی از عوامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی ازموتور است.هدرزسبب کاهش میزان… بد نیست برای مقایسه این شمع خاص سری به اینترنت بزنید و میزان جرقه و شعله دهی آن را در مقایسه با شمع های خوب بازار نگاه کنید. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی به داخل این منبع و نحوه عملکرد آن داشته باشیم ولی در ابتدا باید کمی در مورد ماهیت این صدا صحبت کنیم. در داخل منبع اگزوز، با مجموعه لوله هایی سوراخ دار روبرو خواهیم شد که به دقت همانند آلات موسیقی تنظیم میشوند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *