هدرز 206 آلمینایز – اگزوز خودرو مشهد

همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز 206 آلمینایز نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است. تفاوت هدرز پرشیا موتور زانتیا ELX با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ میزان گازهای خروجی موتور های توربو گاهی تا پنج برابر موتورهای اتمسفری در حجم ثابت دو موتور است که نیازمند به مکانسیم مجهز خروجی از هدرز تا انتهای اگزوز می باشد . شاید بتوان گفت که در منبع اگزوز هم چنین اتفاقی میافتد، یعنی امواج صدای تولید شده در موتور، منعکس شده و در نهایت کمتر میشود تا صدای خروج گازها، گوشخراش نباشد. شما می توانید مقاله کامل این موضوع را در این لینک مشاهده کنید.

کات آف : در موتور های انژکتوری پاشش سوخت بنابر محاسبات شرکت سازنده به دستورECU در منطقه ی RED LINE یا خط قرمز دور موتور قطع می شود . 8- HOUSING : درون این بخش بـه ما گفته مـی شود کـه موتور حتما در محیط بسته یـا رو باز کار کند . توربو در ابتدای مکش ، هوا را از مسیر خنک کننده یا اینتر کولر عبور داده و با افت حدود 10 درجه ای هوا را چگال تر کرده و نیز باعث خنکی مجموعه ی توربو که حرارت بسیار بالائی دارد می شود و هوا بعد از رسیدن به حلزونی با فشاری که متناسب طراحی آن توربو و موتورست متراکم شده و در زمان باز شدن سوپاپ آن را در محفظه احتراق می فشارد . توربو این نقیصه را جبران می کند و قادرست با توجه به حجم ، دور و میزان بوست ِ خروجی ، اکسیژن را با چگالی بالا در محفظه بفشارد و احتراقی بسیار قوی تر بوجود بیاورد . هندلینگ این موتور سیکلت بر سر پیچ ها مثال زدنی می باشد البته به خاطر وجود لاستیک های اسلیک هم می باشد که از چسپندگی بسیار بالایی بر سر پیچ ها بر خوردار می باشد رینگ های این موتور سیکلت بسیار سبک و تو خالی هستند و ساخت شرکت Enki Racing ژاپن می باشند که تایرهای 120/70 ZR17 در جلو و 180/55 ZR 17 در عقب دور آنها را احاطه کرده اند،علاوه بر این سیستم تعلیق این موتور سیکلت هم عالیست و در سر پیچ ها خودش را به خوبی نشان می دهد.

مقدمه هدرز (Header) در بین علاقمندان به صنعت خودرو و تیونینگ موتور در داخل و خارج از کشور، واژه ای ناشناس نیست هرچند در میان عموم چندان هم اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد. بعد وجود RPM بر روی پلاک خیلی از مسایل بربوط بـه سیم پیجی را به منظور ما حل خواهد کرد. از دو عددی کـه بر روی پلاک ارائه شده عدد کمتر همان ولتازی هست که حتما از شبکه بـه سر هر فاز از سیم پیچی موتور داده شود. 2- سطح مقطع سيم هاي کمکي هميشـه از سيم هاي اصلي کمتر است. 1- سيم پيچ هاي اصلي درون زير شيار ها و سيم پيچ کمکي درون رو قرار دارند. درون اين موتور نيز کليد گريز از مرکز سيم پيچ کمکي را از مدار خارج مي کند. موتور بگردش نمي افتد.براي رفع عيب کليد را با آوامتر امتحان ودر صورت معيوب بودن تعويض مي نماييم. بعد از اين کـه سرعت موتور بـه 75 درصد سرعت اسمي رسيد کلاج کـه تحت تاثير نيروي گريز از مرکز کار مي کند بـه عنوان يک کليد عمل کرده وسيم پيچ کمکي را از مدار خارج مي کند. مطابق با آخرین تستی که بر روی اتومبیل 207 انجام شده است این خودرو قبل از ریمپ سرعتی معادل 175 کیلومتر بر ساعت داشته و بعد از ریمپ سرعت 215 کیلومتر بر ساعت را ثبت کرده است.

در شبکه برق ایران کـه ولتاز400/230 داریم موتوری کـه بر روی پلاکش اعداد 660/380 قید شده باشد این موتور به منظور این کـه بتواند توان واقعی خود را داشته باشد حتما بااتصال مثلث بـه شبکه وصل شود و اگر بخواهیم از 3/1 قدرت آن استفاده نماییم حتما از اتصال ستاره استفاده کنیم. عرض صندلیهای چرمی آنچنان است که میتوان به راحتی شش نفر را درون تاندربرد جای داد و چه چیز لذت بخش تر از سفر تفریحی در اوج سر خوشی از غرب به شرق آمریکا. این اعداد بیـانگر این موضوع هستند کـه این موتور درون چه شبکه با چه ولتازی کار مـی کند . به جز منبع چه تغییراتی داره؟ کسی تجربشو داره ؟ یعنی کسی فنر ۲۶ نداره؟ توربوفن مکانیکی وسیله ای است که هوا را با فشار بیشتری وارد دریچه گاز میکند تا موتور در صورت نیاز به اکسیژن بیشتر بتواند گشتاور بیشتری را از خود نشان دهد و این یعنی شتاب بیشتر. یکی از عوامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی از موتور می باشد , هدرز سبب کاهش میزان افت راندمانی می شود که توسط مانیفولد دود رخ می دهد, به عبارتی هدرز به خروج راحت تر دود کمک میکند و این سبب افزایش قدرت موتور و گشتاور نیز می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.