هدرز تمام استیل 206 و 207 انجین آرتز

زمانی از هدرز استفاده کنید که طراحی چدنی اگزوز شما نامناسب باشه . برچسب نانوسرامیک بیرنگ بدنه هست تازه قیمتش خوبه من رفتم تو خ سورنا قیمت کردم گفت از ۴ به بالا میشه! پس از تجهیز به هدرز های کاملا حرفه ای ، کارخانه را ترک می کنند.به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد،به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند.یکی دیگر از مزایایی استفاده از هدرز ،تاثیر ناچیز آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است.به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود. بعضی از سوپر شارژرها که دمنده هم نامیده میشود به وسیله تسمه، زنجیر و یا یک میله انرژیشان را از موتور به دست میآوردند و توربوشارژرها هم از گاز خروجی اگزوز برای تأمین انرژی اولیه استفاده میکنند.

بلیزر و برانکو مانند دو شیر آماده شکار، پشت به پشت یکدیگر حرکت میکنند و غرش پیشرانههای آن دو، تمام سرها را در خیابان به سمت خود برمیگرداند. البته این کار نقطه ضعفی هم برای خودرو در پی خواهد داشت و این نقطه ضعف در سربالاییها خود را نشان خواهد داد به طوری که خودرو سریعاً انرژیاش را از دست میدهد.استفاده از شمعهای با کیفیت بالا هم به افزایش شتاب خودرو کمک میکند. نکته قابل توجه این است که خودرو هایی که فاقد هدرز، کیت مکش و سایر تقویت کننده های موتور اند ، اگر بدون استفاده از سوخت با کیفیت اقدام به افزایش زیاد اوانس و ریتارد برای بدست آوردن قدرت بیشتر کنند منجربه ناک و افزایش حرارت احتراق می گردد. ریمپ ایسیو استیج 1 : در این نوع ریمپ ایسیو MVM530 بر روی پاشش سوخت ، تعداد جرقه زنی کار می شود که با افزایش توان خودرو ، نزدیک به 8% افزایش بازده نتیجه می شود . قسمتهایی از خود خودرو هم باید تغییر پیدا کنند. همچنین استفاده از این کیتها با فراهم کردن فشار بیشتر در سیلندر، میزان شتاب و گشتاور را افزایش میدهد. تمام این موارد یعنی :ورود امواج با فشار منفی از یک لوله اولیه به لوله ثانویه که همراه با ضربان میباشد سبب برگشت موج کم فشار به لوله اولیه میگردد.

5. از نظر اکثر مهندسین خودرو، به ازای هر اینچ جیوه (تقریبا معادل 25.4 میلی متر جیوه) فشار بازگشتی،مقدار 2-1 اسب بخار اتلاف توان خواهیم داشت که البته به ویژگی های موتور ازجمله: بازده موتور،طراحی محفظه احتراق و … البته به گفته مهندسان مگا موتور و سایپا، فعلا این ویژگیها مربوط به نسخههای اولیه پیشرانه M15GSI است و میتوان در نسخه تجاری با توجه به نوع خودرو، قدرتی در بازه ۸۹ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۵ تا ۱۳۸ نیوتن متر از این پیشرانه دریافت کرد. واکس نانو سرامیک کجا میشه تهیه کرد؟ خودرو مورد آزمایش که با خوشبختی سر از یک کشور نفت خیز در آورده بود از همان سری پیشرانههای پرمصرف ۴۶۰ بهره میبرد که قدرتی معادل ۲۲۰ اسب بخار را راهی چرخهای عقب میکند، رقمی که شاید در مقیاسهای امروزی چندان قابل توجه نباشد، اما وقتی بدانیم که چنین قدرتی به لطف گشتاور چشمگیر از همان دورهای پایین در دسترس قرار میگیرد، معادلات اندکی تغییر خواهد کرد. شاسی آلومینیومی این موتور سیکلت با متودهای جدید ساخته شده و دایکاست می باشد که علاوه بر کاهش چشمگیر وزن این موتور سیکلت هندلینگ این موتور سیکلت هم به طور محسوس تغییر پیدا کند و بهتر شود لازم بزکر است که وزن این موتور سیکلت 10 کیلوگرم از نسل قبلش سبک تر شده است، زاویه ای که در شاسی ین موتور سیکلت به کار رفته است 24 درجه می باشد.

یکی از عوامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی از موتور می باشد منیفولد چدنی، استاندارد پیشرانه معمولاً به روش ریختهگری تولید میشود و به همین دلیل از سطح درونی ناصاف و زبری برخوردار است که در روند خروج گازهای آلاینده از فضای احتراق اخلال ایجاد میکنند، اما هدرز به روش خم کاری دقیق لولهها شکل میگیرد و با ساختار یکنواخت و صیقلی خود، موجب خروج آسانتر گازهای آلاینده، تنفس بهتر پیشرانه، افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت میشود همچنین این قطعه کمک میکند سیلندر خودرو خالی تر از دود شده و در عمل به جای آن هوای بیشتری را در هر مرحله مکش و سیلندر موتور خودرو از اکسیژن بیشتری پر شده و احتراق خودرو کاملتر و قدرتمند تر بوده و شتاب خودرو بالا رود. استفاده از هدرز اگزوز (سریهای مسابقهای) هم باعث بهبود نحوه خارج شدن گازها از اگزوز میشود. این امر باعث کاهش انرژی مورد نیاز برای ادامه حرکت آنها میشود. علاوه بر این، استفاده از فیلتر روغن و پمپ روغن مرغوب به همراه استفاده از روغن ترکیبی با کیفیت بالا به خوبی سطحهای داخلی مانند پیستونها و چرخ دندهها را روان میکند که نتیجتاً باعث میشود خودرو خیلی نرم شتاب بگیرد و سطوح داخلی خنک بمانند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *