هدرز پژو 206 و 207 موتور TU5 , وارداتی – کلام فارس

این متخصص تیونینگ خودرو در پاسخ به این سوال که چرا با نصب هدرز کاتالیست خودرو دچار خرابی میشود، بیان کرد: در اکثر خودروها وقتی هدرز نصب می شود، کاتالیزور آن از مدار حذف می شود. این تولیدکننده هدرز خودرو در پاسخ به این دیدگاه که برخی تصور دارند با استفاده از هدرز خروج دود با کاهش مواجه میشود، تاکید کرد: کاهش سرعت خروج دود با نصب هدرز صحت ندارد؛ برای مثال یک لوله صاف را در نظر بگیرید که داخل آن خالی است، اما همین لوله را با کاتالیزوری که داخل آن پر است مقایسه کنید. به طور کلی در خصوص پیشرانه خودرو علاوه بر هوارسانی مناسب باید به دنبال روشی برای خروج بهتر و سریعتر گازهای منفجر شده یا همان دود اگزوز نیز بود. طراحی خاص و سطح صیقلی هدرزها که معمولا از جنس فلزاتی چون فولاد، استیل و آلیاژهای بسیار گران قیمت ساخته میشوند به خروج سریع و پر فشار گازهای سوخته شده حاصل از احتراق یاری می رساند و به تنهایی در حدود ۵ تا ۱۰ درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه خودروهای معمولی می افزاید.

قطعهای فلزی که از فولاد، استیل و آلیاژهای گران قیمت ساخته میشود و استفاده از آن میتواند تا ۱۰ درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه خودروهای معمولی کمک کند. به این دلیل مصرف سوخت کاهش می یابد، وگرنه مصرف سوخت خود به خود تغییر نمی کند و مصرف سوخت و آلایندگی به نوع رانندگی راننده بستگی دارد. اما از آنجایی که طی سالهای گذشته این خودرو سهم عمدهای از آمار تلفات جادهای را نیز به خود اختصاص داده است، به عنوان نا امنترین خودروی تولید داخل نیز شناخته میشود. حتی در بسیاری از موارد شاید دیده باشید که دنده ها به درستی جا نرفته و یا صدایی مشابه صدای آبمیوه گیری را از خود بروز میدهند که این مورد نیز نشان از صحیح نبودن کارایی صفحه دیسک میباشد. 5 راهکار ارزان برای افزایش قدرت موتور :: وان کار – 1Car, Dani @dani.speed.405 Instagram Profile | Picburn, بررسی مشخصات کیا ریو (مونتاژ) 1384 – 1390 | bama, پژو پارس ELX – خودرو بانک, پژو پارس TU5 بخریم یا سمند سورن ELX با موتور EF7؟ فیلتر هوای جایگزین ۲۸۱۳-۳۳ برای موتورهایcc 1400 وcc 1600 تا سال ۱۳۸۵ و ۲۹۱۶-۳۳ برای موتورهای ۱۴۰۰ cc از ۱۳۸۵ به بالا و ۲۹۳۷-۳۳ برای موتورهای ۱۶۰۰ cc از ۱۳۸۵ به بالا به کار می رود.

کیت های فیلتر ۰۳۰۲-۵۷ برای موتورهای TU3 – ۱۴۰۰ ccو کیت های ۰۳۷۷-۵۷ موتورهای TU5 – ۱۶۰۰ cc، تا سال ۱۳۸۴ و کیت های ۰۶۶۰-۵۷ برای کلیه موتورهای TU5-1600 cc به کار می رود. CBR 600 RR در سال 2003 شروع به تولید شد و تا سال 2004 نسل اول این موتور سیکلت به فروش رسید همانطور که می دانید نسل های موتور سیکلت های این چنینی 2 سال به 2 سال تغییر پیدا می کند و در هر دو سال توسط کمپانی سازنده بهینه سازی می شوند، این موتور سیکلت از سری موتور سیکلت های قدرتمند کمپانی هونداست و مدل سال 2005 یا همان نسل دوم از این محصول پر طرفدار به حساب می آید. دومین نوع رول بارها ، مدلی است که به وسیله لوله ای مقاوم و قطور و اتصالات مورب و دقیق، شکل کلی رول بار را درون کابین خودرو تشکیل می دهد و هم چنین بعد از سوراخ کردن زیر آنها ، به سمت شاسی کشیده شده و با اتصالات قوی و جوش های مقاوم ، در برابر هرگونه ضربه و فشار ناشی از واژگونی ، امنیت سرنشین را تامین کرده و شکل اتاق را نیز حفظ می کند . هزینه و وقتی که شما صرف تعویض فیلتر هوای کابین خودرو میکنید منجر به راحتی و سلامتی شما می باشد.

ارزان ترین راه تقویت و بالا بردن راندمان موتور تعویض شمع های معمولی با شمع های سوزنی می باشند. تعویض به موقع روغن موتور و نگهداری صحیح از موتور خودرو تا حد زیادی میتواند از … پس از نصب میل سوپاپ های اسپرت حتما می بایست برنامه ECU متناسب با تغییرات سخت افزاری تنظیم گردد در غیر این صورت مقدار زیادی از هزینه انجام شده به هدر می رود و چنانچه میل سوپاپ در کلاس ریس یا خیابانی ریس باشد دور آرام مناسب نخواهد داشت و نیز به موتور در دورهای بالا به دلیل سوخت نامناسب آسیب جدی خواهد رسید. تو ميل سوپاپ هاي اسپرت اندازه بادامك روي اون بزرگتره و سوپاپ رو بيشتر باز مي كنه. از همین رو هر چقدر پدال گاز نیاز به فشار کمتری داشته باشد، مصرف سوخت نیز کاهش قابل توجهی خواهد یافت. بنابراین می توان با همان فشار اندک پدال مسیر را ادامه داد. به همین دلیل این افراد ممکن است به سمت تقویت خودرو بروند و در این مسیر انواع قطعاتی وجود دارد که میتوان از آنها برای افزایش شتاب استفاده کرد. فیلتر هوای ماشین قطعهای است کاربردی ،در مسیر ورود هوا به سیستم سوخت رسانی خودرو (انژکتور یا کاربراتور ) که داخل محفظه مخصوص فیلتر ، نصب میگردد .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *