قیمت هدرز 206

همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرزپراید یورو 4 حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پراید یورو 4 از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. هدرز M15 محصول جدید ساخت انجین آرتز دوستان عزیز شاید خیلی ها بدونید که ما سالها پیش هدرز تیبا میساختیم اما خط تولیدش رو جمع کردیم و ساختش رو متوقف کردیم . در ابتدا اهمیت استفاده از آن ها برای خودروسازان فقط در جهت کاهش آلودگی هوا بود اما رفتهرفته محل قرارگیری و نوع کاتالیزور هم بهبودهای چشمگیری پیدا کرد بهطوریکه امروزه نتایج مثبت مدلهای سطح بالا و حرفهای آن بر روی عملکرد خودرو، برکسی پوشیده نیست. در مجموع ایسیو خوبی است ولی هنوز دستگاه های تعمیراتی با آن وفق پیدا نکرده اند. چون cc تو ایران پیدا نمیکنی؟ رفقا رینگ p1 racing کسی تو ایران دیده برای فروش؟ کسی میدونه مث این هس؟

منم چند هفتست میپرسم کسی جواب نمیده! شما بلدی جواب بدی؟ مرکز ریمپ کاراک با 20 سال تجربه در برق انژکتور و تعمیرات ایسیو و برنامه نویسی اطمینان لازم را به مشتریان میدهد که کار شما توسط افراد با تجربه انجام میپذیرد. این را نیز بگوییم که ادسل بی فورد و آرون شلبی که نوه کارول شلبی مشهور است این خودروی حدود ۷۰۰ اسب بخاری را به حراجی آوردند. و اگه میشه تا چند اسب بخار قدرتش بیشتر میشه؟ هدرز موتور xu7 ساخته شده توسط گروه صنعتی EngineArts با افزایش 7 اسب بخار و کاهش 06 لیتر مصرف سوخت بهترین راه تقویت موتور پژو 405 و سمند و پژو پارس است. چقدر میخای هزینه کنی و چند اسب میخای؟ اما هدرز نشان داده شده فضای بسیار زیادی را اشغال می کند و البته تولید آن سخت تر از منیفولد بوده و هزینه بیشتری در بر دارد. در تاریخی که این مقاله نوشته می شود می توان گفت هزینه ای بالغ بر 380 تا 470 هزار تومان بستگی به نوع ایسیو و خودرو شما باید در نظر گرفت. در واقع ای سی یو یا کامپیوتر خودرو دنا چند مدل مختلف دارد که عبارتند از بوش ME17 ، بوش ME7.4.9 ، ایزیو و زیمنس که بسته به نوع آن میزان راندمان ریمپ نیز تغییر می نماید.

همانطور که در چند سطر بالا به مزایای نصب هدرز اشاره شد، در برخی از مواقع تجهیز خودرو به این قطعه چندان بدون مشکل هم نیست؛ چرا که برخی از هدرزهای دست سازی که به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند نه تنها نمیتوانند کارایی هدرزهای حرفه ای را داشته باشند، بلکه در بعضی از موارد گزارشهایی در خصوص افزایش صدای پیشرانه و سیستم اگزوز، افزایش مصرف سوخت و حتی افزایش آلایندههای خارج شده از خودرو هم منتشر شده و در یک کلام نتیجه برعکس برای خودرو دارد. برای چک کردن سطح مایع رادیاتور، خودروی خود را در محلی صاف پارک نموده و تا خنک شدن کامل ماشین صبر کنید. از مزیت که این به هدرز اصلی داره اینه که دیگه نمیخواد برای لوله اگزوز دنبال واسطه برگردی،اخه قسمت دوبل به یکش به لوله اگزوز زیر جعبه دنده نمیرسه و باید لوله سرش کنید ولی این یکی همون قسمت جلو ماشین فیت فابریک میشه.

• فشار داخل مخزن باید بین ۸۵۰ تا ۱۱۰۰ psi باشد تا بتواند گاز را در حالت مایع نگاه دارد. ایسیو قدیمی که نمونه های آلمانی، فرانسوی و چینی دارد، اندازه آن بزرگ و تکنولوژی قدیمی است، ایسیو سختی است ولی بدلیل ایرادات زیاد، پس از ریمپ، مشتری تغییرات را به خوبی درک می کند، دستگاه ها با آن تطابق کامل دارند. 10- فول ریمپ دنا شامل تمام موارد فوق می باشد. انواع پژو:قطعات یدکی انواع کیـا شامل پژو405 -پژوپارس -پژو206 … گفتم ببینم میشه با ۶ ۷ تومن توربو کرد میارزه یا نه دردسر داره؟ ولی وقتی که کارکرد ماشین زیاده همه چی عوض میشه. ولی اگر چراغ باطری روشن نیست موتور را خاموش نکرده و به حرکت خود ادامه دهید. ما قدرت کافی برای حرکت با سرعتی حتی بیشتر از این را هم داشتیم اما دشت نمک بونوویل برای این کار کافی نبود. البته استفاده از موتورهای بزرگ تر درخصوص حداکثر نیروی نهایی دارای محدودیت است. تنوع هدرزها از نظر ظاهری اگر بیش ازتنوع موتورهای احتراقی ساخته شده تا به امروز نباشد، کمتر از آن هم نیست. همچنین برای راحتی در پیاده و سوار شدن از خودرو، فرمان تغییر حالت میدهد. بر عکس اتاق، فضای داخلی کاملا دستخوش تغییر شده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *