قیمت هدرز 206

عملکرد هدرز 405 تیوفایو به چه طریق است؟ تا اینجا متوجه شدید که این قطعه چیست و نقش و کاربرد آن چگونه است. ما ابتدا قطعات مورد نظرمان را پیدا میکردیم، بعد آنها را از نظر مشخصات فنی بررسی میکردیم، اگر مشخصات فنیش مناسب بود، به سراغ آنهایی میرفتیم که از این قطعه استفاده کردند. قطعهای فلزی که از فولاد، استیل و آلیاژهای گران قیمت ساخته میشود و استفاده از آن میتواند تا ۱۰ درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه خودروهای معمولی کمک کند. هدرز جزئی از سیستم اگزوز به حساب می آید که به خوبی می تواند تیونینگ یا همان قدرت موتور را افزایش دهد، پس در این روزها که قیمت خودروهای پرقدرت در رشد چشم گیری قرار گرفته است، بنابراین طراحی و ساخت سیستم اگزوز و هدرز بر روی هر نوع خودرویی می تواند به طرز فوق العاده ای قدرت موتور ماشین را بسیار افزایش دهد. قیمت که در دو قسمت در همین صفحه مشخص است . مجموعه خدمات میراکل گاراژ یک مرکز فوق تخصصی تعمیرات و بازسازی خودروهای کلاسیک و مکانیکی انواع خودرو می باشد که با داشتن کادری مجرب و کارآزموده خدمات خود را در بخش گیربکس، بخش موتور، بخش برق و الکترونیک، بخش سیستم تعلیق و از همه مهمتر بخش طراحی و ساخت سیستم اگزوز و هدرز ارائه می دهد.

نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت Headers باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند. هندلینگ این موتور سیکلت بر سر پیچ ها مثال زدنی می باشد البته به خاطر وجود لاستیک های اسلیک هم می باشد که از چسپندگی بسیار بالایی بر سر پیچ ها بر خوردار می باشد رینگ های این موتور سیکلت بسیار سبک و تو خالی هستند و ساخت شرکت Enki Racing ژاپن می باشند که تایرهای 120/70 ZR17 در جلو و 180/55 ZR 17 در عقب دور آنها را احاطه کرده اند،علاوه بر این سیستم تعلیق این موتور سیکلت هم عالیست و در سر پیچ ها خودش را به خوبی نشان می دهد. این شرکت تا به حال انواع زیادی را از اتومبیل ها تیون کرده است، از جمله بنز، پورشه، بی ام و، بنتلی، استون مارتین، اما شاهکار کمپانی منصوری تیونینگ موتور و بدنه خودرویی است که هیچ کمپانی دیگری جرات نزدیک شدن را به آن نداشته است؛ یعنی «بوگاتی ویرون» افسانه ای.

در این برنامه نویسی پارامتر های جرقه به گونه ای تغییر داده میشود تا قدرت و شتاب قابل توجه ای در خودرو ایجاد شود . ۱۰۰ درصد لوله ای که صاف است خروج بیشتری دارد، چرا باید خروج کمتری داشته باشد؛ بنابراین طرح چنین موضوعی شایعه است. از همین رو هر چقدر پدال گاز نیاز به فشار کمتری داشته باشد، مصرف سوخت نیز کاهش قابل توجهی خواهد یافت. چرا که موتور برای احتراق کامل سوخت نیاز به هوای کاملا تازه و اکسیژن دارد و دود موجود مانع داخل شدن هوای تازه به موتور می شود. خیلی سریع اتم های فعال اکسیژن با هم ترکیب شده و مولکول 2O را به وجود می آورند. این سیستم معمولا با دخالت راننده و اغلب فقط موقع شتاب گیری به صورت بسیار محدود مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم تعلیق این موتور سیکلت تا حدودی به مانند RC 211 V می باشد کمک های جلو معکوس 41 میلی متری می باشند که قابلیت تنظیم از روی سر کمک را دارند و 119.5 میلی متر هم بالا و پایین می روند و در قسمت عقب هم یک کمک فنر مرکزی وجود دارد 129.5 میلی متر بالا و پایین می روند و همین خود بسیار هندلینگ موتور را بهبود بخشیده است و این سیستم تعلیق خیلی خوب و سریع عکس العمل از خود نشان می دهند، البته یکی دیگر از دلایل بهبود هندلینگ این موتور سیکلت انجین آن می باشد که طول آن 236 میلی متر می باشد و بیشتر وزنش به سمت جلوی موتور سیکلت است.

در اینجا قطعهای به نام هدرز که در واقع همان چند راهه دود با طراحی و جنس بسیار بهتری است، روی کار میآید. یکی از عوامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی ازموتور است.هدرزسبب کاهش میزان افت راندمانی میشود که توسط مانیفولد دود رخ میدهد. 1. باعث مصرف سوخت بیشتر و تولید CO بیشتر و همچنین بالا رفتن دمای گازهای خروجی می شود. این عمل با گرفتن گرما از سیلندرهمراه است در نتیجه دمای محفظه ی احتراق کم می شود. امروزه این اتصالات به وسیله کامپیوتر طراحی می شود تا بیشترین تحمل را در برابر ضربات وارده ، داشته باشد. مثلا در باره موتور ما پس از صحبت و مشورت به این نتیجه رسیدیم که انجین راش بهترین انتخاب است و این موتور را کامل و داینو شده خریداری کردیم که با کیت تک تسمه فکر میکنم تا به دست ما رسید کمی بیش از 18 هزار دلار شد. سایر فرمهای این کد را میتوانید در ادامه مشاهده کنید. به همین راحتی میتوانید از ماشین قدرت نجومی بیرون بکشید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.