کیت مکش و هدرز چیست و چه کاربردی دارند؟

شما به جاي اين كه قطعات اصلي موتور را دست كاري كنيد ميتونيد از كيت مكش شمع هاي سوزني هدرز وست كامل اگزوز استفاده كنيد كه اگه تمام اين كار ها رو انجام دهيد حدود 20تا 25 اسب بخار به قدرت موتور اضافه خواهد شد . هدرز قطعه ای برای تقویت پیشرانه خودرو و بخشی از مجموعه سیستم اگزوز خودرو است. دنیای خودرو::: یکی از مهمتیرن مباحثی که امروزه مطرح می شود ، بحث تخلیه در یک خودرو است. خوب در مورد قیمت حدودی هر کدوم میگید لطفا ؟ شما میتونین یه دست شمع و وایر خوب بخرید و بندازید! در حال حاضر فقط شمع هاي خودرو با مدل سوزي هاي الكترودي جديد تعويض شده است . فورد برانکو مورد بررسی، نسخه XLT این خودرو است که تنها نمونه سالم موجود در ایران است. در این سال همچنین برای چندمین بار یک کاماروی RS/SS کانورتیبل با انجین 396 به عنوان خودروی ایمنی مسابقات ایندیاناپولیس 500 انتخاب شد. که موارد پیشنهادی فوق جهت رانندگی در عالت عادی توصیه میشود. آخه 160 یک سرعت عادی هست که فکر نکنم توی تندر مثل پارس بشه اینطوری رفت.نه اینکه بگم نمیره . انجین 427 ZL1 در واقع بر پایه ی مدل 427 عادی ساخته شده است.

که سرسیلندر ان با مدل L88 که مجهز به بلوک اهنی است مشترک بوده و قدرتی معادل 430 اسب بخار تولید می کند (که در واقعیت به عدد 500 نزدیک تر است) که ان را به قوی ترین انجین ساخت شورلت که به تولید انبوه رسیده، تبدیل کرده است. ولی عملکرد واقعی با چیزی بیش از تزئینات ظاهری به دست می اید و خبر بزرگ در سال 69 امکان مجهز شدن کامارو به انجین 427 اینچی V8 بود. مدل کارخانه ای ZL1 بود که جهت رقابت در مسابقات دراگ طراحی شده بود. این سریعترین مدلی بود که شورلت تا به حال تولید کرده بود. در ضمن مثلا برای عوض کردن شاتون ها باید میلنگ برای هر یاتاقان 2 سوراخه بشه و یا مثلا گود کردن پیستون رو باید بدید بیرون این کار رو انجام بدند ، البته اگه خودتون بخواهید و توانایی داشته باشید میتونید این کارو بکنید. سبک کردن میل لنگ خودرو هم به افزایش شتاب خودرو کمک خواهد کرد.

ینکو انجین 427 را نصب می کرد البته به همراه تغییراتی که توان ان را به 450 اسب بخار می رساند، سپس رینگهای 15 اینچی رالی را روی ان نصب می کرد. قدرت ماشين حدود 5 اسب بيشتر شده ( بدون دستگاه توسط حس تجربي ! ). توانايي جا گذاشتن انواع محصولات ايران خودرو ( به جز 206 هاي با كد موتور TU5 ) بارز هست . كليه لوگان هاي استاندارد – و ماشين هاي 16 سوپاپ زير 1800 سي سي نيز به راحتي رنده مي شوند . اين ماشين رو براي دايي كوچكم خريديم . با سلام هدرز مخصوص پراید یورو ۲ و کاربرات هستش که تا بحال رو ماشین وصل نشده دقت کنین. وظیفه فلایویل، کنترل حرکات میللنگ است؛ بنابراین نیاز است فلایویل و میللنگ باهم سبکسازی شوند تا عملکرد بهتری به خودرو دهند. وزنی معادل 500 پاوند داشته (حدود 226 کیلوگرم) که برابر با وزن مدل بلوک کوچک 327 است. معمولا مانیفولدها فابریک از چدن ساخته می شود که دارای ابعاد کوچک و جمع و جور هستند که این مساله باعث راحت جای دادن آن ها در محفظه موتور می شود.

اما وقتی دور موتور بالاتر میرود این اندازه کوچک قطر لوله نمی تواند به همان میزان دودی که از موتور خارج می شود هوا به داخل وارد کند و در نتیجه موتور در دور بالا بصورت بهینه کار نمی کند .برای رفع این مشکل قطر این لوله اگزوزها باید یک شماره بزرگتر گرفته شود. این حرارت به موتور رسیده و اصحلاک و مصرف سوخت را بالا میبرد با حذف آن فشار از روی موتور برداشته می شود. در سیستم تعلیق جلو زوایای کمبر و کستر از طریق طبقه A شکل بالا قابل تنظیم است. راش برای انتقال قدرت انفجار از سر پیستونها، شاتونهای ساخت H-Beam را بهکار گرفته است. منتهی به جای استفاده از بلوک سیلندر اهنی و سر سیلندر L72 مورد استفاده در 427 عادی، از سرسیلندرهای الومینیمی و نخستین بلوک سیلندر الومینیمی ساخت شورلت در ZL1 استفاده شده است. اولین خودرو یک دستگاه شورولت کامارو z/28 مدل 1973 است. تعریف ساده ی کامارو ینکو 427 این است: این مدل بدون هیچ گونه تزئین و نشانه ای از کارخانه خارج می شد، به همراه موتور 427 در یک جعبه. در این مقاله به درون یک صداخفه کن نگاه می کنیم و در باره ی اصول کار آن یاد می گیریم .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.