کیت مکش و هدرز، دو قطعه جذاب افترمارکت خودرو – مجله همراه مکانیک

من هدرز انجین آرتز جدید گرفتم و نصب کردم. خودروسازان کشور در شرایط نابهسامان و قیمت های عجیب خودرو دست به تولید خودروهای جدید زده اند که قابل توجه است. هدرز موتور XU7 ( قابل نصب بر روی پژو 405 و سمند و پارس)، … قیمت ست کامل با 15 اسب بخار افزایش توان حدود 2.600 خواهد بود و در اسفند ماه قابل سفارش و خرید هست. و توزیع کننده قطعات یدکی خودروهای داخلی و خارجی بویژه موتور کامل و گیربهای دستی و اتوماتیک و کلیـه قطعات … ممکنه کمی ارزونتر در بیاد ولی اصلا راضی کننده نیست! صداش بلند نیست.. گوش خراش نیست. پیشرانه V8 حجیم، صدایی قدرتمند اما متفاوت با پیشرانههای شورولت دارد و کمتر اثری از سرو صدا اگزوز درون کابین به گوش میرسد. قطعهای فنی از مقدمات شروع تیونینگ و افزایش شتاب و قدرت موتوراست که بخش اصلی اگزوز محسوب میشود. پس انتظار دارم از اساتید و پیش کسوتان و کسانی که اطلاعات فنی بالایی دارند در انجام این پروژه من رو یاری کنند.

در مرکز ریمپ ecu کاراک ما افزایش شتاب اولیه و ثانویه چشمگیری را برای ام وی ام رقم می زنیم و کار را با گارانتی کاراک خدمت شما تقدیم می کنیم ، 1 ثانیه تفاوت در صفر تا صد این خودرو ثبت گردید پس چیپ تیونینگ معادل 8 درصد افزایش بازده در MVM530 نتیجه دارد که با تقویت سیستم برقی و سوخت رسانی میتوان تا 10% تغییر را انتظار داشت. هنسی می گوید ماموت شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 3.2 ثانیه ای داشته و بنابراین سریع ترین پیکاپ تاریخ رم محسوب می شود. تا جای ممکن سعی میکنم موتور خودرو دست کاری نشه. حتما ببینید و از دست ندید. در اواخر دهه 60 و ابتدای دهه 70 میلادی، بیامو در مسابقات اتومبیلرانی به موفقیتهای زیادی دست پیدا کرد. بنابراین بالانس کردن فلایویل از اهمیت زیادی برخوردار است . بدیهی است که بدون کمک و راهنمایی اساتید و اعضای وبسایت تی تی این پروژه سرانجامی نخواهد داشت چون بنده اطلاعات زیادی در این موارد ندارم. البته در مورد بعضی از قسمتها مثل موتور اطلاعات بسیار کمی وجود داشت چون شرکت سازنده این اطلاعات را منتشر نمیکرد.

تیونینگ خودرو مخصوصاً درزمینه فنی، کاری بسیار هزینهبر، تخصصی و دشوار است و نیاز است که در همه بخشها از افراد خبره و حرفهای کمک بگیرید. با توجه اینکه این خودرو بسیار خاص است و لذت سواری با آن می تواند وصف ناپذیر باشد ، با این حال با وجود تعداد بالای شورلت کامارو در ایران ، به نظر می رسید شور شوقی چندانی برای سواری با این خودرو نداشته باشیم ، اما تصور اینکه قرار است سوار بر خودرویی شویم که قدرتش فقط 80 اسب بخار کمتر از فراری 360 و 5 اسب بخار بیشتر از فورد موستانگGT 2010 است ، تمام محاسبات ما را بر هم زد و آنچنان هیجانی به ما تزریق کرد که تاکنون تجربه نکرده بودیم ! قيمت دينام پژو 405 اتفاقا من هم چندسال پیش کـه رفتم چابهار و قیمت مفت قطعات و موتورهای استوک آنجا را دیدم تو… برچسبها : استارت 405, استوک, استوک 206, استوک 206 ا, استوک با… موتور 206 تیپ 3 از نوع TU3 است که با وجود تمام اما و اگرها و حرف و حدیثها جزو موتورهای قدرتمند داخلی به حساب میآید. موتورهای خطی اغلب موتورهای القایی یـا پلهای هستند.

چرا که سهلانگاری در طراحی هر کدام، شاید باعث کم شدن فشار گازها و در نتیجه ممانعت از خروج متعادل آنها از اگزوز و در نهایت کم شدن از قدرت مفید پیشرانه شود. کیت کامل لوازم اگزوز پژو 405 – دینا پارت کیت کامل لوازم اگزوز. دسته سیم کامل( سیم کشی کامل داخل موتور) پزو 405 مدل 85 را دارید؟ چگونه روغن موتور خودرو را عوض کنیم ؟ اجرت تعویض روغن خودرو چقدر است؟ پراید چقدر گران شد؟ تیپ های مختلف پراید امکانات مختلفی دارند. اگه میخواین پراید تعادلش تو سرعت بالا حفظ بشه اولا یکم خوابیدش کنین. بـه صورت کامل همـه چیزا رو گفتی… ناگفته نماند نامگذاری فازها امری قراردادی هست و فرقی نمـی کند کـه شما سر هایuvw را بـه هر یک از فازهای RST بـه شکل متفاوت وصل نمایید. نکتهای که در رابطه با طراحی و ساخت این قطعه اهمیت دارد، زمان و هزینهای است که شما باید برای آن در نظر بگیرید، ساخت هدرز را میتوان یک فرایند وقتگیر و پرهزینه بهحساب آورد که به همین دلیل بسیاری از خودروسازان آن را بهعنوان یک آپشن در نظر میگیرند که باید بهصورت جداگانه بر روی خودرو نصب شود و از آن بهعنوان یک قطعه فابریک استفاده نمیکنند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *