کیت مکش و هدرز، دو قطعه جذاب افترمارکت خودرو – مجله همراه مکانیک

برخی از افراد به دنبال تغییر صدا در اگزوز هستند که هدرز در این مورد تغییر بسیار نا چیز ایجاد می کند . تخلیه سریعتر و کامل تر سیلندر از گازهای منفجر شده یا همان دود اگزوز نیز تاثیر بسزایی در مکش قدرتمندتر و تنفس بهتر پیشرانه ایفا می کند. Tuning up یا همان اسپرت کردن خودرو یعنی اعمال تغییرات در اتومبیل برای بهینهسازی آن. کافی است این بار که چند ثانیهای پشت چراغ قرمز سر چهارراه معطل شدید نگاهی به اتومبیلهای دور و برتان بیندازید تا به راحتی ببینید که تب تیونینگ و اسپرت کردن ماشین این روزها چقدر در جامعه فراگیر شده است. ریمپ کردم ولی هیپ فرقی ماشین نکردش . این مشکل در تمام جهان رفع شده است و اگه برید از یه آدم خارجی بپرسید فرمون مکانیکی چیه طرف بعد از کلی فکر کردن بهتون دستور پخت لازنیا رو میده چون اصلا نمیدونه فرمون مکانیکی چیه همانطور که پدرش نمیدونسته چیه به هر حال این مشکل باید رفع شه یا باید کارخونه این کارو بکنه یا صاحب ماشین که در مورد پراید دومی صدق میکنه. زمانی که موتور در حال کار است، حرارت کافی برای تجزیه این ترکیب در آن تولید میشود. ۶۰ هزار تا کار کرده مدل ۹۶ تعویض کنم تسمه تایم رو؟

آقا مازیار خسته نباشید من چندروز پیش ماشینو برا تعویض آب رادیات بردم مکانیکی همینطور که شلنگهای بخاری رو باز کرده بود از ورودی شیلنگ آب رو انداخت برا شستشو داخل موتور و بمنم گفت ماشینو روشن کنم خواستم ببینم ضرری نداشته ؟ بدین ترتیب احتراق بهتر انجام گرفته و احتراق بهتر به معنی قدرت و کشش بهتر موتور خواهد بود. سیتروئن زانتیا در بازارهای جهانی با چند موتور مختلف قابل خریداری بود اما نسخههای در نظر گرفته شده برای بازار ایران، از موتور ۱.۸ لیتری و ۲.۰ لیتری بهره میبردند. سایپا زانتیا ویژگیهای خاصی دارد که در همان سالهای ابتدایی ورود به ایران، مورد توجه قرار گرفتند از جمله قابلیت تنظیم ارتفاع خودرو و نیز حرکت بر روی سه چرخ. زانتیا چند ویژگی منحصربهفرد داشت که از جمله آنها میتوانیم به توانایی حرکت بر روی سه چرخ و نیز قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کنیم که از این ویژگیها به عنوان ابزار تبلیغاتی قدرتمندی استفاده میشد. ارتفاع ب ام و i8 GTR هم بسیار پایین است تا آیرودینامیک بهتری داشته باشد و باد را به زیر خودرو بفرستد. باید توجه داشت که با کمتر شدن فاق تایرها، ارتفاع خودرو نیز کمی کاهش یافته است و از طرف دیگر سیستم تعلیق خودرو خشک و خشن است.

میل سوپاپ برای چرخش، نیروی خود را از میللنگ به واسطه تسمه یا زنجیر میگیرد و برای هر یک از سوپاپها یک بادامک روی میلسوپاپ تعبیه شده است که مقدار زمان باز بودن سوپاپ (Duration) و اندازه باز شدن سوپاپ (lift) بر عهده بادامک است. ۳ گرم در ۱۵۰ سیسی آب.عرق بومادران و خواص آندستگاه های سنگ شکن فرآینددستگاه های سنگ شکن وظیفه از چین دستگاه های سنگ شکن ضربه اوج از کشور چین چین سنگ شکن معدن کوچک labtech از سنگ شکن سنگ شکن فکی برای اولین بار از نسلی به نسل شدن یکی از، اوج شده است اصرار بر توسعه بهترین سنگ شکن فکی که قادر به hel. این بار اومدیم یک محصول از یکی از شرکت های افتر مارکت داخلی (انجین آرتز) جعبه گشایی کنیم. یک مبدل به درستی کار می کند تاثیر مینیمم بر جریان اگزوز، اجازه می دهد وسیله نقلیه برای رعایت الزامات انتشار و انجام به قابلیت های آن. چنین افرادی همیشه به دنبال وسیله نقلیهای هستند که حتی باعث بهبود ظاهرشان شود و احساسی روانی بهتری را به آنها هدیه دهد، اما در این آشفته بازار و کلاسهای متعدد خودروها مانند کراس اوور ها ، کار حتی برای افراد متخصص این زمینه هم سخت شده است.

دیفرانسیل ابتدا در کارگاه HOT ROD در ایران اسمبل شد و سپس روی خودرو نصب شده است که البته شرح مراحل کار در ادامه داده بیان میشود. تولید این خودرو سیتروئن، تا سال ۲۰۰۲ ادامه پیدا کرد و پس از آن با سیتروئن C5 جایگزین شد. او تنها جذب طراحی خاص این مدل شد و پس از خریدش روحی تازه را به کالبدش تزریق کرد. اما در ایران تاکنون تنها 2 گروه خودروسازی گوشه چشمی به این قضیه انداختهاند؛ «ایرانخودرو» تنها به اسپرت کردن «پژو ۲۰۶» میپردازد و آن را با تیپ جوان پسند تولید میکند و «گروه بهمن» نیز «پاجرو» و «مزدا ۳۲۳» را با اسپرت داخلی و خارجی و تقویت موتور تنها برای قشری خاص به بازار عرضه میکند. فیلتر هوا اسپرت(ست کامل کیت مَکش). سلام دوستان این آرم عقب سیاهی دور اسبش یه جوری شده و از بین رفته اسب هم انگار سیاه شده کناراش باید کامل عوضش کنم ؟ یعنی پرگاز رانندگی کنم ؟ حس فرمان و رانندگی با این کراس اوور بیشتر به این سمت میرود که شما درگیر آن خواهید شد. به این دلیل مصرف سوخت کاهش می یابد، وگرنه مصرف سوخت خود به خود تغییر نمی کند و مصرف سوخت و آلایندگی به نوع رانندگی راننده بستگی دارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *