کیت مکش و هدرز، دو قطعه جذاب افترمارکت خودرو – مجله همراه مکانیک

هدرز (به انگلیسی: headers) قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتوراست که بخشی ازسیستم اگزوز خودرو محسوب میشود. سیدجواد سلیمانی مدیرعامل سایپا ، درباره روند تولید خودروهای جدید در گروه خودروسازی سایپا، اظهار کرد: تولید نمونه نهایی محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که در کلاس B طراحی شده و به نام «اطلس» به بازار عرضه میشود، به پایان رسیده و این خودرو با ظاهری مدرن و زیبا و وجود امکانات و تکنولوژیهای روز به زودی رونمایی خواهد شد. پیشرانه جدید سایپا قرار است تا در سال ۱۴۰۰ بر روی محصولات اقتصادی این خودروساز نصب شود و ابتدا بر روی خانواده ساینا فیسلیفت و کوییک فیسلیفت قرار خواهد گرفت. جلوپنجرهی جدید، نوار نورانی قرار گرفته در سپر جلو، دو قلاب، رکابهای جانبی، بچه گلگیرها، عناصر مشابه مدل رپتور روی کاپوت، پوششهای سفارشی روی سپر و برخی جزئیات رنگی را میتوان در بدنه مشاهده کرد. تیپ دو چه میلی انداخته؟ هر موتور احتراق داخلی، از موتورهای اسکوتر مخصوص بچه ها گرفته تا موتور کشتی های عظیم، برای حرکت به دو چیز احتیاج دارد: اکسیژن و سوخت.

علاوهبر اینها هدرز تمام استیل سفارشی مورد استفاده در این خودرو نیز باعث شده تا علاوهبر بالا رفتن پرفورمنس موتور، صدایی جذاب و هیجانانگیز از موتور به گوش برسد. این دوست عزیز ما هر کاری که روی ماشین انجام داده باشه برای من یکی مورد قبول نیست! ماشین به لحاظ فنی موتور سالم.اتاق نرم و سالم.بیمه تا آخر آبان 94-روکش فرمان داره-جلوبندی ، تسمه تایم،روغن،لنت تازه عوض شده. پژو پارس تاکنون با موتورهای مختلفی تولید و عرضه شده (4 نوع موتور) و هر مدل هم دارای ایسیوهای متفاوتی هستند (حدودا 12 مدل ایسیو) که در ادامه به معرفی هر کدام پرداخته ایم. 2. با استفاده از کارتهای اعتباری مجازی خرید کنید..شرکتهای زیادی هستند که از این کارتهای مجازی ارائه میکنند و البته درصدی هم سود بر روی ارز فروخته شده میکشند..هر چند که گرونتر در میاد اما بهر حال از نبودن امکانات که بهتره.. چون هیچ سندی ارائه نکرده! و کارا نصب آن به هیچ وجه ساده نیست. در مدل های حرفه ای که داخل خودرو نصب می شود روی لوله ها را با ترکیبی از ابر و فوم می پوشانند تا از صدمات احتمالی ناشی از برخورد ، جلوگیری به عمل آید.

به لطف تغییرات اعمال شده روی رم TRX و تبدیل به ماموت 1000، می توان گفت که با یک خودروی بسیار قدرتمند، چشمگیر از لحاظ بصری و هیجان انگیز و خاص رو به رو هستیم. خودروی موردنظر یک بلیزر سیلورادو سفید رنگ است که در سال 1989 متولد شده و دارای عمری نزدیک به 20 سال دارد. عملکرد سیستم تعلیق مثال زدنی و عالیست و درست حس سوار شدن یک خودروی اسپرت قدرتمند را برای شما تداعی می کند، اتومبیل کاملا مشکی رنگ در خیابان ها جلب توجه می کند اما شاید هم رهگذران از آن می ترسند ! در داخل کابین بخشی از داشبورد، سقف، تودریها و قسمتی از صندلی به رنگ قرمز طراحی شده است. به هر حال من و ساير دوستان از شما بعنوان يه باتجربه توي اين زمينه راهنمايي مي خواهيم كه مثه هميشه شما دريغ نفرموديد.ممنونم. البته این یک میلیون تومان هم تماماً خرج خرید موتور نمی شود، بلکه شامل تقویت شاسی هم هست که باعث می شود بدنه پراید شما در سرعت بالا نلرزد. هميشـه الكترو موتور طوري انتخاب شود كه زير مقدار فوق كار كند. D هم مقدار قطر داخلی هست که این کمـیت راهم پیدا کرده اید.

خب سوال من اینه که چه پیستونی داخلی این سیلندر در حال حرکته؟ پس قطر داخلی سیلندر رو به 78.3 رسوندن! به این شکل مقداری از سوخت که در حال خروج از سوپاپ دود است، به همراه سوخت درون سیلندر مشتعل میشود و در نتیجه بکفایر به همراه صدای انفجار آن، رخ میدهد. واقعا چیزی دیگر پیدا نیست فقط صدای سوت و نعره اتومبیل و صدای بک فایرهای اتومبیل دور موتور از 3000 دور خیلی سریع به 8000 دور رسید و همه چیز سریع اتفاق افتاد با وجود تایرهای عقب که نیمه اسلیک هستند و دیفرانسیل قفل دار خودرو شاهد سر خوردن خودرو به این سمت و آن سمت خودرو بودیم و فشار جی بالای اتومبیل ما را در صندلی حبس کرده بود طوری که در آن چند ثانیه نفس هم نکشیدیم، زمانی که سرعت را آهسته کردیم تمامی اتومبیل های اسپرت و مدل روز یک نوع دیگر به این خودرو نگاه می کردند و واقعا اتومبیل های قدرتمند هم با دیدن این خودرو پنهان شدند تا مبادا کنار این M Power قدرتمند زورآزمایی کنند. قبلا شنیدم که یک برنامه جهت طراحی هدرز برای انواع موتور وجود داره که ابعاد و اندازه های مناسب رو میده که من فقط این مطلب روشنیدم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.