چگونه هدرز نصب کنیم؟

1- منبع EUS تمام استیل – تک لول – از سری منبع های performance (سایلنت) – بصورت فابریکی واسه پراید 111 آماده شده، که اگه سرش رو دوباره ببرین، میشه واسه هر اتومبیل دیگه ای استفاده کرد – این منبع فقط واسه افزایش شتاب و باز شدن نفس ماشینه و واسه صدای بلند نیست – صدای این منبع خیلی کمه و صدای اصلیش تقریبا از دور 3000 به بعد در میاد (رو پراید 111 هدرزدار و فیلتر هوای اسپرت، رو ماشینای دیگه که حجم موتور بالاتری دارن باید صداش بیشتر باشه) – حدود 2500 کیلومتر روی ماشینم بوده به همراه هدرز و فیلتر هوای اسپرت. این موفقیتها بر اثر کیفیت بالای کارمهندسان و در کل تیم بخش مسابقه یا موتور اسپرت بیامو بود. بخش امپاور به همین منظور یکی از زیباترین کیتهای بدنه تاریخ کمپانی بیامو را برای این خودرو طراحی کرد تا علاوه بر کاهش وزن از نظر آیرودینامیکی هم بهبود یابد. از دیگر لوازم نصب شده روی این خودرو میتوان به هدرز تمام استیل AFTER و لولهکشی تمام استیل تا منبع STI سوبارو، رینگ و پیستون فورج ویسکو، شاتون ایگل، میل سوپاپ 272 FB، واشر سرسيلندر كومتيك، پيچ سرسيلندر ARP، یاتاقان ACL، سوزن انژکتور بوش 1000cc، وایر مگناکور، رگلاتور سوخت و مپسنسور AEM، توربو Garet GT Red، اینترکولر، واتر متانول دو نازل و کمک فنرهای ادجاست (تین) اشاره کرد.

یکی از مهم ترین قسمت های موتور ماشین سیستم تخلیه می باشد .به حداکثر رساندن جریان اگزوز عنصری کلیدی در به دست آوردن حداکثر کارایی از هر موتور پربازده است. میتسوبیشی سوسماری لقبی است که ماشینبازها به آن اعطا کردند و از آن پس در بازار به این عنوان شناخته شد. به هر حال، این یک سیاست هوشمندانه است که حداقل هر 6000 مایل آن را بررسی کند.برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به جایگزینی برای فیلتر هوا کارخانه خود دارید یا خیر، باید چندین نشانه مشترک از یک واحد معیوب فیلتر هوای ام جی در کرج را بدانید. Nitro tuning به نصب و تنظیم کاربراتور بر روی موتورهای با سوخت نیتروژن- متان نیاز دارد، وقتی که موتور درجا روشن است، پیچ تنظیم مربوطه باید در حالتی قرار بگیرد که موتور تا جایی که امکان دارد آرام کار کند، اگر مشکل روشن شدن خودرو هم وجود دارد، تغییر کوچکی در پیچ تنظیم میتواند کارایی را بهبود ببخشد. اگر می خواهید خودروی خود را با این روش ها یا هر روش دیگری تقویت کنید، باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که تقویت موتور خودرو از نظر کارشناسان پلیس توجیهی ندارد.

به همین خاطر توان خروجی این موتور به عدد قابل توجه 185 اسببخار رسیده است. سپس کلید را از سوراخ ایجاد کرده در درب بطری عبور دهید و با چسب حرارتی به آن متصل نمایید. بوست کنترل Greddy، شیر برقی، وست گیت و Turbo Smart (تنظیمکننده فشار توربو) همگی مجموعهای را پدید آوردهاند که در شرایط مختلف میزان فشار تزریق هوا به موترو توسط توربو در آن متغیر خواهد بود. بلامانع است. هدرزهای ماهر غالبا به صورت آبکاری شده ساخت می گردند البته گذر زمان و حرارت پیشرانه غالبا سبب تغییر و تحول رنگ هدرز میشود. اولین پروژه بخش جدید کمپانی با کد 3.0 CSL در ماه می سال 1972 آماده شد. مدیران مگا موتور و سایپا میگویند که در اواسط سال ۱۴۰۰ پیشرانه M۱۵GSI در کوییک S نصب خواهد شد. همچنین ساختار خروجی دود M۱۵GSI از نوع هدرز و مجموع این تغییرات باعث میشود تا پیشرانه جدید کوییک S در اواسط سال جاری، ۹۰ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۴ تا ۱۳۸ نیوتن متر تولید کند.

پونتیاک در سال 1973 برای اولین بار از انجین Super Duty 455 V8به روی مدل فایربرد خود استفاده کرد. از این رو در سال 1972 از میان مهندسان و متخصصان شرکت 35 نفر را برگزیدند تا بخشی به نام Mpower را تاسیس کنند. 44000تومان. تعداد. افزودن به سبد خرید. فیلتر روغن بنزانبار. تعداد. فیلتر روغن آزرا. 45.000 تومان 35.000 تومان. قیمت هر عدد شمع آن حدود 130 هزار تومان است . همچنین چهار چرخ متحرک این خودرو از دیگر ویژگیهای بارز آن بهشمار میرود. مـیزان سرعت واقعی روتور همـیشـه از سرعت مـیدان دوار کمتر است. GTi تیپ دیگری است که علاوهبر امکانات سوپرسالن دارای ترمزهای دیسکی عقب به همراه ABS، کروز کنترل و موتور دو لیتری 16 سوپاپ انژکتوری است. GLS تیپ دیگری است که از پیشرانه دو لیتری بهره میگرفت. سوپر سالن تیپ دیگری است که علاوهبر امکانات نسخه جیالاس، دارای آینههای برقی، آنتن برقی، رینگ اسپرت 14 اینچی، زه کرومی دور چنجرهو دستگیرهها، سانروف برقی و اسپویلر است. صندلیهای ریسی ریکارو به همراه کمربندهای اسپرت اسپارکو، آمپرهای نشانگر میزان سوخت و هوا، فضار روغن، بوست کرنتل و میزان فشار توربو نصب شده روی داشبورد، بهخوبی حال و هوای یک خودروی مسابقهای را به سرنشینان القا میکنند. دومین نمایشگاه اتومبیلهای اسپرت، تیونینگ ، آپشن با حضور بیش از 130 اتومبیل تیونینگ و آپشن و بیش از 40 مرکز تیونینگ و آپشن اتومبیل و سیستمهای صوتی و تصویری حرفه ای اتومبیل و مراکز مربوط به حرفه اتومبیلرانی برگزار شد .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *