چگونه هدرز نصب کنیم؟

تفاوت ها در منیفولد و انژکتور و هدرز و سوپاپ و میل سوپاپ و … داینومومتر به ما این امکان را می دهد تا در هر لحظه متوجه بشویم تغییر اعمال شده بر آوانس جرقه زنی شمع ها بیش از حد است یا آنقدر کم است که به طور مثال موجب بروز پدیده ناک بشود.این پروسه آزمون و خطا آنقدر تکرار می شود تا به بهینه ترین حالت ممکن (optimum condition) برای راندمان خودرو در تک تک پارمترها دست پیدا کنیم. اگر بخواهید سایر تغییرات در ماشین شما کار کند ، هدرها ممکن است یک افزودنی ضروری باشند. اگر به حوزه تیونینگ خودرو علاقهمند باشید، حتما عبارت ” کیت اگزوز ” به گوش شما خورده است یا جایی در مورد آن مطالعه کردهاید. چراکه زاویه ، انحنا و محل پیچها کاملا با بلوک موتور هماهنگ است و نیاز تلاش مضاعفی ندارد.البته که توصیه اکید میشود ، نصب هدرز خود را به مراکز تیونینگ مجرب و استاندارد بسپارید. اولا من کاملا در مورد دوتا خودرو صحبت کردم , شتاب پارس رو هم گفتم بهتره که برخی دوستان مخالفت کردند , ولی به نظر شما همه با سرعت 160 کیلومتر رانندگی می کنند ؟ ولی اگه خواستی بخری به لاکی ۲۵۰ هم فکر کن .

اگه از روی اعداد و ارقام میگین فکر میکنم یکم زیاد میگین ! نکته مـهم بعدی اين هست که موتور های ۳ فاز کـه برق تغذيه کننده موتور از سه فاز R-S- T مـی باشدبرای هر يک از فاز ها بـه صورت مساوی تعداد شيارهايی اختصاص مـی يابد کـه هريک از فازها بـه اندازه ۱۲۰ درجه الکتريکی با هم فاصله دارند. جایی که در قسمت صندوق و یا چراغهای عقب تغییری ایجاد نشده که به اندازه کافی اسپرت بودند اما سپر عقب به صورت کامل تغییر کرده و در قسمت پایین آن از طراحی سپر عقب خودروی مرسدسبنز CLA45 کیت AMG استفاده شده که با وجود سادگی چهرهای اسپرت و البته متناسب با دنا را دارد. لازم به ذکر است که نسبت تراکم در این خودرو 1 به 13.5 است. 8. نوار نسوز ابریشمی: نوارهای نسوز ابریشمی از لطافت خاصی برخوردار هستند و از الیاف نسوز فایبر گلاس در آن به کار رفته است. نوار حرارتی فایبر گلاس از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار است و بین تمام نوار نسوز ها حرف اول را می زند. نوار نسوز فایبر گلاس برای استفاده در اگزوز ماشین های سواری و حتی ماشین سنگین ها بسیار مناسب می باشد; زیرا کاهش دادن به حرارت اگزوز یکی از موارد مهم است که به عمر طولانی مدت اگزوز و قطعات موتو کمک بالایی می کند.

300 در انبار. تعداد. مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و گاز ها دارد. در مواردی که حرارت بالایی داشته باشند میتوان از این نواز نسوز استفاده کرد و با خیال آسوده این نوار نسوز را نصب کرد. بنابراین سوئیچ با دستگاههای سارقان برای دسترسی به داخل خودرو ارتباطی برقرار نخواهد کرد. بابت راهنماییتون ممنونم.کجا میشه کارو پیگیری کرد؟ ۳-از هاوارد استفاده می کنن هاوار جای منبع اگزوز شما وصل می شه علاوه بر صدا باعث افزایش بازده موتور تا ۵ درصد میشه چون گازهای اضافی سریعتر تخلیه می شه. مسلما باید تهران باشه.اگه ادرس جایی که کیفیت کارشون خوب شاه رو بدید ممنونم.و اینکه هدرز منارب تندر کی عرضه میشه؟ و واقعا از تندر 90 بدم میاد ! مجموعه تخصصی لوکاپرو به عنوان بزرگترین واردکننده و عرضهکننده قطعات و لوازم جانبی تیونینگ انواع خودروهای وارداتی در یکی از جدیدترین اقدامات خود، این امکان را فراهم ساخته است که صاحبان اتومبیلهای لوکس وارداتی بتوانند از جدیدترین کیتهای اگزور معمولی و ریموتدار برای افزایش میزان خروجی هوای موتور و همچنین تغییر صدای اگزوز خودرو خودشان استفاده کنند. چیزی که در بلیزر به وفور در دسترس است، فضای داخلی است. نه چیزی که همه گذاشته باشن ! از این رو پیشرانه 6 سیلندرS50B30 با حجم 3 لیتر که روی اتاق E36M نصب شده بود، درون سینه برادر کوچکتر نیز جای گرفت.

این لوله ها اجازه می دهند گازهای خروجی از اتاق احتراق خارج شوند تا موتور بتواند به درستی کار کند. برخی از مدلها قادرند سه یا چهار نوع حجم هوا برای شما ایجاد کنند و برخی دیگر فقط دو نوع؛ از همین رو نوع دکمه نصب شده در کابین خودرو، بسته به شکل توربین و مدل کیت اگزوزی که بر روی خودروتان نصب میکنید متفاوت است. همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز پراید یورو 4 نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است. هدرز عملا جایزگینی گران قیمت برای منیفورلد خروجی استاندارد پیشرانه می باشد و به دلیل قیمت زیاد و هزینه های تولید بسیار بالا ، کمتر از سوی خودرو سازان به شکل استاندارد استفاده خواهد شد . بخش اصلی این کیتها بر روی قسمت خروجی هدرز اگزوز نصب میشوند؛ پس از نصب قطعه هدرز، توربین تغییر تنظیم شونده اگزوز بر روی سراگزوزها نصب میشود. وظیفه هدرز خروج و هدایت گازهای ناشی از احتراق درون خودرو، به داخل لوله خروجی اگزوز است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *