چگونه اکسپایرز هدرز را به وردپرس اضافه کنیم؟

در یک تعریف کلی میتوان هدرز 206 تیپ 5 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. با این حال، برای کسانی که مسیر خود را از طریق آوار و گرد و غبار قیمت فیلتر هوای ام جی عبور می کند، تغییرات بیشتر در این واحد ضروری است. در نمای جلو از چراغهای کریستالی استفاده شده و کمی پایینتر، از یک لیپ سپر کوتاه استفاده شده که نمای خودرو را بزرگ و پایینتر نشان میدهد. 2016 Ford Mustang Shelby GT350 HPE575 اکثر بستههای ارتقاء دهنده هنسی بهمنظور مسابقهای شدن خودروهای ماسل آمریکایی با نصب سوپرشارژر بر روی موتور 5.2 لیتری V8 آغاز میشود که قدرت موتور را حداقل تا 808 اسب بخار افزایش میدهد. در این دامپ مقدار پاشش انژکتورها و آوانس جرقه، اصلاح و بهینه شده و همینطور پارامتر کنترلی سنسور اکسیژن ارتقاء یافته که سبب شده شاهد افزایش قدرت حدود ۱۵% را داشته باشیم. توربو نصب شده از برند و مربوط به شرکت تویوتا و با کد CT20 بوده که این خودش نسبت به بقیه خودروها تفاوت است که از توربو برند تویوتا استفاده شده است.

نفسی از ته دل میکشید. تمام این موارد یعنی :ورود امواج بافشار منفی از یک لوله اولیه به لوله ثانویه که همراه با ضربان میباشد سبب برگشت موجکم فشار به لوله اولیه میگردد. به سراغ بخش اصلی خودرو یعنی پیشرانه آن میرویم. بخش عمدهای از این هزینه صرف ساخت کیت بدنه شده است که اکثر قطعات آن دستساز بوده و توسط مالک تولید شدهاند، از جمله سپر عقب و جلو، بال و دیفیوزر. موتور مطابق با ورود ذرات بسیار موتور و بخش های مهم آن مانند سیلندرها و پیستونها کوچکی به اندازه دانههای نمک دچار صدمه شده که تعمیر آن موتور و بخش های مهم آن مانند سیلندرها و پیستونها هزینههای سنگینی را بر دوش صاحب اتومبیل می گذارد. مالک این خودرو در دنیایی که همه به شدت میتازنند تا به آیندههای نامعلوم برسند، ترمز تکنولوژیها را کشیده و افسارِ گسیخته فناوری را در دست گرفته، بلکه کمی از زمینی شدن بیش از اندازه انسانهای مدرن بکاهد و روح زندگی را به همگان یادآور شود. در دنده یک همان لرزش همیشگی صفحه کلاچ گرافیت را احساس میکنیم و بعد از راه افتادن و کمی دور گرفتن پدال را تخته کرده و بعد از مکث کوتاهی توربو زیر بار رفته و شروع به بوست دهی میکند و در صندلی فشرده میشویم.

بعد از جلوی داشبورد اولین چیزی که بسیار نمایان است یک صفحه نمایشگر دور موتور است که در قسمت چپ و بالای داشبورد نصب شده و همگان با دیدن این صحنه متوجه میشوند که این خودرو یک گلف معمولی نیست. و البته آمپر بعدی مربوط به مقدار دمای آب است که از برندDEFI است. از دیگر مجموعه تغییرات رادیاتور آب میباشد که به نمونه بزرگتری تعویض شده یا عملیات خنککاری هرچه بهتر صورت گیرد. جلوی داشبورد به طور کل به نمونه مدلهای 92 یا MK2 تعویض شده و داخل کابین را از سادگی خارج کرده است. داخل کابین دیگر چیزی برای توضیح ندارد و به سراغ اصل ماجرا یا قلب تپنده این خودرو میرویم. در پایان از جناب آقای محمد مهاجر برای در اختیار قرار دادن خودروی خود به گروه خودروبانک جهت تهیه گزارش تشکر میکنیم. اما مانند هر لکسوس دیگری، هزینههای سرویس بالا و لوازم گران، از ویژگیهای بارز آن به شمار میرود. پس از باز کردن درب موتور به 4 عدد شیپوری تراتل میرسیم که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد. فورد موستانگ 1970 گزارش ما با استفاده از روش دوم متولد شده است. در نمودار گشتاور به دور موتور نیز این تاثیر قابل توجه است.

حداکثر توان در این دو حالت در دور 5200 RPM به دست می آید. باور نمیکنید ولی برای ساخت این دو لوله خط تولید اگزوز خودروی خاور تقریبا چند ساعتی تعطیل شد. در این مطلب ما شما را با این قطعه آشنا میکنیم و طریقه ساخت کیت اگزوز را به شما آموزش میدهیم، البته همچنان ضرورت سپردن این کار به یک متخصص را یادآوری میکنیم. اکسپایرز هدرز خطوط مشخصی از کد هستند که به مرورگر میگویند که چقدر باید فایلهای نهان وبسایت شما را نگهداری کند. برخی از افراد دوست دارند از خلاقیت خود برای ساخت وسایلی که به آنها نیاز دارند، استفاده کنند که ساخت کیت اگزوز نیز شامل همین مورد میشود. بنابر این باید کل سیستم سوخت رسانی که شامل پمپ سوخت و شلنگ های آن است، با نوع ضخیم تر و حجیم تر جایگزین شود. خودرو مورد بحث ما یک مزدا 323 تیپ 3 متعلق به سال 1383 است که توسط تیونر و مالک خوش سلیقهاش مجهز به سیستم توربو شارژ شده که این سیستم را بر روی موتور استاندارد و پایه خودش نصب کردهاند و بدون دست زدن به قسمت اینترنال یا قطعات اصلی موتور مثل میل لنگ، شاتون و یا پیستون به نتایج جالبی دست پیدا کردهاند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.