چگونه اکسپایرز هدرز را به وردپرس اضافه کنیم؟

حال شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چه فرقی بین مانیفولد و هدرز وجود دارد. نرخ سایش کم اینچ cadi سنگ زنی توپ آسیاب برای معدن tagsodel 2-نصب توربو و سوپر شارژر و کیت ناس بروی انواع خودرو طراحی و ساخت هدرز کیت اگزوز و انواع مافلر اسپورت برای تمامی خودرو ها حتی خودروهایی که هدرز برایشان در بازار وجود ندارد. بنابراین زمانی که یک هدرز بر روی یک موتور به طرز قابل ملاحظهای باعث افزایش گشتاور و اسب بخار میشود بر روی موتور دیگه چنین گشتاور و توانی رو ارائه نمیده و حتی باعث ایجاد اختلال در عملکرد موتور میشه.در اینجا صحبت از یک سیستم هست. به همین دلیل مهم است که فیلتر هوای کاغذ قدیمی خود را به موقع جایگزین کنید. تاریخ انقضای تصاویر را میتوانید در حدّ یک سال تعیین کنید؛ چرا که این فیالها معمولاً کمتر تغییر میکنند و بیشترین زمان بارگذاری را به خود اختصاص میدهند. طراحی هدرز با توجه به مشخصات و اطلاعات خودرو و موتور آن صورت میگیرد در واقع برای هر موتور هدرزی مناسب آن طراحی میشود. طراحی خاص و سطح صیقلی هدرزها که معمولا از جنس فلزاتی چون فولاد، استیل و آلیاژهای بسیار گران قیمت ساخته میشوند به خروج سریع و پر فشار گازهای سوخته شده حاصل از احتراق یاری می رساند و به تنهایی در حدود 5 تا 10 درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه خودروهای معمولی می افزاید.از سوی دیگر اصطکاک کمتر و افزایش قدرت پیشرانه در دورهای پایین، می تواند در کاهش مصرف سوخت نیز موثر باشد.بنابراین هدرز در واقع یک قطعه بازنگری شده است که به جای منیفولدخروجی چدنی خودروها نصب میشود.یکی از مزایای هدرز ها ، نصب ساده آن هاست که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام است اما طراحی و ساخت یک هدرز حرفه ای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نیست.در دنیای امروزی طراحی بهینه اجزای تیونینگ موتور، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزارهای حرفه ای چون GT POWER امکان پذیر است.از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت.

البته قطعه یا قطعاتی که برای کاهش صدا استفاده می شوند مشترک می باشند ولی ترکیب و استفاده ، از این قطعات در هر خودرو ، فرق می کند. تمامی این قطعات ذکر شده در قالب پکیجی به نام آفرود استیج 1 روی رم TRX نصب می شود؛ این موضوع ما را به این باور می رساند که احتمالا هنسی توسعه یک پکیج تهاجمی تر و جذاب تر را نیز در برنامه کاری خود دارد. کمپانیهای بنام در دنیای اتومبیل همانند Ford ، BMW و برخی کمپانیهای دیگر در مواردی ، هدرز را به طور فابریک روی محصولات خود نصب کردهاند. درصد ذکر شده رقم بسیار بالایی برای دنیای تیونینگ محسوب میشود. هدف از نصب هدرز عموما افزایش توان و گشتاور خروجی موتور است ، اما اهداف دیگری نیز هستند که به آنها اشاره خواهیم کرد .با نصب هدرز علاوه بر بهبود عملکرد موتور در خروج گازها و خنکسازی هرچه بهتر پیشرانه میتوانیم شاهد افزایش توان و گشتاور موتور نیز باشیم ،در کنار موارد ذکر شده میتوان به کاهش مصرف سوخت نیز اشاره کرد . لازم به ذکر است که تغییر رنگ سپرهای این خودرو از حالت پلاستیکی به رنگ سفید موجب شده تا ظاهر کلی این خودرو کمی گیراتر از قبل شود.

که با چرخش شاتون حول میل لنگ پیستون این فاصله را به صورت رفت و برگشتی طی می کند. شرکت یادشده ادعا میکند نسخهی قدرتمند 1400R تنها در ۱/۹ ثانیه میتواند از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت برسد و زمان لازم برای طی مسیر ۴۰۰ متری حدود ۸/۲ ثانیه با سرعت ۲۷۰ کیلومتربرساعت است و حداکثر سرعتش نیز به ۳۵۴ کیلومتربرساعت محدود میشود. این افزایش قطر نیز باعث کاهش سرعت خروج امواج گاز میشه و موج خروجی شروع به ایجاد ضربان های ناگهانی در درون لوله ها میکنند. مورد دوم مربوط به خودروهای توربوشارژرمیشود.نیروی محرک پره های توربو در خودروهایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند توسط دود خروجی از سیلندر تامین میشود.این افزایش ناگهانی فشار و تراکم گاز خروجی، باعث اعمال نیروی مضاعف به پرههای توربین شده و میتواند به قسمت های روغنکاری و شفت توربو صدمه بزند . به گفته کمپانی هنسی، بلوک این خودرو تمام آلومینیمی و ماشین کاری شده است. به لطف تغییرات هنسی پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر سوپرشارژ هلکت دوج در این پیکاپ قادر به تولید بیشینه قدرت 1012 اسب بخار و بیشینه گشتاور 1314 نیوتن متر شده است. پس از نصب هدرز میتوانید با انجام ریمپ ECU خودروی خود ، موتور و پارامترهای مزبور به آن را با توجه به شرایط جدید منطبق کنید .ریمپ ECU باعث اثرگذاری بیشتر هدرز برروی توان و گشتاور خروجی پیشرانه میشود.

سلام اگر بخوام این توربو شارژر رو برای ال90 بگیرم بغیر از خود توربو چه وسایلی برای نصب ضروری است؟ به زبان ساده باید گفت هدرز قطعه ای است که برای تیونینگ و بهبود عملکرد موتور جایگزین منیفولد چدنی شده و بر روی موتور نصب میگردد.این قطعه عملا همان کارمنیفولد را انجام میدهد و همانند آن قسمتی از سیستم اگزوز خودرو محسوب می شود . اين خودرو به نسبت ظاهرش كه به روزتر از خودروهاي قديمي بود و قيمت مناسبش مورد استقبال قرار گرفت. واتر پمپ برقی و فیلتر هوای تراتل 50 کاستوم از دیگر لوازم مصرفی در موتور این خودرو است. استعلام لوازم یدکی استعلام لوازم یدکی. هنگامي كه ديگر لازم نباشد سيلندرها براي تخليه گاز خود از يكديگر نيرو بگيرند، اين نيرو صرف افزايش راندمان موتور خودرو مي شود. تراک هاواک با این تغییرات و در صورت استفاده از بنزین با اکتان 109 حدود 1003 اسب بخار را در چرخهای خود دریافت خواهد کرد. اولین و مهمترین چیزی که شما از وجود فیلتر هوا قدردانی میکنید عملکرد بهتر است. هنسی ادعا کرده که ماموت 1000 قادر است طی 3.2 ثانیه از حالت سکون به مرز 100 کیلومتر بر ساعت برسد؛ بدین ترتیب این پیکاپ سریع ترین پیکاپ تیون شده شرکت رم محسوب می شود که حال با وجود ابعاد بسیار بزرگ و وزن سنگین، شتابی در محدوده ابرخودروها دارد!

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.