واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

زیرا طراحی و ساخت هدرز آسان نیست؛ بلکه نیاز به محاسبات دقیق، مدل سازی و برش و جوش است که خود این مسئله علم مهندسی را می طلبد. یک راه آسان برای مدیریت این کار میتواند استفاده از پلاگین Add Expires Headers باشد. فقط یک دستگاه از آن وارد ایران شده که پیر مردی ثروتمند آن را خریداری نموده و در حال سواری با این خودرو گران قیمت عکسهایی از وی گرفته ایم. هوای ورودی به کابین خودرو از طریق سیستم تهویه مطبوع و بخاری فیلتر هوای باکیفیت بنز توسط این قطعه فیلتر گردیده و از ورود ذرات ، گرد و غبار و سایر محرک های تنفسی به داخل کابین جلوگیری نموده وباعث می شود که حداکثر میزان هوای تمیز با کمترین آلودگی و صدا از دریچه های ورودی داشبورد وارد کابین گردد. عملکرد این قطعه اینگونه است که با وارد کردن اکسیژن خنک (سرد) کاری کند که سیلندرها با کمترین سوخت ممکن، بیشترین خروجی و قدرت را ارائه دهند. اگر در طراحی و ساخت خودروی شما از قطعهی Headers استفاده شود، گازهایی که به سمت اگزوز میروند، با سرعت و عملکرد بهتری از خودرو خارج میشود؛ از طرفی خودرویی که از این قطعه برخوردار است، گشتاور بیشتری دارد.

اما جدای از موارد نام برده، بسیاری به سراغ نصب توربو روی بلوک استاندارد پراید میروند که به تغییراتی گسترده در اجزای پیشرانه و انتقال قدرت نیاز دارد نظیر تغییر مدل پیستونها، مجموعه میل سوپاپ و سوپاپها و سیستم سوخترسانی جدید که توسط ECU های ادجستیبل راهاندازی میشود. پیشرانه BP توربو و پیشرانه B6 نیز از موارد پر طرفدار برای پراید است. پیشرانه BP بسته به سال ساخت مدل های متنوعی دارد که توسط مالکان مجددا تقویت می شوند تا حتی بتوان قدرت 160 اسب بخار را روی پراید نیز تجربه کرد. با مطرح شدن عبارت تعویض پیشرانه در پراید، ذهن عموم افراد به سراغ پیشرانه BP مزدا می رود که به سادگی در دسترس بوده، قدرت و بازدهی مناسبی برای وزن 800 کیلوگرمی پراید دارد و به سادگی روی آن سوار می شود. در میان پوزه این موتور سیکلت بر آمدگی را مشاهده می کنید که نسبت به نسل قبل بسیار علاوه بر زیبا تر شدن در هرچه بیشتر شدن آیرو دینامیک این موتور سیکلت نقش بسزایی دارد، ورودی های هوای قسمت جلوی این موتور سیکلت که نسبت به نسل قبل تغییر کرده است باعث وحشی تر شدن این موتور سیکلت شده البته برخی می گویند در نسل قبل ورودی های هوا به دلیل اینکه شبیه به نیش مار به بیرون آمده بود، قسمت جلو ابهت بیشتری داشت.

کاهش ورود هوای تمیز به موتور، به معنای احتیاج بیشتر به سوخت می موتور و بخش های مهم آن مانند سیلندرها و پیستونها گردد تا شمع قادر به جرقه زدن باشد که خود نیز موجب ایجاد مشکلاتی برای موتور می گردد. بنابراین هم به دلیل این مهم و هم برای سبکی بیشتر ، از بعضی از متعلاقات نظیر بخاری ، کولر و حتی مخزن شیشه شور و برف پاک کن نیز صرف نظر شده است. در نتیجه مقدار تماس با بدنه سیلندر کمتر و همچنین با استفاده از آلیاژمناسب سبک تر شد که باعث دور گرفتن سریعتر موتور و حجم بیشتر می شود . نکته2: پیشنهاد میشود فیلتر هوا تعویض شود و به باد گرفتن فیلتر فیلتر روغن فولکس روغن موتور ultra SM 10W40 فیلتر روغن روغن-موتور- -کار-ultraحجم و ظرفیت روغن موتور: سطح کیفیت و حجم روغن موتور فولکس گل (گلف) موتور 1800 سی سی (4 سیلندر 8 سوپاپ) مونتاژ کرمان خودرو به شرح ذیل میباشد حجم فروشگاه فولکس موتور لوازم یدکی فولکس واگن ، لوازم خودرو › لوازم یدکی شیشه درهای اطراف فولکس گل.

قیمت 3 خودرو سمند، پراید و پژو افزایش یافت13 تیر 1396; قیمت خودروی جایگزین پراید چقدر است؟ افزایش حجم در پیشرانهای نظیر پیشرانه استاندارد پراید بسته به میزان افزایش حجم و مدل پیستون انتخاب شده، مسائلی را در پی دارد که برای رفع آنها باید تغییرات دیگری را هم جهت کسب نتیجه مطلوب اعمال کرد، از جمله تعویض انژکتور با نمونههای دبی بالاتر و تغییر فرم کیت مکش هوا. یکی از مهم ترین علل مصرف زیاد بنزین و نیاز پیدا کردن موتور خودرو به تقویت، استفاده از بنزین با کیفیت پایین و عدد اکتان پایین است؛ این مشخصات همان بنزینی است که در داخل کشور وجود دارد. عدم وجود علم در کنار تجربه با چاشنی یک کلاغ چهل کلاغ میشود، قوز بالا قوز! روغن خودرو OIL FILTERS شما باید فیلتر روغن بنز شود تا آلاینده ها را از بین ببرد بدون وجود مانع برای حرکت خودرو. به گزارش خبرنگارنبض بازارگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هدرز قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که معمولا در زمان هایی که قیمت خودرو در سراشیبی قرار میگیرد و افراد تمایل و یا توانایی خرید یک خودروی پرقدرت و خوب ندارند بر روی خودرو نصب می شود و فواید مختلفی دارد . بعد از تغییر در اتصالات که البته ایده مالک خودرو بود ما به دو لوله U شکل نیاز داشتیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *