واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

خروجی دود موتور M۱۵GSI نسبت به M۱۵ متفاوت است و از نوع استیل (هدرز) به حساب میآید. این کراساوور از تبار شهر مونتانا با فضای بزرگ،وسیله نقلیه چندان بدی هم نیست، اما با طراحی در حد فاجعه اش در اعماق تاریخ خودروسازی جای گرفت و هیچ کس حتی لحظهای به آن فکر نمیکند. البته موتورهای دیگری مانند bpt وجود دارند که ۳۴۰اسببخار را در اختیار شما قرار میدهد، اتفاقاً روی پراید هم نصب میشود؛ اما قیمتش هم بالاتر خواهد رفت. اما در ایران، تنها نسخههای هشت سیلندر بلیزر K5 وارد شد. اما فراموش نکنید که یک موتور که برای مسابقه ساخته و تقویت شده، هم گران است و هم پرسروصدا و معلوم است که به درد اتوموبیلهای خیابانی نمیخورد. به گزارش ایسنا، منظور از روشهای مرسوم تقویت موتور کارهای داخلی موتور است. حالتهای رانندگی این خودرو، به وسیله دکمه دایرهای شکل روی کنسول وسط، در سه حالت نرمال، اسپرت و اکونومی تنظیم میشود، که در هر یک از این حالتها، رنگ صفحه کیلومتر و عقربهها، همچون محصولات جدید بامو تغییر میکند. معمولاً در خودروهای دو دیفرانسیل، دیفرانسیل عقب و قدیمی که موتور بهصورت طولی قرار میگیرد، فن رادیاتور بهصورت مکانیکی با تسمه به واترپمپ متصل است. شاید در نگاه اول از دید یک فرد غیر متخصص تفاوت عمده ای بین این دو وجود نداشته باشد.

میتوانید از فیلتر مخروطی استفاده کنید که قیمتی حدود ۷۰هزار تومان دارد و نیازی هم به تعویض فیلتر ندارد. هدرز را میتوانید از لوازم اسپرت تهیه کنید ، البته نکته هایی نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد. این خودرو از این جهت بسیار مورد اهمیت است که بازگشت بسیاری از المانهای حیاتی و مهم ماستنگ را در کنار تکنولوژی نسبتاً پیشرفته و قیمتی مناسب ارائه کرد. اطلاع از زمان نیاز به تعویض فیلتر هوای بنز بسیار مهم بوده چراکه فیلتر هوای بنز تمیز برای عملکرد صحیح خودرو ضروری است. بسته به نوع خودرو این سیستم میتواند تقریباً شتاب را دو برابر کند. لطفا خرید خود را… به چندین روش مختلف میتوانید موتور خودروی خود را تقویت کنید. بیشتر به این دلیل که هر دو آنها شبیه مجموعه ای از لوله ها هستند. در بعضی از محصولات غیر استاندارد، عدم وجود سوکت بخار روغن میتواند باعث از بین رفتن سوپاپ و سرسیلندر به دلیل تجمع رسوبات روغن شود. دستهبندی کرد که به دلیل مصرف پایین و قیمت مناسب آن میتواند برای مشتریان جذاب باشد، اما …

برخلاف نسخههای اتوماتیک بلیزر و سایر اسیوویهای آمریکایی که به پلوس خلاص کن دستی مجهز نیستند، این خودرو دارای پلوس خلاص کن دستی است. فیلتر هوای کابین خودرو از موارد مهم سیستم تهویه خودرو میباشد که باعث از بین رفتن بخش عمده ای فیلتر هوای بنز از آلودگی های هوا داخل کابین و محافظت از سرنشینان از این آلودگی ها میشود. میشود ECU را برای این کار برنامهریزی کنید یا از ECUهای جانبی برای زمان فعال شدن سیستم استفاده کنید. در آخرین مرحله بعد از بسته شدن کامل موتور ماشین، آن را روی خودرو متصل … آخرین فروش این کالا به قیمت ۲۰۰,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/09/19 انجام شده است… قیمت : 650.000 تومان (آخرین بروز رسانی قیمت در 28 آذر 95) ….. این پیشرانه که M۱۵GSI نام دارد، نسخه جدید و ارتقا یافته پیشرانه کوییک، ساینا و تیبا است و برخی ویژگیهای جدید در آن دیده میشود. در برخی موارد فیلتر هوای بنز تمیز میتواند تا ۱۴ درصد مصرف سوخت را کاهش دهد و تا ۱۱ درصد بر شتاب آن اضافه کند که البته این اعداد با مدل خودرو تغییر میکند. مورد ۱ هم تا ۳ درصد قدرت رو زیاد می کنه ولی مصرف بنزین رو بالا می بره.

یا فیلتر هوای موجود در موتور اتومبیل آلوده باشد گرد و غبار و ذرات آلاینده ای که در هوا موجود است به اجزای موتور آسیب زیادی وارد می کند و باعث تخریب فیلتر هوای بنز اجزای مختلف موتور خودرو می گردد و ورود گرد و غبارو آلودگی به داخل موتور خودرو در بلند مدت آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند. اگر هدرزرا از برندی تهیه کنید که این موارد را به خوبی در ساخت رعایت کردهباشد، برای نصب آن به مشکلی برنخواهید خورد و به راحتی هرمکانیک یا اگزوزسازی میتواند این قطعه را برای موتور اتومبیل شما نصب کند. در رنج قیمت زانتیا خودروهایی همچون مگان 1600، کیاسراتعو سری قدیم، … درمجموع با حدود یکمیلیون تومان پراید شما زانتیا را هم جا میگذارد. اگر باز هم قانع نشدهاید، میتوانید با تعویض هواکش و مانیفولد ورودی این موتور به همراه تعویض کامل سیستم اگزوز، نیروی تولیدی آنرا حدود ۱۰اسببخار تقویت کرده و مصرف سوخت را هم ۱۰درصد کم کنید. موتور و کامل از گناوه اوردم 800 اگه تو شهر میخواستم از تهران بیارم یک و نیم خرج بر میداشت.البته من حدود 4/5 تاحالا… هرچند گرفتن قدرت بیشتر از موتور خودرو میتواند هیجانانگیز باشد، اما تقویت موتور بعضی از خودروها توصیه نمیشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.