واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

هدرز سیلو. ۱۲۰,۰۰۰ تومان. با اجرای چنین مواردی که در مجموع کمتر از چند میلیون تومان هزینه خواهند برد، میتوان به نتایج قابل قبول نسبت به پراید استاندارد دست پیدا کرد. سوپرشارژر با قيمت هفت ميليون تومان، همچنين هدرز از يك ميليون و 400 هزار تومان تا سه ميليون تومان و كمكفنر اسپرت نيز از دو ميليون تومان تا سه ميليون تومان ميباشد. برای اطلاع از قیمت یا سفارش قطعات با ما تماس بگیرید یا در تلگرام مسیج دهید (تمامی لوازم یدکی و قطعات موجود می باشد) فیلتر هوا هیوندای النترا – هیوندای پارت -Hyundai Part/فیلتر-هوا-هیوندای-النترا/فیلتر هوای موتور هیوندای النترا تا مدل 2015 شماره فنی 281133X000 تضمین کیفیت تعویض در هر 10 هزار کیلومتر.Hyundai- پایا پویا لابدر هر بار سرویس و تعویض روغن هیوندای اکسنت حتما فیلتر روغن نیز تعویض شود. در هر بار تعویض روغن موتور، فیلتر روغن نیزتعویض گردد. اکثر کارشناسان توصیه می کنند که رانندگان هر 10،000 تا 15،000 مایل را انجام می دهند. چنانچه خواندن این مقاله را برایتان رضایتبخش بود توصیه میکنیم دیگر مقالات ما در زمینه علل روشن نشدن ماشین در هوای سرد و علت لرزش خودرو را نیز بخوانید. پراید تقویت شده این وضعیت درون هنگامـی کـه این خودرو 4 سرنشین داشته و راننده درون تابستان کولر خودرو را هم روشن مـیکند، تقریبا غیر قابل تحمل مـیشود !

نکته قابل توجه این است که تمامی تغییرات با توجه به شرایط آب و هوایی و جغرافیایی و کیفیت سوخت بنزین ایران کاستومایز می شود تا بدون ایجاد مشکل در موتور و کاهش عمر موتور ارائه گردد. از سوی دیگر اصطکاک کمتر و افزایش قدرت پیشرانه در دورهای پایین، می تواند در کاهش مصرف سوخت نیز موثر باشد.بنابراین هدرز در واقع یک قطعه بازنگری شده است که به جای منیفولدخروجی چدنی خودروها نصب میشود.یکی از مزایای هدرز ها ، نصب ساده آن هاست که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام است اما طراحی و ساخت یک هدرز حرفه ای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نیست.در دنیای امروزی طراحی بهینه اجزای تیونینگ موتور، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزارهای حرفه ای چون GT POWER امکان پذیر است.از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت. در برخی موارد شاهد این هستیم که یک سری از هدرزها به صورت اصولی ساخته نمیشوند و میتواند منجر به افزایش مصرف سوخت شود.

این ابزار به بهبود کیفیت و تصفیه هوای داخل خودرو از هرگونه آلایندگی و ناپاکی کمک میکند. ههمچنین با افزایش راندمان موتور مصرف سوخت نیز بطور میانگین ۰٫۶ لیتر در صد کیلومتر کاهش یافته و موتور نرمتر کار کرده و عمر بیشتری میکند. در ضمن اگر قدرت خودرو کم و مصرف سوخت هم بالا برود، میتواند نشانهای از پوسیدگی اگزوز باشد. به گزارش ایمنا مدیرعامل سایپا چند روز پیش گفت به زودی این گروه خودروسازی از خودرو جدید خود به نام «اطلس» رونمایی خواهد کرد و اظهار کرد: تولید نمونه نهایی محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که در کلاس B طراحی شده و به نام “اطلس” به بازار عرضه میشود، به پایان رسیده و این خودرو با ظاهری مدرن و زیبا و وجود امکانات و تکنولوژیهای روز به زودی رونمایی خواهد شد. این صدا خفهکنها طوری طراحی میشوند تا گازهای خروجی موتور در آن به تدریج منبسط شده و از گرمایش کم شود. به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد،به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند.یکی دیگر از مزایایی استفاده از هدرز ،تاثیر ناچیز آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است.به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود.

همچنین سر سیلندر این پیشرانه ارتقا یافته متفاوت از نمونه پایه بوده و پاشش سوخت و جرقه زنی هم در M۱۵GSI تغییراتی را داشته است. ـ دوطرفه: البته از این مدلها چندان استقبال نشد. از جمله معایب خودروی پراید 132 باید به امکانات رفاهی محدود، کیفیت ساخت پایین، ایمنی پایین، سیستم ترمز نه چندان خوب و جلوبندی ضعیف اشاره کرد که رانندگی با آن با سرعت بالا در جاده بسیار خطرناک است. سیستم ترمز از برند خوشنام Wilwood انتخاب شده که دیسکهای آن در جلو 13 و در عقب 11 اینچ قطر دارند. در مدلهاي توليد شده از سال 1996 تا سال 2002 كه با نام RD Tiburonr شناخته ميشدند داراي امكاناتي از قبيل ترمز ABS، دو عدد ايربگ، تودوزي چرم و سانروف بودند. در نهایت اینکه وقتی عمل احتراق و فعل و انفعالات مربوط به بنزین در موتور و سیلندرها انجام شد، بخشی از هیدروکربن نسوخته، منوکسید کربن و دیاکسید کربن وارد منیفولد یا هدرز میشود. ـ اگر تازگیها یا به طور کلی، از مسیرهای سنگلاخی و ناهموار و پر آب عبور کردهاید، احتمال دارد که اگزوز شما که در زیر اتومبیل طراحی شده، آسیب دیده باشد. به این منظور در طراحی اگزوز، سعی میکنند از هدرزها یا لولههایی با انتهای گشاد و آزاد استفاده کنند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.