واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

هدرز یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید. مگان در هنگام ورود به بازار ایران به دلیل ظاهر جذاب و ویژگیهای فنی خوبی که داشت، و البته قیمت منطقی که در آن زمان برای این سدان در نظر گرفته شده بود، توانست در کشور ما هم روزهای خوبی را تجربه کند. به عبارتی هدرز به خروج راحت تر گازهای خروجی از اگزوز کمک می کند . پس یکی دیگر از کارهایی که می تواند شتاب خودرو شما را بهبود ببخشد کاهش وزن آن است که باید توجه داشته باشید که از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید متناسب با مدل و قدرت موتور خودروتان، وزن آن را کاهش دهید. خریداریکدستگاه پارس ELX , موتور زانتیا ترجیحا کم کار , و بدون رنگ.

در این مقاله سعی می کنیم به معمول ترین راهها که از لحاظ عملی ممکن هستند و کار عجیب و غریبی به حساب نمی آیند اشاره کنیم. با توجه به نحوه کارکرد و احتراق سوخت داخل موتور ، می دانیم دودی که در اثر احتراق در سیلندر حاصل می شود باید از موتور خارج شود تا موتور آماده احتراق مجدد سوخت شود و عدم خروج کامل دود از موتور باعث می شود تا کارکرد موتور بازدهی پایینی داشته باشد و از قدرت موتور کاسته شده و مصرف سوخت نیز بیشتر شود. فیلتر هوا، یکی از قطعاتی است که در مسیر ورودی هوا به داخل موتور قرار می گیرد و وظیفه اش، پاک کردن هوای ورودی به موتور از ذرات گرد و غبار است. این تفکر که هنگام عبور از دست اندازها با ترمز سرعت خودرو را کم کنیم کاملا اشتباه بوده و صدماتی برای جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو به وجود خواهد آورد.بهترین روش برای عبور از دست اندازها کم کردن سرعت قبل از رسیدن به دست انداز و عبور از آن است.فشردن ترمز در این موقعیت باعث وارد آوردن فشاری مضاعف بر روی فنر، کمک فنر، جلوبندی و سیستم تعلیق خواهد شد.این کار باعث بالا رفتن تنش در قسمت های یاد شده می شود و در دراز مدت آسیب هایی جدی به کمک ها و اتصالاتی نظیر سیبک ها وارد می کند.

تیونینگ خودرو مخصوصاً درزمینه فنی، کاری بسیار هزینهبر، تخصصی و دشوار است و نیاز است که در همه بخشها از افراد خبره و حرفهای کمک بگیرید. یک راه پرهزینه و تخصصی دیگر هم نصب توربو شارژ یا سوپر شارژ است. 2)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید. شل شدن سیم گاز موجب میشود دریچه هوای موتور به خوبی باز نشود و هنگام فشردن پدال گاز، شتاب خودرو افزایش پیدا نکند؛ بنابراین این مورد هم میتواند در کاهش شتاب ماشین مؤثر باشد. روغن موتور به خنگ نگهداشتن قطعات خودرو و روان شدن حرکت آنها کمک میکند. شما کمک کنند. این قطعه هوای مصرفی سیلندرها را تنظیم میکند و اگر دچار مشکل شود، هوای کافی به سیلندرها نمیرسد و احتراق به درستی انجام نخواهد شد. ٬٬٬ همانطور کـه قبلا مشاهده کرديد بين فازهای ورودی درون موتورهای ۳فاز ۱۲۰ درجه الکتريکی فاصله وجود دارد .برای درک موضوع توضيح زير لازم است.در موتورهای القايی سه فاز بين روتور واستاتور هيچگونـه ارتباط الکتريکی وجود ندارد و آنچه کـه باعث گردش روتور مـی شود اگر بخواهيم بطور کاملا خلاصه بگوييم بايد عرض کنيم اثر شار مغناطيسی کـه توسط سيم پيچها بـه کمک جريان ورودی درون استاتور ايجاد مـی شود عامل گردش خواهد بود.

البته کیفیت قطعات خوب است و در دراز مدت مشکلی برای آنها به وجود نیامده. چرا که اگر خوب طراحی نشود، در شتاب و کارکرد موتور اثر منفی میتواند داشته باشد. واشر سرسیلندر فاصلهی بین بلوک موتور (بخش تحتانی موتور) و سرسیلندر (بخش فوقانی موتور) را پر میکند.وظیفهی واشر سرسیلندر حفظ نسبت تراکم (کمپرس) سیلندرها و جلوگیری از ورود مایع خنککننده و روغنموتور به محفظهی احتراق است. پیکاپهای تسک فورس از سال 1955 تا 1959 که سری آپاچی جای آن را گرفت، ادامه یافت. این موتور چقدر خرج داره تا 60 اسب قدرتش بیشتر شه؟ هوا بعد از مکیده شدن بدرون سیلندرها فرستاده میشود، تا در آنجا با نسبت معینی سوخت ترکیب شود و بعد از انفجار توسط جرقهی شمعها، توانبخش حرکت موتور شود. حتماً تا به حال برای شما اتفاق افتاده که شتاب ماشین شما کم شده باشد و تصمیم داشته باشید آن را به حالت اولیه و پرشتاب خودش برگردانید و یا اینکه تصمیم داشته باشید شتاب ماشین را افزایش داده و یک ماشین سریع تر داشته باشید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.