واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

از سویی با نصب هدرز موتور در حدود نیم لیتر از مصرف سوخت نیز کاسته میشود. مشورت میخوام با توجه به اینکه شما یه نمونه خارجی نصب کردید. ۹- یکی از ویژگیهای پراید اینه که وقتی باهاش برید تو یه جاده ناهموار یا خاکی ( اکثر جاده های ایران همینجوریند ) ماشین شما رو وارد تاریخ و قدمت میکنه و انقدر بالا پایین میشه انگار سوار اسب شدید و تجریهٔ یه اسب سواری تاریخیو به شما میده . این مشکل از کمک فنر های پرایده و بهتره تعویضشون کنید فقط اینجا من یه نکته رو به گم که ۷۰ درصد عمر کمک فنر به رانندگی ما به سنگی داره نه به نوع کمک فنر مثلا تا یه دست انداز میبینید پاتونو رو گاز نذارید تا بعد از رد کردن دست انداز یه ربع تو اسمون پرواز کنید . اگر چراغ قرمز باطری روشن شده است به کناری بروید وقبل از گرمتر شدن موتور آن را خاموش کنید خواهید دید که تسمه پاره شده است. یک انسان عجیب که بسیاری از خودروها را با دستان خودش به یک شکل جذاب و دلربا درآورده.

5- دیسک و صفحه روآ، گیرباکس 5 سرعته گتراگ، دیفرانسیل با ضریب پایینتر و (سرعتی تر) مثل نمونه های تویوتایی. ۱۰- این قسمتو کسایی بخونن که دلشون میخواد وقتی که گاز بدن همه کلهها مثل گل افتابگردون رو به ماشینشون به شه .این قسمت مربوط به اگزوزه . روشهای مختلفی برای بهبود تنفس ماشین و در نتیجه افزایش قدرت آن وجود دارند که فلسفهی وجود توربو و سوپرشارژها بر همین اساس است. برای داشتن جرقه ای قوی تر از وایرهای 9 میلی متری ساخت اسپلیت فایر استفاده شده است و همچنین وظیفه به آتش کشیدن 2 هزار سی سی سوخت و هوا را شمع های برند DENZO به عهده دارند. سرعت موتور DC بـه مجموعه ای از ولتاژ و جریـان عبوری از سیم پیچهای موتور و بار موتور یـا گشتاور ترمزی ، بستگی دارد. در بحث تیونینگ این بار به سراغ نسخه ای جالب از یک پراید رفته ایم که توسط عملیات جراحی به قدرتی حدود 220 اسب بخار دست یافته است. برای تعویض اگزوز باید یک بار به خیابان ملت سر بزنید تا ببینید چی دلتان میخواهد اگر دلتان میخواهد از اگزوز صدای یک اژدها خارج شود منبع بخرید. برای خرید اگزوز باید یه بار به خیابون ملت یه سر بزنید تا ببینید چی دلتون میخواد که با مترو هم میشه رفت ( ایستگاه ملت ) اگه دلتون میخواد از اگزوز صدای یه اژدها بزنه بیرون و تمام افراد مسن خیابونتونو سکته بدید باید برید منبع بخرید که ۵۰ تومنه و استیلش ۷۰ تومنه البته اگه برید خیابون ملت قیمتهای مختلفی میبینید شاید نصف این چیزی که گفتم یا شاید گرون تر .

امروزه تمام ماشینهای جید چیزی به نام کنسول گذاشتند. امروزه تیونینگ خودرو بسیار رواج پیدا کرده است. تجربیات ما از تست عملی بر روی خودرو نشان میدهد که مقدار ۶۵۰۰ دور بر دقیقه، مقدار بسیار مناسبی برای این خودرو است که در شتابگیری بهتر اولیه آن تاثیر کاملاً محسوس خواهد بود. جواب کوتاه این است که نسبت به سابق بسیار بهتر شده است. در حالت عادی و استفاده شهری، فشار بوست توربو بر روی عدد 9psi تنظیم شده است به این دلیل که در شهر نیاز به بوست های بالا نیست و با همین میزان بوست میتوان خیلی از خودرو هایی که در سطح شهر تردد میکنند را پشت سر گذاشت. با فشردن این دکمه دور موتور در 4 هزارو 700 دور باقی می ماند تا در لحظه استارت گشتاور و اسب بخار مورد نیاز برای دست یافتن به بهترین شتاب در دسترس باشد. برای تقویت جرقه به سراغ وایرهایی با جنس مرغوب بروید، شمعها را از نوع چند پلاتینه انتخاب نکنید، مدلهای تک پلاتین با کیفیت بالا و یا سوزنی از بهترین نمونهها هستند.برای انتخاب شمع مناسب برای خودروی خود نیاز به تحقیق دارید. تنها یک جرقهی قوی است که محلول سوخت و هوا را به بهترین شکل ممکن منفجر میکند.

البته مجددا جهت تاکید باید گفت که نوع هدرز که ناشی از شکل و جنس آن است همچنین مشخصات موتور در افزایش توان تاثیر دارد و در شرایط مختلف متفاوت خواهد بود. اما برای افزایش میزان باز شدن سوپاپها از رولر در مکانیسم بازکننده سوپاپها استفاده شده است. متاسفانه در حال حاضر این سیستم تنها روی نسل جدید خودروهای فیستا و فوکوس نصب میشود و البته روی فیستا و فوکوسهای جدید فاقد این سیستم ضدسرقت قابل نصب است. با همه این کارها به علاوه یک خوشبوکننده و یک سیستم صوتی باحال برای پراید اسپرت ماشین خود را به حد اعلا رساندهاید. از این که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم. برخی حتی برای دستیابی به اعداد و ارقام خیرهکنندهتر و در چنگ داشتن قدرت بالای 200 اسب بخار در اتاق پراید، به سراغ پیشرانههایی نظیر SR20 نیسان میروند که قابلیت تقویتپذیری بالاتری نیز نسبت به خانواده پیشرانههای سری B مزدا دارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.