واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

باید اضافه کنیم که در ساخت هدرز نیز نکاتی وجود دارد که باید رعایت شود تا در عملکرد به بهترین شکل باشد. از ویژگی های «فیلتر روغن برلیانس لاکچری» بی کیفیت میتوان به وجود درز , کاغذ نا مناسب , عدم آب بندی درست با موتور نام برد که کثافات را به تدریج و در گذر زمان وارد موتور می نماید و این آلودگی ها کم کم موجب خراش در سیلندر و پیستون می گردد. این هدرزها از کیفیت بسیار بالایی استیل 304 که حذب آن ربا نمی شود برخوردارند. مشکل اصلی منیفولدهای خروجی دود ، ایجاد ازدهام دود ، در خروجی منیفولد می باشد یعنی فضای کافی به دودها جهت خروج نمی دهد ، توضیح اینکه دود هر سیلندر با فشار ، سرعت و دمای بسیار زیاد از سیلندر خارج می شود ، هرچقدر فضای بازتری برای خروجش مهیا باشد ، بهتر و کامل تر ، از سیلندر خارج شده و خروج کامل تر دود ، فضای احتراق داخل سیلندر را برای مکش بهتر هوا مهیا می کند و هرچقدر مکش بهتر باشد ، هوای بیشتری به سیلندر وارد شده و احتراق بهتری صورت می گیرد ، احتراق بهتر به معنای قدرت و کشش بهتر موتور می شود.

با توجه به اینکه شرکت های بسیار متعددی در حال حاضر هدرزز تولید می کنند و نمی توان سوابق تمامی آنها را برشمرد،در اینجا صرفا به آشنایی با چند شرکت تولید کننده با سابقه و شناخته شده در این زمینه می پردازیم. فیلتر هوای بنز این امر موجب پایین آمدن قدرت موتور خودرو و افزایش مصرف سوخت موتور خودرو می شود.پس وجود فیلتر هوا و تعویض به موقع آن نقش بسزایی در سوخت موتور اتومبیل دارد ودر صورتی که فیلتر هوای بنز در موتور خودرو موجود نباشد و با تعویض به موقع فیلتر هوای بنز اتومبیل و تمیز نگه داشتن آن کارایی موتور خودرو بالا می رود و مصرف سوخت خودرو کامل تر می شود و در مصرف سوخت خودرو فیلتر هوای بنزصرفه جویی می شود. این روزها با توجه به افزایش قیمت خودرو، بسیاری از افراد به دنبال تقویت خودرو هستند و طبیعتا با افزودن قطعاتی این کار را انجام میدهند. در علم تیونینگ هرچه لوله های خروجی از قسمت دود موتور با فاصله طولانی تری به هم بپیوندد باعث تنفس بهتر موتور می شود. اما نکته جالب این بود که ترمز دستی را در آمریکا اشتباه مونتاژ کرده بودند.

اما لوله های بلند صدای زیادتری نسبت به لوله های کوتاه تولید میکند که البته این صدای زیاد و دلنشین، خواسته اکثر کسانی است که به دنبال ارتقا موتور خودرو خود هستند. در حین حرکت دید اطراف خیلی مناسب است مخصوصاً آنکه ارتفاع صندلیها کمی بلند در نظر گرفته شده که این امر سبب شده تا اطراف خود را مخصوصاً قسمت جلوی خودرو را به راحتی ببینید. فیلترهای چرخشی دارای یک فلز مهر و موم شده است که باید به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر فشار بالای فیلتر روغن بنز در هنگام راه اندازی موتور و ارتعاش در حین عملیات فیلتر روغن بنز موتور باشد. اگر بخواهیم در مورد طراحی این موتور سیکلت سخن بگوییم ابتدا باید به نمای وحشی آن اشاره کنیم که هنگامی که از مقابل به آن می نگریم همه چیز بر ما معلوم می شود که این موتور سیکلت با راکب هرچند حرفه ای خود هم شوخی ندارد، طراحی چراغ های جلوی این موتور سیکلت به مانند نسل اول دو چراغ در مقابل هم با زاویه ای تند می باشد که درون آن دو چراغ های کریستالی زیبا، لامپ H7 قرار دارد و پرتو نور زیبای خود را شب به زیبایی نشان می دهد که مالک این موتور سیکلت آن را با نمونه زنون تعویض کرده و این باعث شده تا هرچه این موتور در نمای ظاهری وحشی بود دو برابر شود.

در موتور، این پالس ها زمانی ایجاد میشود که دریچه اگزوز باز و جریان گاز فشرده ناگهان وارد سیستم اگزوز میشوند. البته قطعه یا قطعاتی که برای کاهش صدا استفاده می شوند مشترک می باشند ولی ترکیب و استفاده ، از این قطعات در هر خودرو ، فرق می کند. فیلتر روغن موتور خودرو بنز. «فیلتر هوا»ی آلوده موجب کاهش جریان هوای ورودی به موتور می گردد فیلتر هوای ام وی ام که این امر موجب خفگی موتور می گردد. لیست قیمت انواع فیلتر هوای خودرو های سنگین(فروشگاه فیلتر ثمین – فروشگاه فیلتر ثمین مرکز پخش انواع فیلتر هوا و روغن خودروهای سبک و سنگین ولووF88 (ولوو بیرونی)FH12 (ولوو درونی)FH12.سرکان فیلتر روغن کامیون ولوو FH12 رنو پریمیوم، رنو ، اتوبوس. مرتب خودرو اقدام به تولید محصول پاژن نمود که همان پلت فرم لندروور ارتقا یافته است. در این پیشرفت ها سعی بر آنست که علاوه بر خروج راحت تر دود و افزایش قدرت و کشش موتور خودرو ، آلودگی صوتی را به حداقل برسانند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.