واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

دوستان هدرز و آرک کسی داره فروشی؟ سلام. دوستان حواله پراید 131 تکسوز یا دوگانه فرقی نداره خریدارم. یا تو پارکینگ خیلی نمیپیچه؟ و البته باز هم با یه ایده که از رنو مگان به عاریت گرفته شده بود زیوار های روی در و بخش ضربه گیر سپرهای جلو و عقب به رنگ نقره ای تغییر کرد که به نظر خیلی ها جالب بود. راستی بعد از اینکه این تغییرات رو ماشین انجام شد همین چند روز پیش با یه سراتو کوپه تغریبا صفر کورس گذاشتیم.مالک سراتو هم از دوستامون بود.از سرعت صفر تا 185 km/hسراتو از پژو عقب بود که لبخند رضایت رو رو لبای راننده و من آوورد و البته کلی ناراحتی واس دوسته سراتو سوارمون. حجمزنی بلوک سیلندر نیازمند نصب بوش خواهد بود که نصب آن باید با دقتی بالا صورت پذیرد تا مشکلاتی نظیر ردکردن کمپرس و روغنسوزی در مدتی کوتاه در آن ایجاد نشود. تنوع پیستونها از نظر بور و فرم تاج برای پیشرانه پراید کم نیست اما باید دقت کرد پیستونی انتخاب شود که بهترین فرم تاج را برای مدل سرسیلندر و نسبت تراکم مورد نظر داشته باشد تا بدین ترتیب نیازی به کف تراشی بلوک و تراش تاج پیستون یا دستکاری ابعاد شاتون و میل لنگ نباشد و یا نیاز به آن در حداقل باشد.

تنوع پیستونها از نظر بور و فرم تاج برای پیشرانه پراید کم نیست اما باید دقت کرد پیستونی انتخاب شود که بهترین فرم تاج را برای مدل سرسیلندر و نسبت تراکم مورد نظر دارد تا بدین ترتیب نیازی به کفتراشی بلوک و تراش تاج پیستون یا دستکاری ابعاد شاتون و میللنگ نباشد و یا نیاز به آن در حداقل باشد. با این حال با خرید و نصب هدرز روی این موتور میتوان تا قدر زیادی بر نرمی آن افزود. این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز پراید یورو 4 فولادی برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز پراید یورو 4 فولادی و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد.

پرايد 132مصرف سوخت بهينهاي نسبت به عملکرد خود دارد و به خصوص براي استفاده در داخل شهر انتخاب خوبي است. هدرز موتور tu5 ساخته شده توسط گروه صنعتی EngineArts با افزایش 75 اسب بخار و کاهش 04 لیتر مصرف سوخت بهترین راه تقویت موتور 206 تیپ 5 و 206 تیپ 6 و 207 است. داداش مصرف بنزین elx چطوره؟ مدل چنده ماشین داداش؟ پیشرانه استاندارد پراید مدل B3 از خانواده سری B مزداست. طی این پروسه قطعاتی نظیر مجموعه کامل سرسیلندر، پیستونها، شاتونها و حتی بسته به مورد میللنگ نیز ممکن است با مدل B5 تعویض شوند. دومین نوع رول بارها ، مدلی است که به وسیله لوله ای مقاوم و قطور و اتصالات مورب و دقیق، شکل کلی رول بار را درون کابین خودرو تشکیل می دهد و هم چنین بعد از سوراخ کردن زیر آنها ، به سمت شاسی کشیده شده و با اتصالات قوی و جوش های مقاوم ، در برابر هرگونه ضربه و فشار ناشی از واژگونی ، امنیت سرنشین را تامین کرده و شکل اتاق را نیز حفظ می کند .

حتی مورد داشته ایم که خودرو با نصب هدرز معاینه فنی برتر را هم گرفته است. دلیل اصلی این موضوع، بهصرفه بودن هزینه صورت گرفته نسبت به بازدهی به دست آمده و البته سادگی کار است چرا که محفظه پیشرانه پراید به سادگی میتواند پذیرای پیشرانههای قدرتمند 2 لیتری باشد و البته گیربکس استاندارد پراید نیز با ضرایب مناسب و طراحی خود بهسادگی قابل نصب روی این پیشرانههاست. براي ريمپ خودرو خود با ما در تماس باشيد. پس از تماس با فروشنده، کد تخفیف کاوالا۴۰ را اعلام فرمایید. سال 89 یه 405 GLX با موتور 16 سوپاپ خرید که بعد از فروشش بشدت پشیمون شد چون SLX ای که خرید به گرد اون ماشین قبلی هم نمیرسید. وقتی که سوپاپ دودباز می شود گاز ها با فشار بالایی از موتور خارج شده و وارد لوله اولیه هدرز میشوند. در آن زمان خودروسازان آمریکایی هر یک از نشانگرها مانند دمای آب، آمپر باتری، فشار روغن و بنزین را در یک قالب جداگانه طراحی میکردند و این موضوع باعث میشد تا پشت فرمان، کمی شلوغ به نظر برسد و داشبورد ساده این خودروها را، کمی از سادگی خارج میکرد. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز 206 تیپ 5 از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز