واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

یکی از قابلیت هایی که پس از نصب هدرز با آن روبه روی می شوید، افزایش شتاب و توان خودرو است. مالک خودرو آرم YENKO را به خودرو چسبانده است در صورتی که این نمونه یک نمونه معمولی است. این نمونه فابریک تنها با قیمت 12,650 فروخته شد. تنها 5,276 دستگاه از لایتنینگ ساخته شد که 2,691 دستگاه به رنگ مشکی بودند و باقی آنها قرمز رنگ بودند. پنجمین خودرو فروخته شده در Barrett Jackson یک دستگاه داج دارت GT مدل 1966 است. گیربکس 4 دنده دستی در سال 1966 یک اپشن 242 دلاری بوده است که بر روی این خودرو قرار گرفته است ( تنها 2 دلار کمتر از گیربکس تورک فلایت اتوماتیک) این گیر بکس همان گیربکس به کار رفته در موتور های 383 کیوبیک اینچی و 426 همی است. اما پیش بینیها بر این است که قیمت سایپا اطلس در نسخه پایه تا ۱۵ درصد فراتر از کوییک S باشد. سایپا برای تنوع بخشی به سبد محصولات خود قصد تولید و عرضه این خودرو را دارد ولی به نظر نمی رسد که خیلی متفاوت تر از خودروهای گذشته خود مثلا کوییک باشد. از این رو نسبتاً همه کارخانجات خودروسازی از نصب هدرز بر روی تولید های ارزان و شهری خود صرف نظر کرده و انجام این فعالیت را به متخصصین مرکزهای تیونینگ واگذار مینمایند.

از نظر شخص بنده فقط مناسب گشت داخل شهر و مسافرت آن هم در مسيرهاي هموار و اتوبانهاست. امروزه توربوهای برتر دنیا مانند توربوهای کمپانی گرِت قادرند تا حدود نود هزار دور در دقیقه گردش کنند که رقمی بسیار قابل توجه است ، اولین فکری که در ذهن شما به وجود می آید آلیاژ ، طراحی و ساخت آنست . همچنین در دورهای بالا خودرو مانند قبل دچار افت راندمان نمی شود و علاوه بر اینکه شتاب خودرو بیشتر می شود، استهلاک موتور نیز کاهش می باشد و مصرف سوخت نیز کمتر خواهد شد. بهترین فیلتر هوای بنزو همچنین باعث کاهش جریان هوای داخل کابین خودرو می شود. بعضا موتور های 6 سیلندر با استفاده از عایق بندی درست و رعایت معیار های طراحی اعم از جنس مواد بکار رفته و نحوه نصب قطعات میشه این نویز رو کاهش داد. از ویژگی های «فیلتر روغن برلیانس لاکچری» بی کیفیت میتوان به وجود درز , کاغذ نا مناسب , عدم آب بندی درست با موتور نام برد که کثافات را به تدریج و در گذر زمان وارد موتور می نماید و این آلودگی ها کم کم موجب خراش در سیلندر و پیستون می گردد.

می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی به صورت فروش آنلاین سانتافه ۲۴۰۰ – تعویض روغن در محل توجه داشته باشید در هر مرتبه تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن جهت کارکرد مناسب خودروی شما الزامی است. 4. فیلتر روغن روغن ولوو XC60 فلزی طرح.فیلتر روغن ولوو کوتاه – فیلترفیلتر روغن ولوو کوتاه. خودروهایی که در شهر های پر ترددی همانند تهران و گاها در ترافیک های شهری ساعت ها می مانند، تعویض تعویض فیلتر هوای بنز کابین جزء موارد اصلی در طی دور های بالاترین کیفیت فیلتر هوای بنز نگهداری از خودر به شمار میرود که نه تنها در بهبود و گردش سیستم تهویه کمک میکند بلکه در بهبود کیفیت فیلتر هوای باکیفیت بنز گردش هوای خودرو نیز موثر می باشد. پس از بازسازی کامل بدنه, در این خودرو از یک موتور 360 کرایسلر استفاده شده است. این خودرو کاملا بازسازی شده به قیمت 29.700 دلار فروخته شد. هشمین خودرو شورلت کامارو کاملا فابریک و بازسازی نشده مدل 1967 است. در دنیایی که اکثر خودرو های کلاسیک تیونینگ شده از موتور های جدید انژکتوری مانند LS استفاده می کنند, این خودرو روح کلاسیک خود را حفظ کرده است و از موتور فابریک 350 پونتیاک بهره می برد.

میتوانید این کار را با اضافه کردن یک کد مانند ExpiresByType image/jpg “access plus 1 month” به وبسایتتان انجام دهید. همچنین این احتمال وجود دارد که مانند فرایند عرضه شاهین، سایپا در گام نخست نمونه فول دندهای اطلس را تولید کند و سپس نسخههای سادهتر و یا اتوماتیک را به بازار بفرستند. این نمونه با قیمت 26.950 دلار فروخته شد. این نمونه از مدل R/T است که با قیمت 57.200 دلار فروخته شد. این نمونه با قیمت 30.800 دلار فروخته شد. نمونه SS قرمز رنگ با موتور 350 ( که آپشن 210 دلاری بوده است) با قیمت 36.300 دلار فروخته شد. کد F در پنجمین عدد وین نامبر این خودرو بیانگر آن است که این نمونه به صورت فابریک از موتور 307 کیوبیک اینچی با کاربراتور دو دهنه بهره می برده. در بحث سوخت رسانی فیلتر سوخت است که کیلومتر تعویض این فیلتر 60 هزار کیلومتر است و روش تست آن به این صورت است که بفهمیم نیاز به تعویض فیلتر هست یا نه ؟ اکنون این خودرو پا به صحنه حراجی Barrett Jackson گذاشته است. یکی از قطعات مورد علاقه افرادی که به تیونیگ خودرو اهمیت زیادی می دهند هدرز است. به عبارتي هدرز به خروج راحت تر گازهاي خروجي از اگزوز کمک ميکند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.