واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

لوله های هدرز با دستگاه هایی همچون سی ان سی با ظرافت بسیار بالا جوش داده شده اند تا در یکجا جمع شوند و به یک لوله خروجی تبدیل شوند (محل تجمع لوله ها کالکتور نام دارد) و این قطعه بعلت ساختار درونی صاف و صیقل داده شده جریان گاز را براحتی از خود عبور میدهد و تراکم فشار در محل کاکتور ها بوجود نمیاید. عمل هدایت کردن هوای تازه به سیلندرها و خارج کردن گاز ناشی از احتراق در خودرو ها توسط قطعه ای به نام منیفلود که عموما از جنس چدنی هستند انجام میپذیرد.این قطعه از چند لوله مجزا برای هر سیلندر تشکیل نشده است و میتوان براحتی متوجه شد که تراکم فشار گاز در این قطعه براحتی بوجود می اید و حتی بدلیل دیر خنک شدن موتور هزینه های گزافی را به بار خواهد اورد. این خودرو دوران بسیار خوبی را در بازار کشور ما سپری کرد و حتی با وجود خودروهای جدید هنوز هم نقش خود را به عنوان یک خودروی پر طرفدار تا به امروز حفظ کرده است. حتی حاضرم یک شب کامل تا صبح را بیدار بنشینم و استدلال ببافم، بلکه بتوانم مخالفان این خودرو را قانع کنم که به ارزشهای این قورباغه جذاب پی ببرد.

در قسمت جرقه زنی نیز نظر راش استفاده از سیستم برق کامل MSD 2box شماره 6 بوده تا جرقهای قدرتمند را در سیلندر ایجاد کند. ر واقع هدف از ساخت و نصب آن برروی خودرو افزایش سرعت تخلیه گازهای حاصل از احتراق یا بطور تخصصی تر عدم فشار بیشتر روی موتور یا همان بک پرژر و همچنین بهبود قدرت خروجی موتور میباشد(درواقع با هموار یا آسان کردن راه برای خروج گاز های حاصل از احتراق به موتور کمک میکند تا نتیجه مطلوب تری را از واکنش شیمایی درون محفظه احتراق به پیشرانه خودرو منتقل کند). این راه حل مکملی برای افزایش قدرت با استفاده از روش های پرخوران (توربو و سوپرشارژر) ، بهینه سازی مجاری اگزوز و استفاده از هدرز است. این موتور در نمونه های مسابقه ای Z4 GT3 قرار داشت و 540 اسب بخار قدرت تولید می کند. سارقان میتوانند دستگاهی را از اینترنت بخرند که به آنها اجازه میدهد سیگنال بین سوئیچ و خود خودرو را رهگیری کرده و یک کد ورودی تولید کند که این کار باعث دسترسی سارقان به داخل خودرو خواهد شد. قیمت کیت سیلندر اکسیژن در دهلی کد جستجو بر اساس شماره ,28-04-2021· 26-04-2021·در نهایت در بازار سیاه این زن 50 هزار روپیه (670 دلار، 480 پوند) برای خرید یک سیلندر (مخزن) اکسیژن پرداخت کرد.

از دیگر بازرترین تغییراتی که این پکیج ایجاد کرده است باید به پیستون های آلومینیوم فورج ،سر سیلندر و میل لنگ جدید اشاره کرد. به گزارش ایمنا مدیرعامل سایپا چند روز پیش گفت به زودی این گروه خودروسازی از خودرو جدید خود به نام «اطلس» رونمایی خواهد کرد و اظهار کرد: تولید نمونه نهایی محصول جدید گروه خودروسازی سایپا که در کلاس B طراحی شده و به نام “اطلس” به بازار عرضه میشود، به پایان رسیده و این خودرو با ظاهری مدرن و زیبا و وجود امکانات و تکنولوژیهای روز به زودی رونمایی خواهد شد. در بخش جلو نوار نورانی LED جدید و برخی نوشته ها را روی بدنه می بینیم. بر روی سقف یک اسکوپ هوا قرار گرفته است تا هوا را مستقیما به موتور بفرستد. در آمریکا آنهایی که از مشابه این دیفرانسیل روی موستانگ استفاده کردهاند به دلیل نبود فضای کافی یا اگزوز را در این مرحله رها کردند یا لولهها را از جلوی چرخ عقب خارج کردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره لوازم یدکی بنز به این صفحه مراجعه نمایید . هر دفعه که پیستون تغییر جهت می دهد، مقداری از انرژی صرف از بین بردن جابه جایی در یک مسیر می شود و این عمل دوباره تکرار می شود.

این موضوع سبب میشود در هنگامیکه سیلندر به سوخت بیشتر جهت افزایش شتاب خودرو نیاز دارد، سوخت نتواند بهخوبی تأمین شود و درنتیجه خودرو شتاب لازمه را نداشته باشد. II. افزایش فشار بازگشتی، میتواند عملکرد توربوشارژر را تحت تاثیر قرار دهد. درواقعهدرزها یکی از ساده ترین قطعات تیونینگی هستند که برای بهبود عملکرد پیشرانه موتورهای درون سوز از آنها استفاده میشود. ب ام و i8 به عنوان یک خودروی هیبریدی مناسب برای استفاده در شهر شناخته می شود. هنسی برای رسیدن به این اعداد و ارقام باور نکردنی از پکیجی با نام HPE1200 استفاده کرده که شامل سوپر شارژر 4.5 لیتری می باشد. پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار هلکت هم اکنون قدرت 1012 اسب بخاری و گشتاور عظیم 1314 نیوتون متری را تولید می کند که به لطف سوپرشارژر ارتقا یافته، پولی های جدید، هدرز از جنس فولاد ضدزنگ، اگزوز بهتر و… در بخش بعد خواهیم دید که صدا خفه کن چگونه طراحی می شود تا امواجی را تولید کند که تا جایی که ممکن است باعث تداخل ویرانگر شوند .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *