واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

هدرز و مانيفولد اگزوز بهتر، سوپاپهاي ورودي و خروجي بزرگتر، ميزان تراکم بيشتر، پيستونهاي آبديده، شاتونهاي قويتر براي دورهاي بالا، پمپ يا سيستم روغنرساني بهتر براي دورههاي بالا تا موتور نرمتر کار کند، ميللنگ و شاتونهاي سبکتر و قويتر و بالانس براي کار در دورهاي بالا هم ميتواند بهكار بيايد. بهترين و كمخرجترين راه، همان استفاده از ورودي هواي بهتر و سيستم جرقهزني است كه به آن اشاره شد. بهدستآوردن اسب نيروي بيشتر ساده است؛ اما افزايش زياد نيرو هم سخت است و هم گرانتر تمام ميشود. برگ برنده پرايدها براي افزايش قدرت موتور وزن آنهاست. طول عمر آن هم معمولا كمتر است؛ چون براي رسيدن به قدرت مناسب بايد در دورهاي بالا کار کند. در حقیقت، صدایی که از موتور میآید، ترکیبی است از اصوات با بسامدهای متفاوت و به دلیل این که این بسامدها به بستگی به دور موتور دارند،صدای موتور هیچ وقت بسامد معینی ندارد. تعويض شمعها با شمع اريديوم كه نقطه ذوب كم، جرقه قوي و طول عمر بيشتري دارد هم مؤثر است. به طوركلي هر محل كاري كه در آن حشراتي همچون پشه، كك، سوسك، مگس و زنبور وجود دارد كاركنان آن نيز در خطر خواهند بود. صنعت دام و طیور و با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه راه اندازی شده است.

البته پیش از این نیز کمپانیهای برای فورد موستانگ دیفرانسیل سه تکه ساخته بودند، ولی این مدل کاملترین دیفرانسیل سه تکهای است که برای فورد موستانگ تا به حال ساخته شده است. پرايدهاي جديد حدود 50كيلوگرم سنگينتر شده است؛ اما پرايدهاي قديمي با داشتن وزني بين 820تا845کيلوگرم (بسته به مدل) يکي از بهترين خودروها براي تقويت محسوب ميشوند. هرچند گرفتن قدرت بيشتر از موتور خودرو ميتواند هيجانانگيز باشد، اما تقويت موتور بعضي از خودروها توصيه نميشود. بنابراین نصب هدرز بدون اعمال تغییر در سایر بخش های سیستم اگزوز ، تاثیری بر وضعیت و شرایط آلایندگی صوتی خودروی شما نخواهد داشت.از سوی دیگر عکس این وضعیت نیز صادق است و چنانچه از صدای خودروهای اسپورت و مسابقه ای لذت میبرید، نصب مجموعه اگزوز حرفه ای (کیت اکزوز از هدرز تا انبار عقب ) قدرت بیشتر و صدای زیبا و هیجان انگیز را برای افراد علاقه مند به ارمغان می آورد.البته باید گفت در کشور ما ، نصب مجموعه اگزوز اسپرت تا حدودی با منع قانونی همراه است و به طور کلی استفاده از ادواتی که منجر به افزایش آلودگی صوتی خودروها میشوند توسط پلیس غیر مجاز اعلام شده است. قدرت این جانور از یک پیشرانه ۶.۲ لیتری V8 فوق العاده که ۷۹۷ اسب بخار قدرت و ۷۰۷ گشتاور را به چرخ های عقب ارسال می کند ، گرفته می شود.

و نظر به اینکه بعد از حدود 10 ماه مشکل فنی ماشینم رو پبدا کردم (مشکل تسمه تایمش بود که 3 دنده عقبتر بسته شده بود) و به تقویت انجین هم علاقه دارم امروز میخوام پروژه ای رو با نام (پروژه ی تیونینگ انجین پراید قهرمان) شروع کنم. موتور شش سيلندر 7/2 ليتري كه بر روي كوپه نصب شده بود همان موتوري بود كه بر روي سوناتا و سانتافه نيز ارائه ميشد و داراي گيربكس پنج دنده دستي و چهار سرعته اتوماتيك بود. تمام اين موتورها داراي 3نوع سرسيلندر، soch ,doch ,soch16 هستند. البته استفاده از موتورهاي بزرگتر درخصوص حداکثر نيروي نهايي داراي محدوديت است. مثلاً تقويت موتور پرايد چندان عاقلانه نيست؛ اما ميتوانيد موتور آنرا عوض كنيد كه از تقويت موتور اصلي کمهزينهتر و باصرفهتر است. ميتوانيد از فيلتر مخروطي استفاده كنيد كه قيمتي حدود 70هزار تومان دارد و نيازي هم به تعويض فيلتر ندارد. 180000 تومان, 0 تومان. درمجموع با حدود يکميليون تومان پرايد شما زانتيا را هم جا ميگذارد.

بنابراين شما با استفاده از يک موتور bp با حجم 1800سيسي و با استفاده از يک وبر 40يا45 با يک ماکسيماي دندهاي مانويل 235اسبي برابري ميکنيد و حتي از آن جلو خواهيد زد! در این راستا رینگ های 15 اینچی آلومینیمی با روکش کروم مرغوب ، و با پهنای 8 اینچ در جلو و در عقب 10 اینچ ، برای این خودرو تدارک دیده شده است . برای اتصالات قسمت های مختلف هدرز از جوشکاری بهره برده میشود، پس از جوشکاری باید قسمت های جوش کاری شده سمباده زده شود تا سطحی صیقلی مانند بقیه سطوح ایجاد شود و سمباده زدن باعث میشود تا از به وجود آمدن مقاومت یا آشفتگی در سیال جلوگیری به عمل آید. تاریخ ارسال : ۱۲-۲-۱۳۹۵ مکانیک ماشین های آسیایی · سنگ زنی در هند سنگ سنگ زنی هند نرخ قیمت سنگ سفال بین ماشین سنگ زنی ساخته شده در هند سنگ زنی سنگ برای بین ماشین سنگ, سنگ آهک تاثیر قیمت سنگ شکن در هند ساخته شده از سنگ .دستگاه سنگزنی – ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزادماشین سنگ زنی (به انگلیسی: Grinding machine) ابزاری برای ایجاد سطح بسیار صاف یا برداشتن مقدار کمی از یک قطعه است.ماشین سنگ زنی دارای چرخی سنگی و ساینده است که با چرخش خود، از قطعه، ب راده برمی دارد.قیمت ارزان قیمت سنگ زنی طلا در چینماشین سنگ زنی برای فروشروش استخراج سنگ معدن سنگ شکن ضربه ای اروپا به سبک در چین، ماسه، .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.