واسه نینجا هدرز هم داره

فروش هدرز تیپ5 با قیمتی بسیار مناسب ! این هدرز تیپ 5 هست و بر روی 206 تیپ5 هر مدلی . اما از گلویی اگزوز به بعد که اصطلاحا 4 به 1 نامیده میشود برند Flowmaster وارد میدان میشود تا وظیفه ادامه پروسه انتقال هیدروکربنهای سوخته به خارج از موتور را، با یک واسطه H شکل و دو مافلر سوپر 44 بر عهده بگیرد. تمامی مسئولیت آگهی به عهده آگهی دهنده است و سایت هیچ گونه مسئولیتی قبول ندارد. موجودی: در انبار. خاور- مرسدس بنز.فيلتر روغن مرسدس بنز خاور قديم /KLF3775 – وب سایت رسمی شرکت فیلتر روغن مرسدس بنز خاور قدیم روغن مرسدس بنز خاور قدیم موجودی: در انبار. سلام دوستان خسته نباشید من رفتم سایت ایران خودرو و مدل پرشیا ای ال ایکس رو این نوشته XU7JP4/L4 اما تو سایت سایپا که میرم چیزی در مورد… ام وی ام ایکس 33: 64 میلیون و 700 هزار تومان با 3.88 درصد افزایش. به گفته Jeff Zurschmeide نویسنده کتاب “هندبوک افزایش عملکردهای کوچک جدید” این کار میتواند کل سیستم را دچار مشکل کند. همچنین این احتمال وجود دارد که مانند فرایند عرضه شاهین، سایپا در گام نخست نمونه فول دنده ای اطلس را تولید کند و سپس نسخه های ساده تر و یا اتوماتیک را به بازار بفرستند.

خطی فرضی است که رانندگان برای عبور از پیچ با سرعت بیشتر در زمان کمتر در نظر می گیرند و اهمیت آن به حدی است که گاهی ممكن است راننده ای آگاه به ریس لاین بتواند راننده ای با اتومبیل قویتر که ریس لاین را رعایت نمی کند پشت سر بگذارد. همین جاست که اهمیت هدرز مشخص می شود. در واقع هدرز یک جایگزین با قیمت بالا برای منیفولد خروجی است و به همین دلیل به صورت استاندارد در خودروسازان استفاده نمی شود و این قطعه بیشتر برای خودرو های مسابقه ای و اسپرت استفاده می شود . برای اینکه بتوانید در سربالاییها و مواقع اضطراری کم نیاورید حتماً نیازی به خودرویی پیشرفته و گران قیمت ندارید. همانند کامارو و شولهای ینکو از این مدل به تعداد بسیار کم(تنها 37 دستگاه)تولید شد. اگر در مناطق سردسیر ساکن هستید باید به فکر تأمین کردن عوامل بعدی تأثیر گذار بر روی توان خودروی خود باشید. با بهکارگیری توصیههای ذیل میتوانید از خودروی خود به خوبی روز اول خود استفاده کنید. این منبع اگزوزها محدودیت بسیار کمتری ایجاد میکنند اما صدا را به خوبی منبع اگزوزهای رایج کاهش نمیدهد. برای تقویت سیستم تخلیه اگزوز تیبا باید از هدرز استفاده کرد این قطعه بخشی از سیستم اگزوز تیبا می باشدکه برای تقویت موتور مورد استفاده قرار می گیرد ، این قطعه جایگذین خوبی برای منیفولد چدنی فابریک موتور م باشد و به دلیل طراحی بسیار خوبی که دارد عملکرد و قدرت خروجی را افزایش داده و مصرف سوخت را کاهش خواهد داد.

هدرز قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتوراست که بخشی از سیستم اگزوز خودرو محسوب میشود. عدم وجود اگزوز (برداشتن منبع، تغییر غیر اصولی آن و از این قبیل) میتواند بسیار بر روی عملکرد خودرو تأثیر بگذارد. البته با تعویض رینگ خود با یک نمونه کموزن آن میتوانید بر عملکرد خودروی خود تأثیر بسزایی بگذارید. یک دست رینگ از جنس فیبر کربن، یا آلیاژ منیزیوم یا حداقل آلومینیوم میتواند خودروی شما را سبک کند، البته یقیناً جیب شما را هم بینصیب نمیگذارد! نواهای ینکو با دو جعبه دنده قابل سفارش بودند: یک مدل چهار سرعته ی با ضریب دنده ی نزدیک به هم با سر دنده ی هرست و مدل دیگر یک گیرباکس توربو هیدراماتیک با دو راهنمای تعویض دسته دنده که با دیفرنسیال با ضریب 4.10:1 هماهنگ شده بودند. از دیگر امتیازات این پیشرانه میتوان به استهلاک کم، آرام بودن در حین کارکرد و صدای اندک در زمان روشن بودن آن اشاره کرد. این امر باعث ایجاد مشکل در هنگام روشن کردن ماشین میشود. در هنگام کار، موتور القایی شبیـه یک ترانسفورماتور عمل مـیکند کـه استاتور اولیـه و روتور ثانویـه آن محسوب مـیشود. تعویض به موقع روغن موتور و نگهداری صحیح از موتور خودرو تا حد زیادی میتواند از افت شدید کارایی خودرو جلوگیری به عمل آورد.

در این مقاله از یدک ماشین اراک به تقویت سیستم تخلیه اگزوز تیبا می پردازیم با ما تا پایان این مقاله همراه باشید . در این مقاله هدف ما ارائه اطلاعاتی در این مورد است که امیدواریم برای مخاطبان عادی و همچنین متخصص جذابیت داشته باشد. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز پراید یورو 4 فولادی حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پراید یورو 4 فولادی از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. در طراحی خارجی بدنه از خطوط خاص ینکو استفاده شد، نشان 427/Yenko و نشان sYc نیز بر روی بدنه نصب شدند. گفت فقط برای ماشین های انژکتوری میشه استفاده کرد . گفت یه قطعه ی کوچیک رو به موتور ماشین اضافه میکنند . اما چنانچه شما می خواهید اگزوز تیبا خود را تغییر دهید و یا قصد تقویت سیستم تخلیه اگزوز تیبا خود را دارید می توانید از این قطعه در خودرو خود استفاده نمایید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *