همین جاست که اهمیت هدرز مشخص می شود

در دنیای امروزی طراحی بهینه اجزای تیونینگ موتور، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزارهای حرفه ای چون GT POWER امکان پذیر است.از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت. در ضمن حتما به این نکته توجه کنید که در انجام مراحل مختلف کار اسپرت کردن اتومبیل، اگر چنانچه بیش از اندازه روی خودرو تغییراتی را اعمال کنید، گارانتی و خدمات پس از فروش شامل حال آنها نخواهد شد. تعویض فیلتر هوای کابین در خودروتعویض فیلتر هوای بنز شما خیلی مهم است و این تعویض باعث سلامتی سرنشینان خودرو میباشد. شورولت 3100 با گیربکسهای دستی یا اتوماتیک 3 یا 4 سرعت به بازار عرضه میشد تا سطح رفاه سرنشینان را تا حد ممکن تامین کند. هامان در حال حاضر از معدود تیونرهایی است که دست به تیون و فیسلیفت طیف گستردهای از خودروهای لوکس و اسپرت میزند. در کنار جنبههای روانی این قضیه برای جامعه و اینکه تب این هیجان ممکن است تا کجا ادامه پیدا کند، میتوان از منظر مصرفزدگی نیز به آن نگریست و تاسف خورد که چرا چشم و همچشمی و اسرافکاری و هزینههای سرسامآور و غالبا بیمورد، برای زیباتر جلوه دادن اتومبیل به نوعی ارزش در جامعه ما تبدیل شده است.

در ضمن، این تغییرات اتومبیل را از گارانتی خارج میکند. استفاده از رینگ و لاستیک پهن به احتمال زیاد اتومبیل را از گارانت خارج میکند. به باراباس لقب مادر غولهای صنعت اتومبیل را هم دادهاند؛ شاید به این دلیل که در هر مدل نوآوری و فناوری پیشرفته و جدیدی را ارائه داده است. ضمنا این ریمپ استیج ۳ فقط بروی خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و ۱۰۰% تقویت مکانیکی موتور را انجام داده اند قابل اجرا است . شامل آمپلیفایر (تقویت کننده صدا)، ساببوفر، باند و خازن است. گرفته تا تقویت موتور و نصب سپرهای اسپرت و رینگهای مختلف. در آخر، میتوانید داشبورد، سینه خودرو و درها را همرنگ با روکشها کنید که این هم با قیمتی حدود 15 تا 150هزار تومان قابل انجام است. چندین سال تنها به تیونینگ محصولات بنز میپرداخت اما جدیدا مدلهایی را از «فراری» و «تسلا» هم تیونینگ کرده است. برای این کار اول باید دیفرانسیل را مونتاژ میکردیم پس کار اگزوز در این مرحله رها شد و به سراغ دیفرانسیل رفتیم. سیستم صوتی: در ایران حرف اول را میزند. مرکز تیونینگ «هامان» یکی از پرآوازهترین تیونرهای دنیاست که همواره دستی به سر و گوش خیلی از اتومبیلهای کمپانیهای معروف دنیا میکشد و غالبا آنها را به اعجوبههای متفاوتی بدل میکند که قیمتهایشان مانند سرعت و قدرتشان سر به فلک میزند.

طرح 2 پروژکتور دایرهای کوچک و در کنار هم از طرحهای معروف «باراباس» است. آخرین محصول هامان که تحسین همه را برانگیخت یک B.M.W سری 7 معروف به «تندر» میباشد. هدرزها برخلاف اکثر منیفولدهای دود فابریک خودروها، تا محل بسته شدن در گلویی اگزوز، برای هر سیلندر دارای یک لوله مجزا هستند که همین عامل از اختلال و برخورد گازهای خروجی به هم و کاهش سرعت آنها جلوگیری میکند. هدرزها در انواع و اقسام شکل ها و برای کاربردهای گوناگون تولید می شوند. این کمپانی فعالیت خود را از سال 2002 در سایه حمایتهای «بنز» آغاز کرد و با تولید Brabus mercedes benz k8 به جمع شرکتهای تیونینگ پیوست. شاید طراحی نمای عقب هم همانند نمای جلو ساده به نظر برسد اما گرافیک چراغها و زاویه خمش پنل عقب ظاهری منحصر به فرد را به نمایش میگذارند که تحلیل آن تا چند دقیقه نگاه را به خود خیره نگه میدارد. باید در نظر داشته باشید که متاسفانه هزینهی اضافه کردن آپشنها در هنگام فروش خودرو به جیب شما باز نمیگردد. این تولیدکننده هدرز خودرو در پاسخ به این دیدگاه که برخی تصور دارند با استفاده از هدرز خروج دود با کاهش مواجه میشود، تاکید کرد: کاهش سرعت خروج دود با نصب هدرز صحت ندارد؛ برای مثال یک لوله صاف را در نظر بگیرید که داخل آن خالی است، اما همین لوله را با کاتالیزوری که داخل آن پر است مقایسه کنید.

پیشرانه TU5 با نام کامل TU5/JP4L4 حجیمترین پیشرانه از سری TU در خانواده پژو سیتروئن است. در واقع بخش دوچندان متعددی از صدای تولیدی پیشرانه به وسیله تیم اگزوز (لوله ها و مرجع های اگزوز) منتشر میشود. کیت مکش روی اکثر خودروها قابلنصب است، اما هنگام خرید این قطعه باید به مواردی همچون تناسب کیت با پیشرانه خودرو و جنس کیت مکش توجه داشته باشید. دنا خود را به شکلی زیبا تیون کرده و یک کیت بدنه منحصر به فرد برای آن بسازد. البته تمام تغییرات این دنای مجهز به ظاهر خلاصه نشدهاند. البته برای دسترسی به مکش بهتر معمولا از یک جفت سایکلون استفاده میشود. نصب کیت مکش روی خودرو باعث میشود تا هوای بیشتر و مناسبتری وارد سیلندرها شود، عمل احتراق بهتر صورت گیرد و درنهایت، شتاب خودرو افزایش پیدا کند. یعنی هدرز ، کیت جرقه ، کیت مکش ، کیت اگزوز و شمع سوزنی نداره؟ اما اگر کیت خود را از یک فروشنده و تولیدکننده معتبر تهیه کرده باشید، عملا هیچ ضرری را تجربه نکرده و صرفا تجربه رانندگی خودتان را بهتر خواهید کرد. برخی از افراد دوست دارند از خلاقیت خود برای ساخت وسایلی که به آنها نیاز دارند، استفاده کنند که ساخت کیت اگزوز نیز شامل همین مورد میشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *