همه چیز در مورد اگزوز هدرز و

سلام من 3ساله این ماشینو دارم ازشم راضیم فقط یکم باید خوابیدش کنین که سر پیچها تعادل داشته باشه.و یه هدرز وصل کنین هم که عالی میشه. اگه میخواین پراید تعادلش تو سرعت بالا حفظ بشه اولا یکم خوابیدش کنین. اما درون جاده های کوهستانی و در گردنـه اتوبانـها درون سرعت های بالاتر از 100 کیلومتر درون ساعت ، پراید تقویت شده کشش مطلوبی نداشته و راننده را خسته مـیکند. قیمت ماکسیما نیز در مدل اتوماتیک مجهز به سیستم مولتی مدیا آن به ۱۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت سایپا ۱۱۱ نیز در مدل SL آن ۱۹ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و مدل SX نیز ۱۸ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان تعیین شده است. توجه بفرمایید در ریمپ ما با نرم افزار و دنیا صفر و یک ها سروکار داریم نه با پردازنده، مقاومت ها و خازن ها، پس تغییرات فیزیکی نیستند. صندلیهای جلو و عقب نیز با مدل ام تعویض شدهاند و به نشان سه رنگ امپاور منقش هستند.

همه ی خودرو های سایپا یعنی انواع پراید و تیبا به جز مدل EX پخش ندارند اما دارای چهارباند میباشد که البته قوی میباشد و مبلغ ۱۰۰۰۰۰ هزار تومان بابت عدم داشتن پخش خودرو بعد از گذشت یک ماه از موعد تحویل به مشتری از طریق واریز به حساب بانکی تحویل میگردد. علاوه بر موارد ذکر شده خودرو بعد از بیرون رفتن از داینومومتر مورد تست درایو قرار می گیرد و ساعات متمادی با آن رانندگی میشود تا نقاط ضعف احتمالی به خوبی در شرایط واقعی و زمان طولانی تر تست شود. باید توجه داشت که تمام این اطلاعات از منابع غیر رسمی در اختیار رسانههایی مانند اسب بخار قرار گرفته و برای همین نمیتوان تا زمان رونمایی، اطلاعات دقیقی را مورد سایپا اطلس به مخاطبان اعلام کرد. موتور این هیولا ، 383 استروکر است . موتورهای آسنکرون با توجه بـه قدرت و ولتاژ آن بـه طرق مختلف راه اندازی مـیشوند و با توجه بـه اینکه موتور درون لحظه شروع بـه کار جریـان زیـادی از منبع الکتريکی مـیکشد و این جریـان زیـاد علاوه بر اینکه بـه خود موتور صدمـه مـیزند بـه مصرف کنندههای دیگری کـه از این خط مشترک تغذیـه مـیشوند لطمـه زده و کار آنـها را مختل مـیسازد. شرکت سایپا هماکنون محصولاتی با نامهای تیبا، ساینا و کوییک دارد که آنها هم از پلتفرم تیبا استفاده میکنند.

محصولات جدید سایپا چه خودروهایی هستند؟ در گروه محصولات لوکس پارس خودرو نیز قیمت جدید نیومورانو ۲۲۷ میلیون تومان تعیین شده است. این مـیلهها عموماً از جنس آلمـینیوم یـا مس هستند و در بین ورقههای لایـه لایـه شده فولادی ریخته شدهاست. اما پیشبینیها بر این است که قیمت سایپا اطلس در نسخه پایه تا ۱۵ درصد فراتر از کوییک S باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که مانند فرآیند عرضه شاهین، سایپا در گام نخست نمونه فول دندهای اطلس را تولید کند و سپس نسخههای سادهتر و یا اتوماتیک را به بازار بفرستند. این پک که شامل:جعبه فرمان،پمپ هیدرولیک، مخزن،شیلنگ ها،تسمه،پولی،بست ها و پیچ ها می باشد در سراسر کشور همراه با ضمانت نامه ی شش ماهه ارائه میگردد . S38 نسبت به M88 دستخوش اصلاحاتی شده و کارهایی بر روی سوپاپ ها- پیستون ها- شاتون ها و اتصالات پیشرانه انجام پذیرفته که تراکم آن را از 10.5 به 11 به 1 افزایش داده است، قطر سیلندر در کورس پیستون آن هم 94.6 در 90 میلی متر می باشد، در سایت ها و نوشته های معتبر می خوانیم که پیشرانه S38 با برداشتن کاتالیزور و اضافه کردن چیپ و میل سوپاپ به راحتی به 400 اسب بخار می رسد اما پیشرانه این خودروی چیزهایی علاوه بر آن ها را داراست.

در ضمن قیمت این قطعه برای پژو پارس سال با موتورXU7چقدره؟ در یک موتور انژکتوری که دریچه ی گاز مکانیکی داره اوضاع کمی فرق داره ولی افزایش توان و گشتاور باز هم وجود داره. جدا از قطعات جذاب نصب شده روی رم TRX تیون شده توسط هنسی، یقینا این افزایش قدرت پیشرانه است که توجه خریداران را برای خرید ماموت به خود جلب می کند. زیرا قطعات بدنه یا Body kit زیبای امپاور اجازه نمیدهد بهE30 به چشم یک خودروی معمولی نگاه کنید. رانندگانی که از این محصول استفاده کردهاند معتقدند بعد از نصبش صدای موتور شبیه به ماشینهای تقویتی شده. در ابتدای این همایش در پیست ماستنگهای فستبک و هاردتاپ بازسازی شده توسط آقای باقری، ماستنگ باس آقای نیکپور و تعدادی دیگر از ماستنگهای شناخته شده حضور داشتند که کم کم با ورود تعدادی از نمونههای مکوان سالهای ۶۸ تا ۷۱، یک نمونه کانورتیبل ۶۵ و کوپه ۶۵ که به تازگی بازسازی شده، چیدمان خودروها اندکی کاملتر شد. البته به گفته مهندسان مگا موتور و سایپا، فعلا این ویژگیها مربوط به نسخههای اولیه پیشرانه M۱۵GSI است و میتوان در نسخه تجاری با توجه به نوع خودرو، قدرتی در بازه ۸۹ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۵ تا ۱۳۸ نیوتن متر از این پیشرانه دریافت کرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.