همه چیز در مورد اگزوز هدرز و

در ریمپ خودرو پراید با موتور های استاندارد که هدرز و کیت مکش و.. توان موتور برابر با 120 اسب بخار و خروجی گشتاور در آن، برابر با 160 نیوتون متر است. هدرز موتور xu7 ساخته شده توسط گروه صنعتی EngineArts با افزایش 7 اسب بخار و کاهش 0.6 لیتر مصرف سوخت بهترین راه تقویت موتور پژو 405 و سمند و پژو پارس است. موتور پرايد 132داراي حجم 1300 سي سي بوده و توان 63 اسب بخار قدرت و 103 نيوتون گشتاور دارد که اين نيروي توليد شده از طريق گيربکس دستي به محور جلو منتقل ميشود. همچنین شما میتوانید با تقویت سیم ها و وایر ها و سوزن های انژکتور موتور خودرو بر قدرت موتور بیافزایید. پیشرانه اکوبوست این خودرو با نهایت توان اعلام میکند واژه «اکو بوست» به معنای خداحافظی با هیجان و آرامش کسالتآور نیست. لمس شیفترهای زیبای پشت فرمان و معکوس دادن های متوالی، اوج گرفتن صدای پیشرانه و شتابگیری هیولا مانند ماستنگ را تنها باید تجربه کنید تا متوجه بشوید لذت رانندگی با این خودرو اسپرت دست یافتنی تا چه جذاب است و موجب ترضح آدرنالین در خون میشود.

ماشین هایی با موتور های کاربراتوری به هیچ عنوان ریمپ نمیشود فقط با موتور های انژکتوری ریمپ میشود. هدرز یه قطعه مکانیکی هست که توسط دستگاهای cnc طراحی و بریده میشه باعث میشه خروجیه دودی که از ماشین خارج میشه بهتر و سریعتر خارج بشه به نوعی راهه خارج شدن دود از موتور ماشینو بهتر میکنه! همچنین در این سطح باید تقویت مکانیکی موتور خودرو به طور 100 درصد انجام گرفته باشد. برای کسب نتیجه قطعی باید علاوه بر ریمپ خودرو استیج 2 تقویت مکانیکی موتور در هدرز و کیت مکش نیز انجام شود. البته این قطعه مکانیکی پارسال برا پراید حدود 200 تومن بود الان حدود 450 تومن هست! شما الان لاستیک فابریکتون 165/R13 هست که میتونین 175/ R13 البته 185 هم بعضیا میندازند ولی توصیه نمیشه! چون پمپ باید با مسیر هیدرولیک و اهرم پدال کاملا در یک راستا قرار میگرفت، مجبور شدیم در فضایی بسیار تنگ و با فاصله میلیمتری بین بوستر، پالانی و لولاهای درب موتوراین قطعه را نصب کنیم که خیلی کار برد. نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت هدرز 206 آلمینایز باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند.

هدرز یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور می باشد، این محصول یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد و از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد و همچنین به دلیل طراحی بهتر باعث کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور می شود. این خودرو مجهز به سیستم ترمز ضد قفل ABS و چهار کاناله و EBD است و همچنین با دو کیسه هوا ایمنی قابل قبولی را برای سرنشینان خود فراهم آورده است. شرکت چانگان که در 152 سال پیش کار خود را با اسلحه سازی آغاز کرده بود، در سال 2010 به چهارمین کمپانی خودروسازی چین تبدیل شد. براي ريمپ خودرو خود با ما در تماس باشيد. پرايد 132مصرف سوخت بهينهاي نسبت به عملکرد خود دارد و به خصوص براي استفاده در داخل شهر انتخاب خوبي است. برای بررسی عملکرد سنسور و کلاچ فن، موتور را روشن کرده و کولر را روشن کنید، اگر بعد از تقریباً 2 دقیقه فن روشن نشد بدون تردید ایرادی در سیستم وجود دارد.

آنچنان که در منابع مختلف مصرف سوخت تاندربرند با این پیشرانه بین ۲۰ الی ۲۹ لیتر در هر صد کیلومتر عنوان شده است و به دلیل همین مصرف زیاد نیز چراغ هشدار دهنده خالی شدن ظرفیت باک، در سال ۱۹۷۴ به تجهیزات استاندارد تاندربرد افزوده شد و اندکی بعد امکان انتخاب پیشرانه سری ۴۲۹ (۷ لیتر حجم) نیز به عنوان مدلی کم مصرف تر برای خریداران مقتصد به وجود آمد. اين خودرو طراحي جديدتر، جذابتر و اسپرت تر از مدلهاي قبلي دارد که مورد قبول مشتري واقع شده و باعث شده فروش بسيار خوبي داشته باشد. این خودرو طراحی جدیدتر، جذابتر و اسپرت تر از مدلهای قبلی دارد که مورد قبول مشتری واقع شده و باعث شده فروش بسیار خوبی داشته باشد. در یک موتور چهار سیلندر یا هشت سیلندر ، چهار سیلندر وجود دارد که از همان منیفولد استفاده می کند. نكته جالبي كه در مورد كوپه وجود دارد اختلاف قيمت 300 هزار توماني گيربكس اتوماتيك و دستي آن است. اگر باز هم بابت این قضیه مطمئن نیستید، میتوانید منبع اگزوز را چک کنید و ببینید که نشانه زنگزدگی و پوسیدگی دارد یا نه. پرايد 132 تيپهاي مختلفي دارد از جمله ساده، EX، SL، SX، LE، SE و پرايد 132 دوگانه سوز که وزني حدود 950 کيلوگرم دارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.