هر دو هدرز كنار هم

تغییر صدا در هدرز چگونه می باشد ؟ در واقع انقدر صدا کم میشه که دیگه روشن و خاموش ماشین معلوم نیست. اگر به دنبال تغییر بیشتر در صدا هستید علاوه بر هدرز می تواند کیت اگزوز به صورت جداگانه خریداری و نصب می کند . از سوی دیگر ساخت هدرز ها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاه های مخصوص خم کاری لوله انجام می شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت . بهترین نوع آلیاژ است و بعد از اون نوع ها استیل و منظور از 4 به 2 یعنی در موتور 4 سیلندر لوله های خروجی ابتدا دو به دو متناظر بوده و به هم وصل می شود . افزایش هستیم. در مبحث سیستم تخلیه گازه ها ی سوخته شده مطلب مهمی وجود دارد به عنوان فشار خروجی. در موتور های پیشرفته همچون موتور های هیبریدی با سیستم پاشش سئخت مستقیم و کنترل سرعت کروز استفاده از دریچه برقی کاملا ضروری است . اینجاست که خروج سریع و کامل گاز های حاصل از احتراق از سیلندر اهمیت پیدا می کند ، چرا که در غیر این صورت احتراق بازده لازم را نخواهد داشت و حجم گاز ناشی از احتراق در سیکل قبل ، فضای درون سیلندر را اشغال کرده و مانع ار ورود هوای تازه برای احتراق به صورت بهینه می شود .

ظرفیت(حجم) روغن موتور كيا سورنتو موتور ۳۳۰۰ سي سي ۲۰۰۹: با تعویض فیلتر روغن ۵٫۲ لیتر. 75/فیلتر-هوای-سانتافه2700-سی-سیقیمت فیلتر هیوندای سانتافه ,عرضه مستقیم فیلتر هوای سانتافه ,بالاترین کیفیت فیلتر هوای سانتافه با قیمت مناسب,فروش فیلتر هوای سانتافهدر تهران و کرج قیمت و خرید فیلتر هوای موتور هیوندای جنیون پارتس مدل – فیلتر خودرو › فیلتر هواجدیدترین مدلهای فیلتر هوا هیوندای جنیون پارتز با بهترین قیمت در. فیلتر هوای سانتافه IX45 اصلی. MADE IN KOREA اعطا نمایندگی انواع فیلتر کره ای اصلعلاقمندان به دریافت نمایندگی انواع فیلتر روغن و هوا ماشینهای کره ای ایرانی ژاپنی. اگر روغن سوخته باشد احتمالا قطعات داخلی موتور نیاز به تعویض دارند یکی از آنها ممکن است ارسال روغن موتور به سراسر کشور رینگ پیستون و یا اویل پمپی باشد که ضعیف یا خراب شده است. هدرز قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگروز خودرو محسوب می شود . یکی از قطعات که بخشی از سیستم اگزوز محسوب می شود ، هدرز نام دارد و در حقیقت جایگزین مینفولد چدنی فابریک پیشرانه خواهد شد .

انتخاب نوع لوله ها و قطرشون دارای فرمول های خاص خودش هست که بعدا بهش میپردازیم.اما بهترین راه برای تقویت سیستم اگزوز که دارای شرایط و کارکرد خوبی باشه چیست؟ گاز های خارج شده از اگزوز به صورت روان و مداوم از موتور خارج نمی شود و نبض خاص خودشون را دارند و این نبض بسته به نوع کارکرد موتور و شیوه جرقع زدند در موتور های مختلف با هم فرق می کنه ئلی در کل با باز شدن سوپاپ خارج و با بسته شدن آن متوقف خواهد شد و پس حرکت های گاز ها دارای نبض و به صورت متناوب هست و این حرکت در موتور ها با سیلندر بالا تر سریع تر انجام خواهد گرفت . همچنین طراحی خاص و سطح صیقلی هدرز ها که معمولا از جنس فلزاتی ، چون فولاد ، استیل و آلیاژ های بسیار گران قیمت ساخته می شوند به خروج سریع و پر فشار گاز های سوخته شده حاصل از احتراق یاری می رساند و به تنهایی در حدود 5 تا 10 درصد به قدرت و گشتاور تولید پیشرانه خودرو های معمولی می افزاید . هیوندا از قبیل آزرا ، سوناتا ، جنسیس ، النترا و غیره را تهیه نمایید.

با نصب هدرز بر روی موتور پراید ، آن را تقویت کرده و مصرف سوخت را کاهش دهید. شتابگیری موتور جدید این خودرو نیز تقریبا در حد و اندازههای همان موتور ۶ سیلندر قبلی است و میتواند ظرف ۵٫۲ ثانیه از سرعت صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد. در مورد فلایویل نیز یک نکته جالبی وجود دارد و آن این است که از فلایویل استاندارد خود پراید استفاده شده که از نظر وزنی کمی تغییر کرده است! هدرز چیست و چه نقشی در افزایش قدرت موتور دارد؟ به گفته مهندس كاملا مناسب ماشينهاي حجم خورده و تا 90 اسب بخار قدرت هستش كه كاملا هم درست ميگفتند. و این لوازم هم کاملا مهندسی شده و مخصوص ارتقاء این موتور ساخته شده. از تکنولوژیک ترین امکانات این خودرو، میتوان به مدلهای بسیار ابتدایی از ترمز ضد قفل (ABS) و کروز کنترل اشاره کرد که بی شک جزو خارق العاده ترین فن آوریها در میانه دهه ۷۰ بوده اند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.