هدرز کاستوم هدرزیه که مخصوص ماشین خودت میسازن

این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز فولادی پژو 405 در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. این دو هم از نظر جنسی و هم از نظر ساختاری تفاوت بسیار زیادی را دارد. در واقع ریمپ ای سی یو کمک می کند تا از ظرفیت موتور حداکثر استفاده را کرده و مصرف سوخت خود را نیز کاهش دهید. ریمپ ای سی یو چگونه انجام می شود؟ بهینه سازی برنامه کامپیوتر خودرو را ریمپ می گویند. کامپیوتر این اطلاعات را تحلیل و بررسی کرده و سپس پیام را برای عملگراها ارسال می کند. با اطمینان کامل باید گفت ، وجود این آپشن ، صدای موتور این اتومبیل را بسیار زیبا تر می کند . همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است.

اگرچه نمیتوان به آنان که قطعات فنی خودروهای زیرمجموعه کرایسلر را با نمونههای رایجتر جنرال موتورز تعویض میکنند ایراد گرفت اما باید در نظر داشت که وجود سیستم انتقال نیرو اصلی قطعاً بر ارزش معنوی این گروه از خودروها میافزاید. این پیشرانه 5.7 لیتری V8 پیش از نصب با ارتقا فنی مواجه شد تا بر این کورونت سدان عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد. این ارتقا فنی بر اساس گفته مالک با احتساب دلار 3500 تومانی چیزی در حدود 22 میلیون تومان هزینه به همراه داشته است. پیشرانه 350 V8 جنرال موتورز از نوع تک تسمه به همراه گیربکس 350 جانشین سیستم انتقال نیرو اصلی شد تا استفاده روزمره و تعمیرات و ارتقا را برای مالک این کورونت سادهتر کند. کورونت مورد بررسی یک نمونه سدان کمآپشن بود و از این رو شاید در بازار جهانی قیمت قابل توجهی مانند برادران کوپه خود نداشته باشد اما وجود یک خودرو سالم از خانواده کرایسلر آن هم از نام داج طرفداران منحصر به فرد خود را به همراه دارد. فرمان کورونت سدان از نوع سه شاخه با نیم حلقه کرومی به عنوان کلید بوق یادآور طراحی پیش از دهه 70 است.

در پایان، خودروبانک قدردانی ویژهای از مالک محترم داج کورونت 1969، جناب مهدی مداحی به منظوری همکاری ما در نگارش این معرفی نامه به جا میآورد. اولین کار روغن موتور این است که قطعات فلزی داخل پیشرانه را روان کاری روغن موتور با بهترین قیمت کرده و اصطکاک را کاهش می دهد تا به نرمی حرکت کنند. خرید اینترنتی فیلتر روغن موتور بی ام دبلیو مدل و قیمت انواع فیلتر روغن بی ام دبلیو از فروشگاه آنلاین . فیلتر هوا اپتیما و کادنزا 2011 -سوناتا YF اصلی. دستور العمل هایی که به منظور تعیین نسبت مناسب مخلوط سوخت و هوا و پارامترهای دیگر بر روی کامپیوتر خودرو تنظیم می شود را نقشه یا مپ ای سی یو می گویند. کدهای ای سی یو که با C نوشته شده و به صورت نقشه یا جداول استاندارد هستند، در ریمپ کردن بازنویسی شده یا تغییر می کنند. برخی از خودروها هم که در بازار زیاد نیستند به صورت دستی هدرز آن ها را تولید می کنیم. سنسور، یک قطعه الکترومکانیکی است که اطلاعات را از محیط درونی یا بیرونی خودرو دریافت کرده و آن را به کامپیوتر خودرو می فرستد. یکی از کاربردهای این نوع روتورها درون موقعیتهایی هست که بـه سرعت متغیر نیـاز است.

زمانیکه روتور با سرعت مـیدان دوار نمـیچرخد جریـان القا شده درون روتور زیـاد است، این جریـان زیـاد مـیدان مغناطیسی ایجاد مـیکند کـه با افزایش سرعت روتور سرعت آن را هرچه بیشتر بـه سرعت استاتور نزدیک مـیکند. پیشرانه استاندارد این خودرو در زمان عرضه یک نمونه V8 بلوک بزرگ RB440 کرایسلر به حجم 7.2 لیتر بود که به دلیل موجود نبودن یا عدم فراوانی قطعات پیشرانههای کرایسلر در ایران، این پیشرانه و گیربکس جای خود را به یکی از محبوبترین پیشرانه و گیربکسهای تاریخ خودروسازی جهان دادند. این حجم کم واردات، تملک و بخصوص نگهداری از آنها را به مراتب دشوارتر میسازد. در این صورت می توانید با تغییر کدهای ای سی یو، حداکثر قدرت را ایجاد کنید. هدرز:اولین قطعه ای که در بهبود راندمان خودرو تاثیر انکار ناپذیری دارد هدرز است که با منیفولد دود خودرو تعویض میشود .منیفولدها معمولاهمراه با اتصالات وپیچ وخم هایی هستند که درکنار جنس چددنی وناهموار انها منجر به تولیداصطحکاک وفشار برگشتی درخروج گازها میشود که کاهش راندمان خودرو را به دنبال دارد.در اینجا از هدرز استفاده میشود هدرزها دارای پیچ وخم هایی هستند که نه تنها در برابر جریان گازهای خروجی مانع نمیشوند بلکه به خروج سریعتره آن نیزکمک میکنند،درضمن بدليل اینکه جنس هدرز از استیل است واز سطح داخلی صاف وصیقلی برخوردارند به حرکت روان وسریع گازهای خروجی کمک می کنند، همچنین هدرزها دارای قطر بیشتری درلوله هستند که بازهم به این امر کمک شایانی میکنند درضمن در بیشتر منیفولدها خروجی تمام سیلندرها بهم مرتبط هستند درحالی که در هدرز ها برای هرسیلندر خروجی جداگانه ای تعبیه شده است که از تاثیر منفی گازهای خروجی سیلندرهابرروی یکدیگر جلوگیری میکند.هدرزهای اصلی ازبهای بالایی برخوردارند چون فرایند ساخت پیچیده ای دارند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *