هدرز کاستوم هدرزیه که مخصوص ماشین خودت میسازن

فقط بهينه كن مثله شمع چند پلاتينه فيلتر هوا اسپرت و اگه بيشتر خواستي هدرز و منع اگزوز . اما وقتی دور موتور بالاتر میرود این اندازه کوچک قطر لوله نمیتواند به همان میزان دودی که از موتور خارج میشود هوا به داخل وارد کند و در نتیجه موتور در دور بالا به صورت بهینه کار نمیکند. خودرویی که مورد بررسی ماست نمونه سدان E36 می باشد که از کیت بدنه AC Schnitzer بهره برده است، در نمای جلوی این خودرو شاهد چراغ های کشیده خودرو هستیم که به مانند قسمت های دیگر خودرو داخلشان مشکی رنگ است و در قسمت بالای آنها ابرویی قرار گرفته که نمای این قسمت از اتومبیل را عبوس تر از قبل می کند، پیش رادیاتور مشکی رنگ زیبا با علامت برجسته AC هم در پیشانی خودرو چشم نوازی می کند، سپر جلوی این خودرو در طرفین دو پروژکتور دارد که در میان آن ورودی هوای آن قرار داشته است که در حال حاضر اینترکولر Air to Air خودرو در پشت آن جاسازی شده است و مالک خودرو نام خود را بر روی آن نوشته است. نه اینکه صرفا آنها را تحسین کند، بلکه به نوعی با چنین ماشین هایی زندگی میکند و شب و روز میگذراند.

این اتومبیل در سری های مختلفی به تولید رسیده است و هر سری از این برند برای خود تعریفی دارند و برای کاری مناسب هستند البته در کنار اینکه همه این مدل ها حتی سری سوم خودروهایی لوکس و راحت بودند در زمان تولید خود تا به حالا، در بین این مدل های تولیدی بی ام و بحث ما بازهم سری سوم است خودروهایی که در این سری بی ام و قرار دارند همگی برای به اثبات رساندن توانایی خود در زمینه تیونینگ دنیایی دارند. مسیر خروج دود مقاومت کمتری داشته باشد؛ اگر مقاومت هوا یا برگشت آن وجود داشته باشد فشار آن باعث تاخیر در خروج دود از محفظه سیلندر در مرحله تخلیه خواهد شد و در نتیجه قدرت موتور کاهش می یابد. به طور کل هرچه جریان دود حاصل از احتراق در موتور سریع تر از خودرو شما خروج یابد به اصطلاح نفس خودرو شما باز میشود و کارایی و راندمان خودرو افزایش می یابد.

در مدل قبلی به واسطه استفاده از مخزنهای بزرگتر، امکان استفاده از لولههای خم شونده وجود نداشت. هدرز پرشیا موتور زانتیا ELX یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. در قسمت زیرین سپر جلوی خودرو لیپ سپر کربنی به منظور بهینه سازی در آیرودینامیک و شکست باد بهتر در آن قسمت از اتومبیل ست شده است و همین خود باعث شده است تا در زمانی که هر کسی این اتومبیل را می بیند چند لحظه ای بایستد و به دنبال این باشد که چرا سپر جلوی این خودرو به این شکل است ! خودتان قضاوت کنید پیشرانه ای که در حالت استاندارد بیش از 100 اسب بخار برای هر لیتر قدرت در نظر گرفته است باید تکنولوژی بالایی داشته باشد، اتصال دهنده های آن همه از استیل فورجد می باشند و پیستون های آن هم آلومینیوم قالب گیری شده اند که با گرافیت Coat شده اند، و از دیگر مزایای آن باید به قابلیت بالای آن برای بهینه سازی یاد کرد طوری که با ست کردن یک سیستم اگزوز و نصب یک کیت هواکش قدرت آن به طور محسوس افزایش می باشد، در سال 2001 هم S54 به عنوان بهترین پیشرانه با تکنولوژی جدید در دنیا معرفی شد و از همان سال تا سال 2004 همه ساله در لیست 10 پیشرانه برتر دنیا بود، این ها خود سرآغاز قدرت نمایی این قلب تپنده بی ام و بودند، و نکته ای دیگر اینکه علاوه بر خانواده بی ام و S54 بر روی خودروی بسیار منحصربفرد Wiesmann MF3 هم ست آپ شده است.

استرس بار خودرو هم به صورت کاستوم ساخته شده است و بر روی سر کمک های خودرو قرار گرفته است، دیگر اینکه این خودرو مجهز به هدرز و لوله های رابط سوپر اسپرینت ریس و منبع اگزوزهای Hamann می باشد و تمامی پیچ هایی که برای ادوات موتور در نظر گرفته شده اند از کمپانی معروف ARP هستند تا یک زمان برای آنها مشکلی پیش نیاید. این سوپرشارژ GT کمپانی HKS به صورت کیت کامل وارد شده و نکته قابل توجه اینجاست که این کیت برای E46 بوده است و با هنر دستان ایرانی به تمیزی هرچه تمام تر بر روی E36 ست شده است و اینجاست که هنر ایرانی خود را نشان می دهد و شما این نکته را در نظر داشته باششد که این خودرو خودرویی کم نیست و کارهایی که بر روی آن صورت گرفته است در حد بین المللی است، این کیت استیج دوم است که در ایران بهینه سازی شده است و متخصصان ایرانی توانسته اند تا فشار بوست بیشتری را از این سوپر شارژ بگیرند. سانروف هایی که پانلشون وارد سقف اتومبیل می شه. اینطوری ما باید برنامه ECU رو تغییر بدیم یا فشار ریل سوخت رو بالا ببریم و یا انژکتور هایی با حجم پاشش بیشتری نصب کنیم تا مصرف بتونه بالا بره و توان تولیدی بیشتر بشه .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.