هدرز چی بستی داداش ؟

سیستم اگزوز و هدرز واسه توربو کردنش! نه اون 61 يا 63 اسبي كه اعلام ميكنن جريانش از اين قراره كه براي اينكه بتونن يه استاندارد بگيرن ميان يه موتور رو خيلي سفارشي و تميز جمع ميكنن بعدش ميبرن رو داينو و ميگن ببينيد اين هم 63 اسب يا مثلا واسه 405 ميگن 97 اسب . حذف كاتاليزور و منبع مياني رو انجام بديم ولي به اين نكته توجه نكنيم كه آيا واقعا سيستم خروج دود اين موتور يكي از نقاط ضعف اون هست يا نه در آخر كار ميبينيد كه ماشينتون دقيقا با هم مدل خودش كه فقط يه كاتاليزور رو برداشته برابره و نميتونه بهتر از اون حركت كنه . اما چرا؟ این فشار منفی میتواند از خروج گازهای تولید شده در موتور جلوگیری کند؛ به همین راحتی. صفحه کلاچ نیز از نوع سه لایه انتخاب شده است تا همه چیز حالتی مسابقه ای داشته باشید. اول اومدم كل مانيفولد ورودي رو از دم سرسيلندر باز كردم و همه واشر هاش رو خريدم ( 2 تا واشر داره ) واشر ها رو بستم يه طرف مانيفولد ديدم كلي قناسي داره . بعدش شمع هاي فابريك رو در آوردم و با روغن ترمز تميزشون كردم و فيلر 0.8 براشون گرفتم و بستم سر جاشون .

تقريبا شد شبيه قيف بعدش هم واشرش رو باهاش ست كردم و مانيفولد رو با تينر و برس پلاستيكي شستم و بستم رو موتور . اومدم با فرز انگشتي خيلي با دقت واشر ها رو با لبه هاي مانيفولد ست كردم طوري كه واشر هم با لبه ورودي هاي سرسيلندر و هم با لوله هاي مانيفولد ست شد . همينا باعث شد كه ماشينش بهتر راه بره طوري كه 206 تيپ 2 رو تا 140 ازش جلو بود . همه شما ميدونيد كه موتور پرايد يا پژو 405 و حتي پژو 206 1.4 تكنولوژي قديمي دارن و اون بازدهي كه بايد بدن رو ندارن . همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز 206 آلمینایز نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است. خطی فرضی است که رانندگان برای عبور از پیچ با سرعت بیشتر در زمان کمتر در نظر می گیرند و اهمیت آن به حدی است که گاهی ممكن است راننده ای آگاه به ریس لاین بتواند راننده ای با اتومبیل قویتر که ریس لاین را رعایت نمی کند پشت سر بگذارد.

این هدرزها از کیفیت بسیار بالایی استیل 304 که حذب آن ربا نمی شود برخوردارند. اين موارد در مورد همه نوع موتوري صدق ميكنه كه بسته به طراحي اون موتور تاثير هر كدوم از اين كارا روي موتور هاي مختلف با هم فرق داره . خوب منم مشغول شدم تا با هزينه زير 10 تومن موتور ماشينش رو از اين رو به اون رو بكنم . پیش از این پیشرانه M15 تنها در نسخه های اتوماتیک ساینا و کوییک دارای دریچه گاز برقی بوده و از چند هفته قبل هم با آغاز تولید ساینا S و کوییک S ، دریچه گاز برقی بر روی این خودروها هم دیده شده است. خوشبختانه، فروشگاه آنلاین ما دارای مجموعه ای از در حال گسترش مجموعه ای ازمحصولات جایگزین با کیفیت بالا است که انجام می شود و یا حتی بهتر از بخش نصب شده است.بدون نیاز به نگرانی در مورد فیلتر هوای ام جی اتصالات – فیلتر های جایگزین هوا ما ذخیره می شوندفیلتر روغن بنز همانند نمونه اولیه خود نصب شده است.

ایده این کار از اینجا نشئت میگیرد که هوای سرد دارای چگالی بالاتری است (تراکم مولکولی بیشتری دارد) در نتیجه اکسیژن بیشتری وارد سیلندر میشود تا با سوخت ترکیب شود. اینجا بود که با مصطفی و مرتضی آشنا شدم و به عبارتی خر کیف! استفاده از رینگ و لاستیک پهن به احتمال زیاد اتومبیل را از گارانتی خارج می کند. یکی دیگر از ویژگیهای قابل توجه در این خودرو، سیستم متانول اینجکشن بوده که با بالا رفتن دور موتور و عبور از 3000 rpm، سوخت متاتول وارد سیستم میشود که علاوهبر بالا بردن عدد اکتان بنزین، موجب خنککاری و پاککنندگی مسیر هوای ورودی به محفظه احتراق موتور میشود. این امواج از میان مجموعه ای سوراخ عبور کرده و وارد یک محفظه دیگر میشوند. از شانس من مصطفی مشغول یه رونیز شده بود! باز مشغول شدم و دوتا از سیلندرا رو تکلیفشو مشخص کردم خال جوش زدم و مصطفی وسط کارش جوش لوله ها رو هم داد!

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *