هدرز چیست و چه نقشی در افزایش قدرت موتور دارد؟

این هدرز قابل نصب بروی پژو 405 پرشیا و سمند 1800 xu7 و یا هر خودروی دیگر با موتورxu7 و 1800 سی سی 8 سوپاپ میباشد. سیستم تعلیق خودرو در عقب کاملاً سفارشی است و از اتصال یکپارچهای سود میبرد که حرکات جانبی را تا میزان قابل توجهی کنترل و محدود خواهد کرد. خودروهای لیفان، در ۵۱ کشور دنیا با نمایندگی فعال، فروخته میشوند و موتورسیکلتهای این برند، در اروپا، کانادا و مکزیک هم، قابل خرید هستند. با صفر تا صدی که پراید های BP دارند در پیست تنها موتورسیکلت های سنگین توانایی عرض اندام در برابرشان را دارند . در سال ۲۰۰۷ و تنها ۱۵ سال پس از تاسیس اولیه، مجموع تولید سالیانهی انواع محصولات لیفان به ارزش ۱۲.۶ میلیارد یوآن (۱.۸۸ میلیارد دلار) رسید و مدتی بعد اعلام شد، ارزش صادرات لیفان در سال، به عدد ۴۱۰ میلیون دلار، رسیده است. در دنیای امروزی طراحی بهینه اجزای تیونینگ موتور، تنها به کمک شبیه سازی بسیار دقیق پیشرانه در محیط نرم افزارهای حرفه ای، چون GT POWER امکان پذیر است.

سال ۱۹۹۲، با سرمایه اولیهی ۲۰۰ هزار یوآن (۳۰ هزار دلار)، شرکت موتورسیکلتسازی لیفان شکل گرفت و به سرعت، با ساخت پیشرانهی خودرو، توسعه پیدا کرد. فرایند های موجود در لوله های هدرز را می توان به کمک قوانین مربوط به گازها (گازهای ایده آل ومختلط) توجیه کرد. قیمت خودرو در روزهایی به سر می برد که می توان گفت هیچ ثباتی ندارد و بسیاری از جوانان و افراد مختلف جامعه توانایی خرید خودروهای وارداتی را ندارند و به همین دلیل این افراد ممکن است به سمت تقویت خودرو بروند و در این مسیر انواع قطعاتی وجود دارد که میتوان از آنها برای افزایش شتاب استفاده کرد. به همین دلیل است که وقتی وارد یک وبسایت جدید میشوید، نسبت به دومین و سومین بازدید، زمان طولانیتری نیاز خواهید داشت. پس از اِعمال تغییرات در فایل .htaccess، حتماً فایل را ذخیره کرده و آن را دوباره به روت وبسایت ارسال کنید. منم قبول دارم توربو کردن از تیونینگ خودرو به صورت اتمسفریک ریزه کاری بیشتری داره ولی در عوض شما خیلی قدرت به دست میارین. یکی از مهمترین سوالهای سالهای اخیر خریداران این است که اگر این هدرز این همه مزایا دارد، چرا خود کمپانی مادر به جای منیفلد دود چدنی از هدرز استفاده نمیکند ؟

برای جلوگیری از ازدهام دود ، باید به جای استفاده از منیفولد خروج دود ، از هدرز استفاده کنیم. تمامی کاری که ما در فرآیند ریمپ خودرو انجام میدهیم بازنگری در نرم افزار مدیریت موتور (engine management software) است و این به خودی خود هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی کند زیرا هیچ قطعه فیزیکی از روی خودرو باز یا تعویض نشده است و تمامی تغییرات در محدوده ایمن صورت گرفته اند تا از فشار بیجا بر روی موتور جلوگیری شود.توجه بفرمایید در ریمپ ما با نرم افزار و دنیا صفر و یک ها سروکار داریم نه با پردازنده، مقاومت ها و خازن ها، پس تغییرات فیزیکی نیستند. از طرف دیگر، باید بدانید که تخلیه کامل و سریع سیلندر خودرو از گازهای ایجادشده یا دود اگزوز نیز نقش مهمی در افزایش مکش و تنفس بهتر موتور دارد. اگرچه در خودروهای امروزی یک چندراهه وظیفه هدایت و خروج دود و گازهای ناشی از احتراق را برعهده دارد، اما بسیاری از افراد برای افزایش عملکرد این سیستم، از هدرزها به جای قطعه چندراهه استفاده میکنند. یک مغز متفکر خودرو است که کنترل و هدایت سنسورهای مختلف خودرو مانند سنسور اکسیژن، دورشمار، سرعت و …

آیا کد سوییچ خودرو یا خود سوییچ خودرو را گم کرده اید ؟ باید قبول کنیم، آنچه فروش نسبتا خوب لیفان X60 در ایران را تضمین میکند، زیبایی ظاهری یا کیفیت عالی در تجهیزات فنی نیست، بلکه بازاریابی صحیح شرکت وارد کننده و استفاده از شرایط موجود در بازار داخلی است. اگر با گذشت زمان عملکرد خودرو برای شما تکراری شده است یا احساس میکنید موتور خودرو شتاب لازم را نمیگیرد، قطعاً باید دنبال راهکاری برای هوارسانی بهتر به موتور خودرو باشید. تغییر در این قسمت عملکرد موتور را به ­صورت فوقالعادهای ارتقا می ­دهد. کیت مکش هوا، راهحلی برای مکش هوای بیشتر از بیرون، برای عبور از فیلتر و ورود به سیستم سوخت در خودرو است. تا حدود ۴ psi حتی نیاز به تغییر در میزان پاشش سوخت و این حرفا رو هم نداره خود ای سی یو پراید میتونه تا این مقدار بوست رو سنس کنه و تو میزان سوخت و تایمینگ جرقه تغییرات لازم رو ایجاد بکنه و بالاتر از اون هم بدون تعویض ای سی یو شدنیه ولی با سنسور واید بند باید مقدار پاشش سوخت تصحیح بشه و تمام . در نظر داشته باشید که سرعت وبسایت، یک فاکتور اساسی در سئو محسوب میشود. را تنظیم کنید و شاهد تاثیر بسزایی در راندمان کاری موتور ماشین خود باشید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز