هدرز چیست و چرا در زمان افزایش قیمت خودرو از هدرز استفاده میشود؟

فواید هدرز چه می باشد ؟ حالا این واتر متانول اصلا چیکار می کنه؟ این تیونر مشهور اخیراً اعلام کرده خودروهای ماموت ۹۰۰ و ۱۰۰۰ را تولید خواهد کرد که نسخههای ارتقا یافته از رم TRX میباشند. البته، همه محصولاتی که در تیونیکس مشاهده میکنید، تولید برند معتبر نورا هستند که به دلیل سابقه درخشان و متریال به کار رفته در تولیداتش، طرفداران زیادی بین ماشین بازها دارد. این شرکت که وظیفه سفارشیسازی و تقویت محصولات ایران خودرو را بر عهده دارد در مراسم رونمایی از نسخه سفارشی دنا پلاس برای آن یک کیت بدنه با جذابیتهای ظاهری متعدد در نظر گرفت، اما مشتریان دنا پلاس توربوشارژ دنده ای این امکان را دارند تا قبل از تحویل گرفتن خودرو از ایران خودرو آن را به مرکز آپکو ارسال کنند تا به آنها مدل تقویت شده رسمی با اعمال گارانتی و استانداردهای اجباری تحویل داده شود. شرکت آپکو در حال حاضر یک کیت فنی و تقویتی برای دنا پلاس توربوشارژ در نظر گرفته است که نسخه کامل این کیت تیونینگ باعث افزایش قدرت استاندارد این خودرو به ۲۰۰ اسب بخار میشود و میزان گشتاور را نیز به بیش از ۲۷۰ نیوتنمتر افزایش میدهد.

همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز 206 آلمینایز نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است. به لطف سوپرشارژر ارتقا یافته، پولیهای جدید، هدرز از جنس فولاد ضدزنگ، اگزوز بهتر و کالیبراسیون جدید، پیشرانه هلکت هماکنون حداکثر قدرت ۱۰۱۲ اسبی و گشتاور ۱۳۱۴ نیوتون متری تولید میکند. هنسی پس از تست به قدرت ۵۸۳ اسب بخاری و گشتاور ۷۷۳ نیوتون متری در چرخ های عقب رسیده است. هنسی قبلاً نیز فورد رپتور را تست کرده و این خودرو تلفات قدرت ۲۰ درصدی را در چرخ های عقب به ثبت رسانده است. موضوع جالب اینکه هنسی قدرت TRX را فقط در چرخ های عقب اندازهگیری کرده است.

بیشتر از اینکه سیستم اگزوزش محدود باشه اون قسمت ها محدود شده هستن. 2) برای اینکه از توانایی تعویض دنده ی اتومبیل خود بهتر استفاده کنید تعویض گیربکس با اجناس مرغوبتر و تعداد دنده های بیشتر در به کارگیری قدرت و گشتاور موتور در شرایط مختلف کمک بیشتری میکند. شرکت آپکو روز گذشته از نسخه سفارشی دنا پلاس توربو دنده ای با قدرت ۲۰۰ اسب بخار پرده برداشت. لیست قیمت قطعات استوک بـه شرح زیر مـیباشد:(قیمتها بـه روز مـیباشد) … درون برخی موارد کـه نیـاز بـه استفاده از یک موتور سه فاز بـه صورت تک فاز هست با اتصال یک خازن بـه یکی از فازها و سری دوفاز دیگر مـیتوان از موتور سه فاز بـه صورت تک فاز استفاده کرد کـه البته درون این حالت گشتاور موتور کاهش مـییـابد. شتابش کـه فوقالعادس از لحاظ قطعات یدکی هم تقریبا همـه چیز با قیمت نسبتا … ایجاد فروشگاه لوازم یدکی اینترنتی توانستیم در هر نقطه از کشور با قیمت مناسب در دسترس مصرفکنندگان گرامی باشیم.

به صورت کلی میتوان گفت؛ اگر به دنبال افزایش توان پیشرانه با اندکی تغییر صدا هستید، هدرز به عنوان یکی از بهترین گزینهها پیشنهاد میشود. اما اگر این ارقام هم شما را راضی نمیکنند میتوانید پیشرانه ۷ لیتری هلفانت را برای TRX سفارش دهید که با یک اکسل سوم نیز همراه شده و ماموت ۶ چرخ را ایجاد میکند. البته مشتریان میتوانند برای این خودرو امکاناتی چون تریم داخلی چرم، نمایشگر ردیف عقب و صندلیهای اسپرت ردیف جلو را با حفظ گارانتی و الزامات سازمان استاندارد سفارش دهند. البته اگر می خواهید آستون مارتینی به تمام معنا داشته داشید , نظر من اینه که یه آستون مارتین صفر رو به منصوری دیزاین تحویل بدین و برگه ی مخصوص سفارش تمام قطعات را نیز امضا کنید . اگر کمی با دقت باشید حتما تا به حال دریافته اید قطعات کروم و فیبر کربن هم از تخصص های به کارگیری شده ی منصوری دیزاین است .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *